reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam was :-)u mnie znów zmiany pierwszy termin miałam na 17czerwca potem na 15 i jeszcze na 19 a będąc w poniedziałek u lekarza wyszło na 11czerwca:-D.mała waży 2574g podług moich obliczeń to powinłam miec 34tyg i 5dni a podług USG 35tygi2dni a dluga na 36tyg.;-)i co tu myślec torby spakowałam i będe czekać który to termin sobie dzidzia wybierze:szok:
 
reklama
Andzia - nie martw się, nie tylko twoje łóżeczko jest porysowane, całe szczęście rysy nie widać, bo pod ochraniaczem się schowała, ale jak obniżę poziom to będzie katastrofa:wściekła/y:.

Ja się za to popłakałam, gdy się okazało że wózek który dostaliśmy w prezencie jest bez pokrywki na nóżki i bez pałąka do spacerówki (wyposażenie opcjonalne). Mąż tak się przejął że wszystko od producenta zamówił;-).

A co do inteligencji naszych dzieciaczków, to na onecie wczoraj był bzdurny artykulik że im więcej nudności w ciąży tym wyższa inteligencja... w takim razie moja Misia będzie geniuszem, bo ja miałam je od rana do wieczora:-).
 
A co do inteligencji naszych dzieciaczków, to na onecie wczoraj był bzdurny artykulik że im więcej nudności w ciąży tym wyższa inteligencja... w takim razie moja Misia będzie geniuszem, bo ja miałam je od rana do wieczora:-).

:-D tez to czytalam...i stwierdzilam, ze w takim razie moj Alex zapowiada sie, ze bedzie tepy jak but z lewej nogi bo ja nie wiem, co to mdlosci w ciazy..:baffled:
 
ehhh... kobiałki ja uciekam bo jakos mnie na spanie bierze ide sobie drzemke zrobic :-) przed chwila skonczylam paznokcie robic cos czuje ze juz dlugo nie pociagne bo ciezko mi wysiedziec zeby komos zrobic pazury do konca tygodnia juz mam klientki i w przyszlym tyg mam jeszcze kilka i na tym chyba zakoncze bo krzyz mi nie daje zyc.
Zobacze wieczorkiem co slychac u was :-)
 
Dziewczyny, powiedzcie me czy pod koniec ciazy mozliwe jest ze przy chodzeniu i staniu powstanie wrazenie ze zaraz dzidzia wyskoczy? Takie parcie na pecherz ale troszke inaczej. Nie mam skurczy ale ciezko tak sie funkcjonuje. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Czy to tylko dlatego ze dzidzia sie obniza ??:confused::confused::confused:
 
Dziewczyny, powiedzcie me czy pod koniec ciazy mozliwe jest ze przy chodzeniu i staniu powstanie wrazenie ze zaraz dzidzia wyskoczy? Takie parcie na pecherz ale troszke inaczej. Nie mam skurczy ale ciezko tak sie funkcjonuje. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Czy to tylko dlatego ze dzidzia sie obniza ??:confused::confused::confused:
ja też tak mam:tak: wczoraj na badaniu gin stwierdził ze szyjka mi sie skraca i jest miekka:baffled: a i powiedział ze wyczówa głowke dzidzi jak napiera
 
reklama
Do góry