reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja też będę piekła ciasteczka- jutro:) mój K. się oblizuje, ale skwitowałam, że to tylko dla mamusiek:)haha:)
a dane na suwaczku mi się co do dnia zgadzają z rzeczywistością:)

Dalej będę wredna (dla niewtajemniczonych wspomnę, że byłam już rano): nie mam żadnych dolegliwości i czuję się SUPER!!!!
 
reklama
Tusienka, oj ciekawy będzie ten 11.11:-) Ja mam wizyte u połoznej, Catmate u gina , mam nadzieje że wszystkie wrócimy z dobrymi wiesciami. W ogóle to się jakaś dziwnie spokojna zrobiłam przez ostatnie 2 tyg...w pracy mi wszystko wisi, czuje sie coraz gorzej :baffled: co pewnie swiadczy o tym że się maluszek rozwija i jakos mi tak pozytywnie pomimo niekończących się mdłości.....
 
Dziewczyny z Anglii i Irlandii, to Was przebije, bo Szwedzi robią 1 USG! I jeszcze mnie poinformowali ze mogę zrezygnowac jak nic nie chcę wiedzieć.....:happy2: Poza tym nie ma takiej siły na swiecie która ich zmusi do podania płci, a jak chcesz wiedzieć to w ogóle patrzą jak na ufo..
 
kroliczku poproszę o ten przepis na ciasteczka
cieszę się że przepis na ciasteczka przypasił, co do jabłek to ja je też uwielbiam, ale tutaj w ie nie ma takiego wyboru jak w polsce:-(
co do usg to koleżanki tutaj też miały tylko jedno nieraz dwa a badania ginekologicznego tutaj wogole sie nie wykonuje jedynie w nagłych wypadkach
 
sunniva super, że wszystko w porządku:)

dziewczyny z zagranicy powiem, że was podziwiam:tak: no ja jestem już po 1 usg nastepne za miesiac, a już nie mogę się doczekać:tak:

ja mam teraz 5 dni wolnego:-) o ile jutro chirurg powie, że paznokieć Oti się goi, walczymy z wrastaniem ehh...muszę to wyleczyć jej zanim trafię do nowej pracy...
 
Ale sie rozpisałyscie dziewczyny!troche czasu mi zajeło nadrobienie wszystkiego. Sunniva - bardzo sie ciesze ze wszystko w porządku z twoja dzidza:-) Witam nowe czerwcóweczki!
 
Straszne to czekanie na USG poza Polska. Ja nie wytrzymuje i chodze prywatnie w Dublinie- troche tez dlatego ze sie boje i chociaz to nie maly wydatek to jakos jestem spokojniejsza. \I tak chyba jestem w o tyle bardziej komfortowej sytuacji ze mam taka mozliwosc.

Milego wieczoru mamuski
 
Hej , jestem tu pierwszy raz i chcialam przywitac mamy i przyszle mamuski.
Mieszkam kolo Londynu juz dobre pare lat. Jestem mama rocznej dziewczynki a teraz spodziewam sie nastepnego malenstwa w czerwcu. :-)
 
Beata1980-mysle ze mnie i tak nie pobije zadna z rozmiarem tu w londynie mam rozmiar 38 DD tzn.mialam bo teraz juz coraz trudniej melony w spadochron upchnac...:zawstydzona/y: w Polsce ostatnio (2 lata temu!!!) kupowalam 90 C...:cool2: A jak urosnie jeszcze bardziej to i arbuz bedzie malutki .
ja tez chce przepis na ciastka orzechowe....:angry:



Isia22 - obawiam sie, ze cie pobilam ja mam 38f i obawiam sie, ze beda wieksze. Tylko gdzie ja juz kupie stanik to nie wiem :no:
 
reklama
MałaM jedno USG, no szok!!!:szok: I płci nie podają:no: ja ze swoją ciekawską naturą chyba bym oszalała:baffled:

ell bidulka ta Twoja córcia, ale co, jest szansa że będzie ok? No i fajnie, że masz wolne, odpoczniesz sobie troszkę:tak:

Dominika-Essex witaj:-)

A ja właśnie obejrzałam "Gotowe na wszystko" i dwa razy się poryczałam hehe;-)
 
Do góry