reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja powiem szefowi juz na poczatku listopada, a czeka mnie "wielka przeprawa", poniewaz to nowy szef i nowa praca. Tak sie zlozylo, ze przyjelam propozycje nowej pracy w trakcie pierwszych staranek i podpisujac umowe w polowie wrzesnie nawet do glowy mi nie przyszlo, ze juz moge byc w ciazy (to byl tzw. zloty strzal:-D:tak:) a i testy wychodzily negatywne, ale pewnie bylo jeszcze za wczesnie, bo juz dwa tygodnie pozniej wyszedl pozytywny:tak:. I teraz mam lekki stresik, ale wedlug niemieckiego prawa nie wolno mnie zwolnic, bo bedac w ciazy jestem pod ochrona ustawy o ochronie praw przyszlej matki, ale pewnie bede musiala sie niezle nagimnastykowac, by mu wytlumaczyc, ze moje zajscie w ciaze nie bylo podyktowana otrzymaniem nowej posady:baffled:
 
reklama
Mój stres przed powadomieniem szefostwa jest z kolei monsturalnie wielki:szok:....Z jednej strony wiem, że nic mi nie grozi, z drugiej jednak szef ma problem z małą ilością "rąk do pracy" i wiem, że przeżyje szok :szok:....No cóż, wiem, że mój stres nie pomaga mojej fasolce, ale tak już mam.... :-(
 
ja obecnie nie pracuje ale jak urodze musze cosik poszukac.Wiem ze bedzie trudno:-( bo prace juz dlugo szukam a jak zaczelismy staranka ok maja tego roku odpuscilam.Pozniej wyjechalismy zagranice na urlop i tez nie myslalam o pracy:-)
 
Witajcie dziewczyny:-)

Ja tak nieśmiało się dopisuje bo potwierdzenia jeszcze nie mam dopiero po 2 testach jestem pozytywnych oczywiście:-) wyliczyłam że to 8 tc a termin przypada na 9 czerwca ale boję się że lekarz nie potwierdzi chociaz piersi bolą senna jestem straszną zgage mam ale boli mnie podbrzusze czasem a nie wyczytałam nigdzie że jest to normalne:-( staraliśmy się 3 lata i boję sie rozczarowania:-(to moja pierwsza ciąża jeśli jest wogóle
 
Goldenka moze zrob bete hcg.
mi testy wychodzily negatywne ale czulam ze jest i beta to potwierdzila.Wedlu OM powinnam byc w 10tc a jestem w 8tc.

kochane dopisujcie sie do listy mamus czerwcowych
 
goldenka .............super ............9 czerwiec ...............fajna data ...............ja sie urodzialam 9tego hahah

dziewczynki mam pytanie .........jestem w 6tc i dzisiaj odebralam wyniki tsh
wyszło 6,55 , wiem , ze to za duzo , moja ginka bedzie we wtorek , do poradni k moge isc jutro
poradzcie bo w necie jest tyle sprzecznych informacji
 
mialam robione badania i wyszly
tsh 6,55ulU
ft3 3.29 pg/ml
ft4 1,09 ng/dl

normy dla kobiet w ciązy oczywiscie niższe
czy koras z was miala problemy z tarczyca?
 
reklama
a ja jestem w trakcie poszukiwań pracy, a to około jest mój 6-7 tc. ja najchętniej bym sobie odpuściła, ale wiem, że kasa by się nam przydała. boję się tylko, że nikt nie będzie chciał zatrudnić ciężarnej...:-( no ale zobaczymy...
 
Do góry