reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

dziewczynki przepraszam nie dam rady nadrobić na usg bylo superrr dzidzia jest starsza niz na suwaczku i wedlug usg jest 9.1 tydz niewiem jakim cudem ale co tam serduszko pieknie bilo ryzyko poronienia zerowe jestem taka szczesliwa ze szok :)

do zobaczenia za niecale 2 tygodnie :) dbajcie o siebie
 
reklama
Agata 077 baw sie dobrze i duzo odpoczywaj.

Dilajla w sobote bede robic iastka z jablkami.

Martusia 78- witamy spowrotem
 
Isia22 nawet nie chcę myśleć, ja jestem niecierpliwa, dla mnie 9 mcy to za długo, co dopiero trzy lata:szok:
agata077 Gratulacje! z tymi tygodniami ciąży to śmieszna sprawa, mało komu się zgadzają:tak:

dilajla nie mam niestety czasu na pieczenie, bo wracam z pracy wieczorem i obiad robię o 19, kiedys dużo piekłam, podeślę ci super przepis na orzechowe ciasteczka jakich na pewno jeszcze nie jadłaś
beata 1980 jak rozumiem pamela anderson przy tobie wysiada

tusieńka strasznie długo musisz na to usg czekać, współczuję, dziwna ta służba zdrowia:confused:
 
ano dziwna, ale cóż zrobić? do Polski na razie się nie wybieram, a na badania w klinice w Dublinie niestety mnie nie stać, bo wszystkie nasze oszczędności poszły na weselicho, które było w lipcu tego roku - teraz odrabiamy powoli, a że na razie pracuje tylko mój M., to za lekko nie jest, zwłaszcza że do pracy wrócił dopiero w połowie września
tak więc na razie, zamiast narzekać, muszę się uzbroić w dużo cierpliwości i mieć nadzieję, że fasolka rozwija się prawidłowo, a ja pozostanę przy zdrowych zmysłach do tego usg:-);-)
 
Beatko niestety nie potrafię Ci odpowiedzieć na to pytanie, bo chociaż mam do Dublina stosunkowo niedaleko, to mieszkam w zupełnie innym kraju, czyli w UK a dokładniej w Irlandii Północnej. I z tego, co wyczytałam na mojej rozpisce ciążowej, to będę miała 3 usg, w 22, 28 i 36 tc. A przychodniana pielęgniarka wspomniała, że możliwe, że na pierwszej wizycie w szpitalu (czyli pomiędzy 13 a 15 tc) zrobią mi "małe usg", cokolwiek miałoby to znaczyć:confused:
 
Sorry tusienko myslalam ze mieszkasz w Dublinie a pytam bo ciekawa jestem czy tam jest tak jak tutaj ze robia tylko 2 razy,dla mnie troszke za malo bo jesli we srode mam to pierwsze to na nastepne bede czekac moze do 7 lub 8 m.chyba ze cos bedzie nie tak.My tez mielismy slub koscielny dopiero miesiac temu,bo przez moja mala wciaz date przesuwalismy,a cywilny 2 lata temu.Wprawdzie mielismy przyjecie tylko na 100 osob ale tutaj dostaje sie wiecej prezentow wiec za wiele sie nam tez nie zwrocilo tak ze z Polski tez chyba nici a pozniej z malym malenstwem ciezko sie bedzie wybrac.
Agata007 bardzo ci zazdroszcze ze juz widzialas maluszka a ja dopiero za tydzien
dilajla dzieki za przepis ja porzeram teraz jablka tonami to napewno wyprobuje...
 
Ostatnia edycja:
Beata1980-mysle ze mnie i tak nie pobije zadna z rozmiarem tu w londynie mam rozmiar 38 DD tzn.mialam bo teraz juz coraz trudniej melony w spadochron upchnac...:zawstydzona/y: w Polsce ostatnio (2 lata temu!!!) kupowalam 90 C...:cool2: A jak urosnie jeszcze bardziej to i arbuz bedzie malutki .
ja tez chce przepis na ciastka orzechowe....:angry:
 
reklama
Dzięki dziewuszki za kciuki:-) Widziałam to moje maleństwo, wszystko jest w porządku, serduszko bije, ma 1,1cm, ginka mówiła, że adekwatnie do wieku ciąży, jestem po prostu szczęśliwa!!!:-):-):-)

agata077 cieszę się, że u Ciebie też wszystko dobrze, miłego urlopu i wracaj do nas wypoczęta:tak:

dilajla świetny przepis, na pewno wypróbuję:tak:

tusienka oby zrobili Ci to USG w szpitalu, ono jest dosyć ważne, bo wtedy między innymi wyklucza się zespół Downa a robi się je między 11 a 14 tygodniem:tak:
 
Do góry