reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Hej dziewczyny ;) zastanawiałam się czy dołączyć do grona, takie głupie strachy na lachy przed zapeszeniem ;) ale zawsze w grupie raźniej, no nie?? Ma stałe mieszkam w Szwecji i tu opieka jest tak samo "rewelacyjna" jak w Anglii, Irlandii itp, czyli tylko połozna i wyżebrane usg. Przedwczoraj przyjechałam z wizyta do rodziców do Polski i od razu popędzilam na pierwsze usg. Zaskoczylo mnie podejscie ...jakos nie przypuszczałam że po pozytywnym teście, braku miesiączki, bolacych piersiach i żarłoczności mogą byc watpliwosci co do tego czy jestem w ciąży...a lekarz sprawial wrażenie jakby miał, ale okazalo sie że jestem ;)))))))) Według kalendarzowych obliczeń to 6 t.c. ale na usg okazało sie że maleństwo ma dopiero 3 tyg i widać było tylko maleńki pęcherzyk ;((( Poniewaz plamie, dostałam duphaston ze stwierdzeniem, ze takie palmienie jest niebezpieczne...No i teraz mam brac przez 20 dni, ale chyba sie załamię jak sie okaże po tych 20 dniach że sie np zarodek nie rozwinął...bo miałam nadzieje że juz cos będzie widac, ale niestety.....Jutro wracam do szwecji i staram sie myslec pozytywnie ;) Witam jeszcze raz wszystkie przyszłe mamy ;)
 
MalaM nie przejmuj sie bo to w niczym nie pomaga. Glowa do gory a plamienie moze byc wynikiem zagniezdzania sie zarodka ale staraj sie oszczedzac i odpoczywac jak najdluzej. ;-)
 
A ja jestem zła i rozczarowana, bo poszłam a tam kartka, że dzisiaj gabinet zamknięty:wściekła/y::angry::-( No jak pech to pech... no nic, pójdę w środę..buuuuu

MałaM i wszystkie pozostałe dziewczyny trzymam kciuki za Was i Wasze fasoleczki:tak:
 
Hej,

Witam nowe mamy czerwcowe!

ja byłam wczoraj oglądać moje małe życie wewnętrne:) Ma cały 1 cm długości i serce wali mu jak dzwon. Ma się znakomicie,czego niestety nie mogę powiedzieć o sobie....

Nie dajcie się mdłościom, pozdrawiam
 
reklama
A ja jestem zła i rozczarowana, bo poszłam a tam kartka, że dzisiaj gabinet zamknięty:wściekła/y::angry::-( No jak pech to pech... no nic, pójdę w środę..buuuuu

MałaM i wszystkie pozostałe dziewczyny trzymam kciuki za Was i Wasze fasoleczki:tak:


sunniva ja to samo przeczytalam......

ale znalazłam inną panią doktor, która zrobi mi jutro usg, bo też musiałabym czekać parę dni, no a nie dam już rady
 
Do góry