reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Jednak nie jest w porządku.Byłam na usg 29.10 i dziecko miało 8 mm a dwa tygodnie temu miało 4 mm. Gin powiedziała ze za mało urosło i ze prawdopodobnie przestało sie rozwijac.Zrobiłam jeszcze raz badanie krwi, wykazało ze cos tam wzrosło ale za mało.Chciała mnie wysłac na zabieg ale uprosilismy zeby poczekac jeszcze 2 tyg i zobaczyc czy faktycznie sie nie rozwija.Zgodziła sieNadal plamie ale niewiele.Dwa tyg temu mówiła ze to normalne ze sie plami na pocz. ciazy choc plamiłam mocno i ze to nie jest plamienie od dziecka a teraz mowiła ze plamie bo cos jest pewnie nie tak z dzieckiem i organizm chce usunąć.Nie dostałam od nie nic na podtrzymanie.W poniedziałek umówie sie do polskiego lekarza w Stockholmie.Nie ufam już szweckim. Nawet niewiem czy bije serce bo mi nie powiedziała tylko ciagle powtarzała ze jest za małe.Wiecie moze czy moge brac nospe na te plamienia i czy to pomoze?
 
Witam wszystkie przyszle mamy...
Ja staram sie juz od jakiegos czasu.
Dzisiaj zrobilam test trzy dni przed @ i wyszedl taki:




sama nie wiem czy juz sie cieszyc.Zrobilam juz setki testow i ten jest jedyny na ktorym zobaczylam druga kreske.
Prosze napiszcie jakie macie doswiadczenia z intensywnoscia kresek.
Bardzo bym chciala dopisac sie do Was
 
betinka moj test tez tak wygladal zrob dla pewnosci za dzien dwa ja obstawiam ze mozesz sie cieszyc :)

Do nas zawitala dzis polozna nie byla taka straszna :) Omowilysmy plan porodu,usg wszystkie badania z krwi(ten wampirek zabral z pol litra do analizy :) ) i moczu acha no i wybralam szpital gdzie bede rodzic -naszczesdcie moge jeszcze zmienic jakby cos mi sie nie spodobalo zastanawiam sie nad porodem w domu rozwazam za i przeciw a co Wy myslicie wiem ze dla wiekszosci z was to odlegly termin ale niestety w Anglii musi byc wszystko wczesniej ustalone buuu :(
 
Betiinka, jak ja zrobiłam swój pierwszy test na dzień przed planową @, to również wyszła mi blada kreseczka (tylko, że ja robiłam go w ciągu dnia i wtedy stężenie hormonu w moczu jest mniejsze, niż raniutko). Dlatego też następnego dnia z samiuśkiego ranka zrobiłam kolejny teścik i wyszły już dwie grubachne krechy:-D, być może powinnaś poczekać do dnia @ i test powtórzyć - a potem potwierdzić u lekarza. Na ulotkach piszą, że nieistotna jest grubość (intensywność) kreski, więc bądź dobrej myśli. Trzymam kciuki.
 
Jednak nie jest w porządku.

Mocno trzymam kcuki ... Miejmy nadzieje, że "nasz" lekarz okaże się lepszym fachowcem i bedzie mial dla Ciebie dobre wiadomości :tak:

Witam wszystkie przyszle mamy...
Ja staram sie juz od jakiegos czasu.
Dzisiaj zrobilam test trzy dni przed @ i ...

Bardzo ladna kreseczka jak na tak wczesy czas kiedy robiłas test :-). Zobaczysz, że jak powtórzysz test za kilka dni kresecka bedzie mocniejsza. Trzymam za Ciebie, powodzenia :-)
 
Jednak nie jest w porządku.Byłam na usg 29.10 i dziecko miało 8 mm a dwa tygodnie temu miało 4 mm. Gin powiedziała ze za mało urosło i ze prawdopodobnie przestało sie rozwijac.Zrobiłam jeszcze raz badanie krwi, wykazało ze cos tam wzrosło ale za mało.Chciała mnie wysłac na zabieg ale uprosilismy zeby poczekac jeszcze 2 tyg i zobaczyc czy faktycznie sie nie rozwija.Zgodziła sieNadal plamie ale niewiele.Dwa tyg temu mówiła ze to normalne ze sie plami na pocz. ciazy choc plamiłam mocno i ze to nie jest plamienie od dziecka a teraz mowiła ze plamie bo cos jest pewnie nie tak z dzieckiem i organizm chce usunąć.Nie dostałam od nie nic na podtrzymanie.W poniedziałek umówie sie do polskiego lekarza w Stockholmie.Nie ufam już szweckim. Nawet niewiem czy bije serce bo mi nie powiedziała tylko ciagle powtarzała ze jest za małe.Wiecie moze czy moge brac nospe na te plamienia i czy to pomoze?

Trzymaj sie kochana pozostaje miec nadzieje ze to chwilowy zastoj a potem bedzie rozwijac sie w szalonym tempie co do nospy lekarze mowia ze jest to bezpieczny lek w ciazy rozkurczowy niewiem czy pomaga na plamienia trzymam kciuki :(
 
kochane powiedzcie jakie duze powinno byc dziecko w 10tc ciazy?
u mnie w 7tc mialo 11mm a teraz ide do gina w 10tc.Jestem bardzo ciekawa czy duzo uroslo:-)
 
reklama
Do góry