reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

Hej mamusie- co do wymazu z pochwy to ja mam ciągle żółte upławy i o nie ciekawym zapachu:tak:.robiłam dwa razy wymaz w 22tyg i 2tyg temu wszystko czyściutkie żadnej bakterii ale i tak mi się to nie podoba może dlatego że im tu jakoś nie wierzę:-D
 
reklama
Cześć mamusie:-)
Ja miałam wymaz robiony 2 tyg. temu-GBS na szczęście nie wyszedł tylko coś mniej poważnego-dostałam na to antybiotyk, wczoraj skończyłam i dodam,że właśnie jestem uczulona na penicylinę-myślę że juz będzie wszystko git:-),co do upławów to mam cała ciążę, ciągle z wkładką-juz mam dosyć, kombinuję z różnymi wkładkami i podpaskami, ale dziś w tym upale to nabawiłam się odparzeń-masakra:zawstydzona/y::no:.
 
u mnie o dziwo ta wydzielina nie śmierdzi, mogę to porównać hmmm.... do płodnego sluzu... jest to trochę żółtawe... a pamiętam, jak w przeddzień wywołania porodu z Julką zaczął mi odchodzic czop, to był galaretowaty przezroczysty a krwi dosłownie ociupinkę...

Minutka, jak widzisz, niestety jestem, a na dziś mam dość i najchętniej bym się schowała pod ziemię... bóle standard kwardansik, brzuch mam bardzo napiety, a rano pewnie jak wstanę nic się nie będzie działo...
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!
Dziś mnie wypuścili ze szpitala. Teraz to pojadę dopiero jak będę miała skurcze co minutę i będę się zwijać po podłodze z bólu. Jak widać skurcze co 2 minuty mają jeszcze tendencje do zanikania :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Moja mała jest strasznie niezdecydowana. Miałam już 4 fałszywe alarmy. Do terminu zostało 10 dni... ciekawe ile kluska jeszcze urośnie, bo teraz waży 3300 g. Mam nadzieję, że nie prześcignie Mikusia (3500 g). Na pytanie, kiedy mogę urodzić, jest standardowa odpowiedź lekarzy - może dziś, może za tydzień. Tylko się pociąć :no:
No cóż, na podium już i tak nie będę. Idę się przespać wreszcie na normalnym łóżku.. szpitalne już mnie wykończyło.
Dobranoc babeczki!
 
Natimove, wcale nie, jak szłam rodzić Julkę w 42 tyg ciązy to też nie wiedziałam, co to skurcze... a teraz, pewnie przez to że drugie dziecko to coś tam odczuwam, ale nie nakręcam się. zaczynam się godzic z tym ze Julka nie będzie miała urodzin z mamą bo będzie rodzić... ale cóż taki los... widocznie tak jest w gwiazdach zapisane... :frown::frown::frown:


idę się polożyć, mam dość dzisiejszego dnia, i najchętniej schowałabym się pod ziemię, dobranoc...
 
Ostatnia edycja:
heh a moja dzidzia nie wazy tak duzo...bynajmniej narazie a do terminu mam jakis tydzien... wazy 2500 :-) ale teraz pewnie nabiera na wadze wiec nie wiadomo... a i wiecie ze ja nawet nie wiem czy to chlopak czy dziewczynka?? bo za kazdym razem nic nie widac bylo :-D
 
Hello
Ja spać nie mogę, mój mąż pojechał na szkolenie i zostałam sama, a za oknem szaleje mega burza i spać nie mogę, wrrrr dlaczego nie zabrałam siostry do siebie na noc...
No cóż jakoś się przemęczę...
 
reklama
Dzień Dobry :)))
To ja bezsenność :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Co za cholera że człowiek jak miał wstawać do pracy to spał i nie mógł otworzyć oczu, a teraz nie moze nawet do tej 8ej wyleżeć...

Zapowiada się ukrop..... uffff
 
Do góry