reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

Witajcie brzuchatki :-)
Ja dzis pozno ale to nie z lenistwa, musialam troche posprzatac i tak sie zeszlo. Widze, ze sie rozpisalyscie ale przeczytalam wszystko starannie :-)
Wzielam dzis rano antybiotyk i musze powiedziec ze troszke mi lepiej. Moj szkrab daje mi popalic :p kopniaki gdzie popadnie :-) Moj A ma dzis egzamim teoretyczny na prawo jazdy hmmm... ciekawe czy zda??? nawet nie wiem czy sie uczyl bo caly tydzien jest poza domem. A co do pogody dzis to zla jestem bo jak biore leki i chora jestem to sie nawet ladnie zaczyna robic...

Ewunia22- siusiek sie nawet wyspal :p
Martusia_78- gratulacje ze sie mezowi udalo :-)
maggieness- witam w gronie sikajacych, hmm.. no to sprobuje zadzwonic skoro mowisz ze tak mozna to jutro zadzwonie :-)
kamusia185- wiem cos na temat "malych zakupow" :-D ja ide w sobote oczywiscie na male zakupki :-)
Nanya- mnie ostatnio tez lapia takie kurcze, ale nie mowilam nic lekarzowi ale teraz chyba powiem bo zaczyna mnie to wkurzac czasami ide jak kaczka :-(
ewka0202- witaj na forum :-)
 
reklama
Hejo brzuchatki

Mam dziś świetny chumor chyba po tych truskawkach których sie narzarłam;-);-);-) i popiłam kefirkiem :sorry2::sorry2:

Ewka 0202 witaj na forum - wkońcu:tak::tak::tak:

Martusia gratulacje dla 2połówki;-).;-)
 
no andzia apatytu narobilas mi takiego tymi truskawkami ze musialam zadz do mamy zeby kupila jak bedzie szla do domu tylko kiedy z nimi dotrze ????????????????
 
Minutko, jeszcze jak doniesie ;-) zeby nie pojadla po drodze :-) u mnie weszły nowe i świeże z tego sezonu - widziałam jak byłam po chleb, 19 zl za kilo wrrrr
 
witam nowe dziewczyny:-)
dzisiaj mam jakiś dzień "nieskładny", nic nie moge zrobić do końca, obiadu brak, porządku brak, za to znowu jest jakis nerw!!! to chyba te hormony

na dworze wieje jak w górach, w sobote ponoc 27 stopni, a moj maz twierdzi ze bedzie w domu framugi malował:angry:ten se zawsze znajdzie odpowiednia porę :angry:









 
witam nowe dziewczyny:-)
dzisiaj mam jakiś dzień "nieskładny", nic nie moge zrobić do końca, obiadu brak, porządku brak, za to znowu jest jakis nerw!!! to chyba te hormony

na dworze wieje jak w górach, w sobote ponoc 27 stopni, a moj maz twierdzi ze bedzie w domu framugi malował:angry:ten se zawsze znajdzie odpowiednia porę :angry:









Witaj w klubie Tacjanko :-D nicnierobiących ;-) a z facetmai tak jest... ale chociaż tyle dobrze, że mu się w czerwcu to nie ubzdurało hehehe
 
No moj A ostatnio mi podloge robil nowa grrr... wsumie dobrze bo byla okropna ale oczywiscie zrobil i sie zwinal a caly syf zostal mi na glowie nawet nie pytajcie ile wyzywalam :-D
Ewuniu nawet nie kracz ze nie doniesie truskawek u mnie ostatnio byly po 9 zl ciekawe po ile dzis beda bo czasami z dnia na dzien cena inna.
 
Kobieto ja ci tylko mówię po ile są u mnie :-D więc na razie obchodzę się smakiem i jem jabłuszka i bananki :-) truskawki będą jak będą chociaż po 4 zł kurde wrrrr :-)
 
Ja dostalam napadu na troskawki jakis czas temu jak byl po 22 zl za kilogram i co i kupilam a pozniej zla bylam sama na siebie bo po 2 dniach byly juz po 14 zl :-D ale nic juz wiecej takich nie kupilam :p i nie kupie. W zamain za to mam lody truskawkowe ale jestem chora wiec musze czekac za mamuska

zapomnialam jeszcze ;P u mnie banany sa po 12 zl za kg normalnie szok !!!! pytalam dlaczego a ona do mnie ze za banany placimy w euro i moga byc jeszcze drozsze weeeeeeee...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja pierdzielę, w jakim my świecie żzyjemy!!!! w moim markecie ostatnio była promocja banany po 7 zł, to dałam sobie spokój, póki co Julinka kocha jabłuszka to mam farta ;-) one póki co do 3 zł jeszcze nie dobiły, u mnie są po 2.50 ;-) a lody? mmmmmmm tak samo jak kiełbaska z grilla, skręca mnie na samą myśl ;-)
 
Do góry