reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

no wlasnie ja rowniez jestem tu nowa i pozdrawiam wszystkie, jestem po zrobionych 3 testach (nie moglam uwierzyc ze sie udalo) ale jeszcze przed wizyta u gina. wiec trzymajcie za mnie i malenstwo kciuki :)
 
reklama
witam wszystkie nowe dziewczyny:))

sunniva mam nadzieje, że wszystko ci się spokojnei ułoży:)

a ja dzisiaj popołudniui zmykam na badanie...bardzo się boję, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...że to siusianie parę razy w nocy to dobry objaw..no ale serduszko bije mi dzisiaj dwa razy szybciej...i chcialabym już móc powiedzieć, że serduszka mam dwa:)
 
Hej dziewczyny,

Ale wam zazdroszcze tego badania ja mam dopiero za tydzien i juz sie nie moge doczekac chociaz czym dalej tym bardziej sie denerwuje.

Pozrawiam wszystkie nowe czerwcowki.
 
No ja tez dopiero za 5 dni!!!!!!!!! Strasznie mi się dłuży bo bardzo bym już chciała wiedzieć...
Chociaż czy myślicie że jest szansa żepo 3 testach pozytywnych, po czestym sikaniu, lekkich mdłosciach rano jest mozliwe ze nei jestem w ciąży?
Chyba bym sie załamała...:baffled:
 
Witam piątkowo :)

Sunniva, Ell trzymam kciuki i wierzę, że wszystko będzie ok :)
Margarytka moim zdaniem testy nie kłamią. Podobne wątpliwości miałam przy pierwszej ciąży ale wówczas ginekolog zapewnił mnie, że dzisiejsze testy są takie czułe, że skoro wyszły pozytywne to jest to ciąża :) Głowa do góry :)

Ja też już jestem po pierwszej wizycie. Dzidzia rośnie jak na drożdżach, serduszko ładnie bije :) Z moim samopoczuciem troszkę gorzej, ale co tam jeszcze się przemęczę :tak:Mam zwolnienie na miesiąc więc byczę się w domku (jeśli tak można powiedzieć mając 2,5 letniego brzdąca:-D) Na wizycie byłam jakaś taka dzika, że zapomniałam spytać czy mam zrobić badania a pani doktor nic nie mówiła. Co prawda miałam robione 2 tygodnie temu w szpitalu no ale skoro następną wizyte mam za miesiąc to będą trochę nieaktualne :baffled: Zastanawiam się czy nie zrobić ich na własną rękę.
 
Dżastin mi się wydaje, że na następną wizytę czyli tak jak piszesz za miesiąc powinnaś mieć zrobione jakieś badania. Takie podstawowe mocz morfologia. Może Twoja pani ginekolog zapomniała Ci o tym powiedzieć. No ciężko odpoczywać mając brzdąca w domu, wiem coś na ten temat :-)

Dziewczyny czemu nie mogę dodać zdjęcia, przecież zmniejszyłam do odpowiednich rozmiarów. Kurcze nie mogę się rozeznać na tym portalu. A te suwaczki do dla mnie czarna magia. Ściągnęłam sobie link, ale nie wiem o co chodzi w tym wszystkim.
 
reklama
Do góry