reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Catmate, to mnie pocieszyłaś, że lekarz uznał to za normalne na poczatku ciąży...oni tu zresztą w ogóle maja o wiele luźniejsze podejście, co czasami jest fajne, czasami przerażające. Ja dostałam u pol. gin wykład o plamieniu które jest pozbywaniem się zarodka przez organizm i nie powiem zeby to na mnie pozytywnie wpłyneło...Chociaz i tak zamierzam na badania leździc do Polski, w ogóle im tu nie ufam :crazy:
Pozdrawiam!
 
reklama
witam ponowinie ;-) no juz po wizycie u gina z ciaza narazie wszystko ok ale to dopiero 4 tydzien hihi moj mezus nie mogl oderwac wzroku od monitora i nie mogl uwierzyc ze ta centymetrowa falolka to nasz maluch :-):-):-), kolejna wizyta za 3 tygodnie i wtedy juz wszystko bedzie pewniejsze
 
No i po badaniach :) poziom hcg rowny 4383 czyli oficjalnie jestem w ciązy :) przerazenie i radosc w jednym. Martwie sie o zdrowie dziecka i ciesze sie ze cos nowego we mnie powstaje :) Za trzy tygodnie pierwsze usg a jestem prawdopodobnie w 5 tygodniu. Przypuszczalny termin na 28 czerwca. Pozdrawiam gorąco
 
Hej Małam, ja też miałam plamienie i pojechałam do mojego lekarza prosto do szpitala, u mnie stwierdzili zagrożona ciążę, jestem w ciąży 7 tygodni i 4 dni. Teraz biorę ciągle progesteron i dużo leżę. Uważaj na siebie. Wizytę kontrolną mam 5 listopada. Już nie plamię 8 dni także jestem spokojniejsza. Trzymaj się.
 
Witajcie Kochane

wpadłam tylko na chwilkę, żeby zobaczyć co tutaj słychać:-):-):-) ale Nas przybyło :tak::tak::tak: super :-):-):-)
Ja nadal mam mega mdłości i pewnie jeszcze przez jakiś czas nie będę się udzielała czynnie, ale nieco podczytuję i wszystkim nowym Mamusiom serdecznie gratuluję i życzę dużo zdrówka:-):-):-)
Nie wiem jak Wam, ale mi ten czas naprawdę szybko zleciał - nim się obejrzałam, już jest 8 tydzień - jeszcze tylko 2 tygodnie i 1/4 ciąży za sobą.
Trzymajcie się cieplutko, szczególnie jutro, bo ma padać, a pewnie większość z nas będzie na grobach. :tak::tak::tak:
papa
 
Witam znowu,
Mam pytanie, co myslicie o farbowaniu włosów w perwszym trymestrze? Bo niektórzy mówią że nie powinno się farbować a niektórzy mówią ze spoko że można że to tylko przesąd że nie mozna.
 
witam wszystkich, ja mam termin na 14 czerwca, aczkolwiek 4 listopada idę na usg, na którym spodziewam się zobaczyć serduszko i dopiero wtedy tak naprawdę uznam że jestem w ciąży - monika z wrocławia
 
Ostatnia edycja:
Witam znowu,
Mam pytanie, co myslicie o farbowaniu włosów w perwszym trymestrze? Bo niektórzy mówią że nie powinno się farbować a niektórzy mówią ze spoko że można że to tylko przesąd że nie mozna.
Można spokojnie farbować, to tylko przesąd, moja przyjaciółka, teraz jest już w trzecim miesiącu ciąży, już dwa razy farbowała i wszystko ok, ja idę 5 listopada na balejaż to ci napiszę jak wyszło, ale moja fryzjerka mówi że nie ma żadnych przeciwskazań
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam znowu,
Mam pytanie, co myslicie o farbowaniu włosów w perwszym trymestrze? Bo niektórzy mówią że nie powinno się farbować a niektórzy mówią ze spoko że można że to tylko przesąd że nie mozna.

Nie stwierdzono naukowo żadnego wpływu, zaleca się żeby tego nie robić "na wszelki wypadek". Ze względu na zmiany hormonalne może nie wyjść taki kolor, jak chciałaś.
 
Do góry