reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

O widzisz klusczkoS a tu w Canadze nie ma prywatnych lekarzy,jedynie okulista i dentysta wiec nie pozostaje nic innego niz tylko czekac,zawsze mozna zrobic 3D usg ono jest tu platne ale ponoc niezapomniane przezycie.Ja chcialam zrobic z moja Wiki le bylam w polsce3m i wrocilam w 8m i powiedzieli mi ze juz jest za pozno.ale Polske bardzo milo wspominam bo moj lekarz robil usg za kazdym razem jjak do niego pooszlam,chodzilam prywatnie ale tutaj bardzo mi tego brakuje...
Witam Dominika-Essex widze ze mamy coreczki w tym sam wieku tylko twoja starsza pare dni ,moja Wiki to prawdziwe zywe srebro a jeszcze teraz ciagle jestem zmeczona,no ale troche ruchu nie zaszkodzi.
MalaM u mnie tez nie chca podac plci ale wyniki z usg sa przesylane do twojego lekarza ale on zwykle mowi ale jak robisz usg to zalezy od osoby ktora je wykonuje po wielu prosbach zwykle mowia.
Ell moja mala ma ten sam problem w prawej nodze ten duzy palec zauwazylamjak miala roczek ale lekarz pwiedzial ze jest za mala zeby cos zrobic przeisal jej jedynie masc ktora zmeksza paznokiec i kazal prawidowo obcinac,ale jej nie ropieje tylko ma zaczerwienione..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczynki :-)

Jak dziś się czujecie?? Ja zaraz znikam z moją pociechą do przedszkola.A pogoda juz od tygodnia paskudna ,że nie chce się z domu wychodzić. Bleeeeeeeee
Później jakieś zakupy zrobie i już wskakuję do Was.
Miłego dnia
 
mnie sie dzisiaj chce spac...nic dziwnego bo zaszalelismy wieczorem z R...:cool2:
wstalam na kawe ale chyba nie dam rady chwilowo jeszcze sie dobudzic...
a jak patrze jaki balagan wokol mnie to jeszcze bardziej chce mi sie zamknac oczy i tego nie widziec...:no:
Drzemne sie jeszcze z godzinke i tez do Was wracam...Kochane moje!!!

Ps.wiecie co zagladalam na inne fora tak po cichu i faktycznie nigdzie nie jest tak slodko i milusio jak u nas...Tak trzymac!!!:tak: Buziole!
 
Hej hej. A ja się pochwalę: mi nic nie dolega, chęć do spania jakiś czas temu mi przeszła, a tylko jak jestem bardzo głodna to się mdłości przypominają ale tylko na sekundę. No fakt, że ja przesypiam niestety całą noc bo mój ukochany o 20.00 to już mocno śpi niestety ale co poradzić:-(
 
Dzień dobry wszystkim,
Od ranka humorek mi dopisuje i jest super! Czytanie wypowiedzi na forum świetnie poprawia nastrój:tak:.
A mnie dziś lekka infekcja gardziołka dopadła, muszę zanabyć jakieś cytrynki, miodek i mleczko bo strasznie mam przesuszone to gardziołko.
 
Witam i ja...uf na szczeście piatek...wczoraj byłam tak padnięta po pracy, ze bym najchetniej nic nie robiła....ale zrobiłam...kurczaka curry i zamarynowałam miesko do bigosiku bo dzis planuje go ugotować....
ja mdłosi prawie nie mam wcale...no chyba, ze z głodu wiec jak zjem to szybciutko przechodzą w zgagę....
maluszek dzisiaj strasznie mi płakał jak wychodziłam do pracki...serduszko pękało:-(
 
Witam wszystkicj spod opadających powiek. Niestety dziewczynki, wasza terapia przestała działać i dzisiaj znowu nie spałam:wściekła/y:, powiedziec że jestem nieprzytomna to mało. Dobrze, że jutro to usg, na 8 rano, bo już mam dosyć czekania:tak:. Koc polożyłam na blacie biurka i zaraz opuszczam głowę, może drzemka choć mi wyjdzie
i sia22 Dilajla przepis jutro wam dam bo dzisiaj go do pracy nie wzięłam, a jutro i tak pewnie wam napiszę co i jak.
ell a mogłabyś zdradzić, jakim cudem dostałaś nową pracę będąc w ciąży ? Myślałam, że to sięnie zdarza
 
Witam wszystkich, troche mnie nie było bo miałam problemy z komputerem ale juz jest ok. Czy juz komus powiedziałyscie o ciazy? Ja zaczekam az sami zauwaza. Nie mam zbyt dobrego doswiadczenia. Mama sie załamie, tesciowa jak zwykle stwierdzi ze "te" rzeczy trzeba robic z głowa a nie kolejny dzieciak (choc wie ze nie moge stosowac antykoncepcji hormonalnej bo moj organizm jej nie toleruje a spiralke miałam juz 2 razy i wypadła po 3 iesiacach)! A o bracie juz nie wspomne. Z reszta moja najstarsza corka kiedys powiedziała ze jak znowu bede w ciazy to sie wyprowadzi z domu. Jestem załamana czasmi mysle ze jakbym poroniła to byłoby dla wszystkich lepiej.
 
reklama
Witajcie:-)
Widze , ze nie tylko mi dzis humor dopisuje. Tylko tak dalej!
Widzielismy wczoraj nasze malenstwo. Wszystko wspaniale, a lekarz powiedzial, ze bardzo ladnie rosnie. Nawet zauwazylam jak fiknelo nozka. Ma juz 2.3cm i wyraznie bylo mozna zobaczyc raczki, nozki no i ooogrooomna glowe hihi. Ale sie ciesze i nawet mdlosci mi tak bardzo nie dokuczaja... to chyba endorfiny tak dzialaja :rofl2::rolleyes::rofl:
Ale nadal musze brac progesteron do 12 tygodnia.

Moj maz stwierdzil, ze mamy sympatycznego lekarza. A wybralam go ze wzgledu, ze mam po drodze do pracy i ze ma on praktyke 200m od szpitala w ktorym tez dyzuruje. A i po poszperaniu na roznych miejscowych forach to raczej ma dobre opinie.

Buziaki dla Was mamuski i rownie dobrego samopoczucia (chociaz tego psychicznego) :-D
 
Do góry