reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witajcie dziewczynki!
Ja się dziś wreszcie idę zapisać do GP, a co za tym idzie znaleźć sobie położną. Więc wreszcie będę miała jakąś opiekę w ciąży.
MałaM trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.:happy:
 
reklama
Ja mam za to do czynienia z belgijska sluzba zdrowia i nie narzekam. Z kosztami nie jest tak tragicznie. Trzeba tu placic za wizyte, ale potem ubezpieczenie zwraca okolo 2/3 wiec zle nie jest.
Co prawda pierwsza wizyta powinna byc u rodzinnego, ale o tym dowiedzialam sie po czasie ;-)ale to nie ma wiekszego znaczenia (chyba chodzi o to by rodzinny wiedzial ze jestes w ciazy?)
Ale gin przy pierwszej wizycie zrobil mi tylko usg i wydal ksiazeczke przyszlej mamy i to wszystko.

Kilka dni temu przezywalam chwile grozy i znalazlam sie w szitalu z samego rana. Mialam plamienie, a pol roku temu koniec mojej poprzedniej ciazy zaczal sie wlasnie plamieniami, wiec wpadlam w panike. Po uprzednim telefonie to od razu na oddzial poszlam, akurat byl moj lekarz wiec w ciagu 15 min trafilam na fotel i dostalam kolejna fotke z babelkiem :happy:i recepte na progesteron ( bo byc moze za niski) . Wszystko bylo ok wiec nastepna wizyta za dwa tygodnie i wtedy bede miala probrana krew itp.

Pozdrawiam wszystkie kobietki przy nadziei:blink:
 
małaM myślę, że podróż mogła wpłynąć na to, co się działo i mam nadzieję, że szybko uda Ci się upewnić co do tego, że jest ok!!!!!
czasem seks powoduje też plamienie.
To zawsze jest jakiś powód do niepokoju, ale naprawdę niepokojące jest obfite lub/i długotrwałe plamienie, a jak rozumiem, u Ciebie takie nie było? napisz potem, co słychać!
 
Witajcie Dziewczynki
zniknęłam na chwilkę, ale od czasu do czasu Was podczytuję:-):-):-) nie mam za bardzo siły, żeby siedzieć przed kompem, nie mówiąc już o regularnym czytaniu forum, mam niestety mdłości i ciągle jestem śpiąca, a muszę korzystać z wolnego, bo od 3 listopada zaczynam nową pracę i muszę być w formie:tak::tak::tak:
póki co życzę Wam Kochane dużo zdrówka, trzymajcie się cieplutko:-):-):-)
 
mam pytanie do dziewczyn mieszkajacych w Anglii. Czy tez juz dostalyscie ze szpitala skierowania na badania , na ok 12/13 tydzien ciazy? Ja tez od GP dostalam termin spotkania z polozna. zobaczymy, co tez ciekawego bedzie sie dzialo. Moze ktoras z Was jest juz po...
 
mam pytanie do dziewczyn mieszkajacych w Anglii. Czy tez juz dostalyscie ze szpitala skierowania na badania , na ok 12/13 tydzien ciazy? Ja tez od GP dostalam termin spotkania z polozna. zobaczymy, co tez ciekawego bedzie sie dzialo. Moze ktoras z Was jest juz po...


wszystko dostaniesz od poloznej najpierw karta ciazowa potem reszta karta do leczenia w czasie ciazy i rok po przyszla mi do domu poczta a spotkanie z polozna mam w piatek
 
ell no to super, że już widziałaś swoje maleństwo i suwaczek już masz:-)

dziama nie stresuj się dziewczyno, myśl pozytywnie, ciesz się fasolką a na pewno wszystko będzie dobrze:tak::-)

MałaM trzymam mocno kciuki, najważniejsze, że plamienie jest juz mniejsze, będzie ok. zobaczysz:tak::-)

miczel powodzenia w nowej pracy:tak:

A ja mam zgagę:dry: w poprzedniej ciąży miałam tylko raz pod sam koniec a teraz już któryś raz z rzędu mnie męczy! A przecież to dopiero początek..
 
mam pytanie do dziewczyn mieszkajacych w Anglii. Czy tez juz dostalyscie ze szpitala skierowania na badania , na ok 12/13 tydzien ciazy? Ja tez od GP dostalam termin spotkania z polozna. zobaczymy, co tez ciekawego bedzie sie dzialo. Moze ktoras z Was jest juz po...
Czesc, ja tez mieszkam w Anglii i spotkanie z polozna mialam juz w czwartym tyg. ciazy. Pobrala mi hektolitry krwi :/( , sprawdzila mocz i wypelnilysmy karte.
Ala wynikow nie otrzymamlam, ponoc powiadamiaja tylko jak cos jest nie tak.
Za dwa tygodnie ide na pierwszego scana. to bedzie 11-12 tydzien ciazy.
 
reklama
ANAVEL MASZ eacje chyba ze sama sie dopytasz oni tutaj maja inne normy przy analizach krwi np hemoglobina 6.8 dla nhich jest norma a w pl to juz zaawansowana anemia tego tez sie boje bo w kazdej ciazy mialam anemie buuu ja chce do pl :)
 
Do góry