reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

U mnie dalsza część pechowego tygodnia:wściekła/y:. Zamawiałam w aptece internetowej rzeczy potrzebne do szpitala i specjalnie czekałam , aż będą majtki siatkowe w rozmiarze 38. I dziś mało się nie popłakałam, jak już się doczłapałam do apteki, wyczekałam jak głupia w kolejce żeby to wszystko odebrać, a okazało się iż przesłali mi majtki rozmiar 44 :wściekła/y:! I jakieś pieluchy szt. 20 zamiast wkładów poporodowych. Właśnie napisałam reklamację i kilka słów o niekompetencji...

Wybieram się popołudniu do kafejki z koleżankami i mam nadzieję na pycha deser z truskawkami, żeby o tym wszystkim zapomnieć.

Za radą Gumisi, weszłam też do biedronki obejrzeć te promocyjne body. Miłe zaskoczenie, bo był zestaw w kolorze lekkiego brązu. Jaka miła odmiana po wszelkich niebieskich...
 
reklama
Ewcia ... ja mu to z glowy musiałam wybic, bo najpierw powiedział ze on sie tym zajmie jak bede lezala w szpitalu!!! rozumiesz? myslal ze ja do tego smrodu z dzieckiem wroce, ( bo taka farba olejna)








 
Wuyu, nie stresuj się!!! jesli nie chcą polecieć na opinii to szybko to wyprostują, spokojnie :-D a lodów to prześlij troszkę :-p
Tacjanko, możesz mu podpowiedzieć że są farby akrylowe i one nie śmierdzą, szybciej schną!!!! i np jak kupisz białą to ci nie zżółknie ;-) ale faktycznie numer z tego Twojego lubego :-D
 
u mnie truskawki byy po 7 zł. kupiłam tylko pół kilo i całe szczęscie bo nietakie smakowite były , zjadłam bo kupiłam ale więcej tego niezrobie poki niepokarzą sie nasze:tak::tak::tak:
 
Witam się i ja!
Pogoda taka sobie, ale ja i tak mam lenia ( tak już od paru miesięcy :tak:). Dobrze , że chociaż mam już wszystko poprane i poprasowane. Dzisiaj tylko wypiorę torbę i jutro planuję się spakować, ale coś nie mogę się do tego pakowania zabrać :-)
Od miesiąca zbierałam się też do zafarbowania sobie łepetynki, bo mi się już odrosty kłaniały w pas i przedwczoraj wreszcie mi się udało! Wow! Ale muszę powiedzieć , że t niezły wyczyn:tak:( sama farbuję) i trzeba się nieźle nagimnastykować. Więc chyba to ostatni raz przed porodem.
Dziewczynki, ostatnio miałyście wiele pytań o badania potrzebne do porodu ( w PL) i inne rzeczy. Wpadła mi w ręce gazeta "M jak mama" z maja i muszę powiedzieć, że to jest bardzo fajny numer. Właśnie na ten temat ( między innymi ) jest artykuł : Jakie badania, jakie dokumenty, jakie procedury itp. Oraz parę innych fajnych i przydatnych artykułów. Jak któraś ma możliwość poczytania, to polecam.

 
Gosiu, i na kiedy masz tą położną? nie stresuj się tak póki co pepsico nie upadło, więc na brak pepsi nie możemy narzekać hehehe
8 dni i laba tym się pocieszaj!!!! ach, słodkie lenistwo nastanie ;-)

Ewunia nastepna wizyta "wywalczona" na 19.05 czyli za 1,5 tyg wowczas ostateczna wersja ustawienia, jesli posladkowe to zalapie sie na USG w tym samy tygodniu. Pisze wywalczona bo gdyby nie moje nerwy wczorajsze i nagle przepisywanie sie do innej przychodni to najblizsze miejsca na wizyte w dotychczasowej przychodni byly dopiero na czerwiec....co za porazka !!!
ahhh tak jak mowisz Ewunia slodkie lenistow...tak sie doczekac nie moge!

minutka - powodzonka ukochanemu na egzaminie
Wy tutaj o owocach...hmmm pysznosci
A tak w ramach ponarzekania, to owoce w UK zostawiaja wiele do zyczenia, brzoskwinie zawsze niedojrzale, sliwki i tym podobne to samo.
Bananki, jabluszka sa OK
Ale truskawki ehhh sztucznie pedzone i nie tak smakowe jak w PL ...chyba mi teskno!
 
oj Minutka mowie Ci, czasami mi na tego mojego to ręce opadają, nawet nie wiem skąd u niego takie pomysły w tej łepetynie:no:, nie wiem wtedy czy sie śmiać czy płakać
ja tona truskawki i banany to nawet nie patrze, teraz to tylko jablka a od niedzieli ogórek chociaz cena 5 zl, to jest drogo moim zdanie za ogorka,
a Ewcia , farba zostala zakupiona rok temu...dodam tylko ...

dzisiaj gotuje makaron z sosem z torebki, już mi zbrzydło to ciągle wymyślanie obiadów,

a co z ta biedronka? jakies body sa fajne dla naszych dzieciów :-), po ile? :-) ile sztuk?:-)








 
Ostatnia edycja:
reklama
Tacjanko 3 sztuki bodziaków po niecałe 15 zł gatunkowo nawet dobre ale wzorki niezafajne:no: ( bynajmniej w tej mojej biedronce) więc ja darowałam sobie ten zakup
 
Do góry