reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam brzuchatki :)

kurcze u mnie upał taki że ciężko w domu wysiedzieć ... no i od rana nie mogę się do nauki zmusić :( nie wiem jak ja to pozaliczam ....



kurcze muszę chyba poszukać w wątkach z ostatniego tygodnia bo zupełnie nie wiem o co chodzi ze znikającymi dziewczynami ??? jakieś ufo ???


hehe ja też troszkę wczoraj przesadziłam - wzięłam się za malowanie kaloryfera !!! zajęło mi to 2 godzinki ale najgorsze było to że miałam mało miejsca i mało wygodną pozycję ... no i jak skończyłam to już się ruszyć nie mogłam tak mnie wszystko bolało .... uroki 9 miesiąca :)

ok zmykam do nauki :) miłego dnia :)

Nie przemęczajcie się tak dziewczęta! :tak:

A co do UfO...to chyba rzeczywiście dziewczyny troszkę poznikały, pewnie są zajęte rodzeniem ;-) ...a tak serio to ja wszystko czytałam chyba... i też nie do końca łapię...chyba hormonki :tak:...coś tam niby jakiś powód był...i można byłoby się nawet i obrazić... ale to strasznie naciągane...
 
reklama
Nad tymi znikającymi dziewczynami to i ja się zastanawiałam co się stało bo troszkę mnie nie było a tu jakaś afera.
A tak wogóle to cześć dziewczynki :-D
 
hej bruchachatki :-)

U mnie pogoda nawet nawet, apetyty od rana na przemian salatka kebabowa i czekolada mleczna sama nie wiem czego wlasciwie chce...
Wczoraj poprasowalam reszte ubranek :-) zostaly mi tylko do wyprania posciele i rozki :-) ale z tym poczekam jeszcze z 2 tyg zeby sie nie kurzyło. Dzis kolejny dzien bol krzyza i w pachwinach nie wiem ile jeszcze to zniose chodze jak kaczka albo nie wiem co... oby do poniedzialku do wizyty moze cos mi poradzi ????? Ehh... kobitki mam dylemat czy ciuszki dla dzidziusia brac swoje czy skorzystac ze szpitalnych??? Podobno jak sie swoje bierze to czesto juz nie wracaja, nie wiem co mam zrobic.. /???? ?

Ewunia22- ja juz truskawki na zapas dzis kupilam bo pewnie bedziesz mi apetyt robila :-D hihihi
tusienko- jak zwal tak zwal w kazdym badz razie ja nic nie mam :-)
 
hej bruchachatki :-)

U mnie pogoda nawet nawet, apetyty od rana na przemian salatka kebabowa i czekolada mleczna sama nie wiem czego wlasciwie chce...
Wczoraj poprasowalam reszte ubranek :-) zostaly mi tylko do wyprania posciele i rozki :-) ale z tym poczekam jeszcze z 2 tyg zeby sie nie kurzyło. Dzis kolejny dzien bol krzyza i w pachwinach nie wiem ile jeszcze to zniose chodze jak kaczka albo nie wiem co... oby do poniedzialku do wizyty moze cos mi poradzi ????? Ehh... kobitki mam dylemat czy ciuszki dla dzidziusia brac swoje czy skorzystac ze szpitalnych??? Podobno jak sie swoje bierze to czesto juz nie wracaja, nie wiem co mam zrobic.. /???? ?

Ewunia22- ja juz truskawki na zapas dzis kupilam bo pewnie bedziesz mi apetyt robila :-D hihihi
tusienko- jak zwal tak zwal w kazdym badz razie ja nic nie mam :-)
Minutko ja w szpitalu używałam ubranek szpitalnych, bo jak brali maleństwa do kąpieli to potrafiły podobno ubranka nie wracać. A tak mały leżał w kaftaniku pampersie i pieluszce tetrowej no i oczywiście rożku. Wszystko oprócz papmpersów było szpitalne i nie martwiłam się że zniknie. A swoje ubranka przydadzą ci się do wypisu.
 
Monia- dziekuje za pomoc tak chyba bedzie lepiej nie bede musiala sie martwic ze cos zginie :-) w takim razie zabiore tylko ubranka na wyjscie :-) chusteczki, pampersy i oliwke bo z tego co wiem to u nas trzeba miec swoje
 
Monia- dziekuje za pomoc tak chyba bedzie lepiej nie bede musiala sie martwic ze cos zginie :-) w takim razie zabiore tylko ubranka na wyjscie :-) chusteczki, pampersy i oliwke bo z tego co wiem to u nas trzeba miec swoje
No ja miałam papmersy i chusteczki swoje, oliwki nie miałam,a i sudocrem miałam swój:tak:
 
sudocrem tez spakowalam :-) nie wiem jeszcze czy warto brac smoczek i butelke wrazie czego???? no pieluszki tertrowe bralas swoje???? bo znalazlam liste rzeczy na ktorej jest napisane zeby zabrac 5 szt hmmm.. ????
 
Czesc dziewczyny!!!

Ja znow dochodze do siebie po grypie zoladkowej,moja mala chyba cos zlapala w szpitalu jak mnie byli odwiedzic w szpitalujal lezalam ten tydzien z powodu tych kamieni w woreczku zolciowym:angry::angry::angry:
Juz mi lkpiej,ale co mnie wymeczylo to tylko ja wiem:no:

Moja mama przyjezdza z Polski na 2 m. w sobote,bardzo sie ciesze,bo chociaz Viki sie troszke zajmie,bo mnie coraz ciezej za nia biegac,w parku po zjezdzalniach:-D
No ide dac malej cos zjesc,bo ja niestety dalej prawie nic nie trawie,a pozniej trzeba jakis spacerek zaliczyc..

Milego popolodnia...
 
sudocrem tez spakowalam :-) nie wiem jeszcze czy warto brac smoczek i butelke wrazie czego???? no pieluszki tertrowe bralas swoje???? bo znalazlam liste rzeczy na ktorej jest napisane zeby zabrac 5 szt hmmm.. ????
Miałam 2 swoje pieluszki tetrowe tak asekuracyjnie, moje są takie kolorowe więc się im nie myliły. a co butelki i smoczków. Tam u mnie w szpitalu jak zobaczyli smoczek u takiego maleństwa to strasznie się wściekali, a butelka to podobno początek końca karmienia piersią. Podobno do 6 tygodnia życia nie można dzieciaczkowi dawać smoczka.
 
reklama
beatko- szybkiego powrotu do zdrowia :-)
monia- w takim razie butelke zostawie zeby mnie nie zjadly :-D a smoczka schowam hihihi wrazie awarii :p wezme ze soba kilka pieluszek jak sie nie przydadza to nie jak tak to tak a co mi tam hihi :-) kurde to juz blisko.... :- P
 
Ostatnia edycja:
Do góry