reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

ja tez szukam innej pracy poniewaz w obecnej nie moge juz pracować ( podnoszenie skrzynek o wadze max 15 kg) tzn narazie pracuje mam szczęście że pracuje razem z chłopakiem więc daje rade ściemniać troche;-) podnosze tylko skrzynki 1 - 2 kg ale nie wiem jak dlugo tak sie da. Narazie innych ofert nie znalazłam i boję się że nic z tego nie bedzie a z jednej wypłaty to bedzie ciężko bo przez agencje zarazbiamy 170 funtów tygodniowo ech ...
 
reklama
goldenka ale wcale nie musisz zmieniac pracy twoj pracodawca jest zobowiazany do zmiany stanowiska pracy i dostosowanie go do twojej sytuacji anwogole w jakim regionie mieszkasz??
 
też to gdzieś czytałam, że pracodawca musi Ci zmienić warunki pracy, na takie które nie będą zagrożeniem dla Twojej ciąży - tylko nie wiem, czy to obowiązuje w pracy załatwianej przez agencję:-(
 
ell jeszcze raz wielkie dzięki, w sumie to pomogłaś mi w podjęciu decyzji:tak::-)

Katrin257 ja niestety nie pomogę, bo się nie znam:sorry2:

goldenka25 witaj! Nie stresuj się, skoro testy wyszły pozytywne to jesteś w ciąży:tak:

tusienka powodzenia w szukaniu pracy:tak:

U nas w porządku, mdłości mi sie trochę nasiliły, ale i tak jest znośnie. Miałam iść jutro do gin, lecz nie mam z kim zostawić Majki i pewnie nic z tego nie wyjdzie. A już się nie mogę doczekać potwierdzenia, że fasoleczka faktycznie jest ..
 
to druga czesc anglii ja mieszkam w lancashire :)

wiesz co niewiem bo moja znajom a pracuje dla agencji i dopasowali jej godziny i standard moze to zalezy od checi agencji przedewszystkim :)
 
A i jak widać jestem nowa na forum :-) więc witam się ze wszystkimi. Jak będę miała czas to przejrzę sobie wasz- a raczej nasz wątek, bo mam nadzieję, że przymniecie mnie do swojej grupy.
 
reklama
witajcie to moja pierwsza ciaza i dopiero jakis 3 tydzien wiec jeszcze tak niesmialo sie dopisuje zwlaszcza ze choruje na endometerioze ... ale wierze ze bedzie ok musi byc ok
 
Do góry