reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

kochane kobietki postanowilyśmy z kasia połaczyć wątki

-zakupowe szalenstwo
-wyprawka
-wózki

musimy zrobic miejsce dla nowych wątków typu pielegnacja,karmienie itp ...


oj zaczelo sie kochane zaczelo :)

edit :)

zapomnialam ze jeszcze jedna zmiana teraz lista czerwcówek bedzie sie sukcesywnie przesuwac na przodzie listy beda przenoszone uzytkowniczki ktore juz urodziły...
 
Ostatnia edycja:
reklama
He he no i jestem pierwsza :-D
Drogie dziewczynki oficjalnie informuję iz 1 maja 2009 r o godzinie 16.05 na świat przyszedł mój synek Filip.
Jak odpocznę to opiszę co i jak narazie po 11 dniach w szpitalu jestem padnięta :-D


O matko gratulacje :-) Niezły urwis z małego, że tak szybko się wykluł :-) Odpoczywajcie :-)
 
o matko Monia , moje gratulacje , az mnie ciarki przeszly. ludzie ,
napisz koniecznie gdzie rodzilas, jak bylo, dlaczeg tak wczesnie, jak sie czujecie oboje ... plakac mi sie chce, super Monia :-):-):-) GRATULACJE!!!

pewnie wszystkie jestesmy w szoku







 
Monika normalnie jestem w szoku:szok::szok: jak to przeczytałam to juz tak strasznie zapragnełam zeby nasz synek już z nami był:tak::tak::tak: az mi sie normalnie łezka zakręciła:-D:-D
Koniecznie napisz co u was:tak::tak:
 
Powiem Ci ze te moje za 14 pozytywnie mnie zaskoczyly, co prawda soku w nich niewiele, ale smakuja jak truskawki ;-). Spodziewalam sie wiekszej chemii :-D.

A ja Ci powiem, ze te co kupilam ostatnio to z zewnatrz niektore byly czerwone i sliczne a w srodku jeszcze zielone. :baffled: Czym oni je psikaja to ja nie mam pojecia, truskawki te zjadl mezulek. :confused: Ja nie ryzykowalam :baffled:
 
Hej dziewczynki. WLasnie przeglasalm watek o cesarce w poszukiwanie info i natknelam sie na stary post monikiM. Strasznie nie rozbawil wiec przypinam go tutaj

Ja na początku czerwca wpadnę w histerię bo siebie sobie na porodówce nie wyobrażam :-D
:-D:-D:-D:-D:-D i jaz tez sobie jej nie wyobrazam na porodowce na poczatku zerwca za malo czasu:-D:-D

Monika wracaj do nas szybko bo dzisiaj zyjemy ta informacja
 
Monika kurcze zatkało mnie normalnie:szok::-D Wielkie gratulacje. Mam nadzieję, ze Ty i synio czujecie się dobrze:tak::-). Odpoczywajcie teraz a jak dojdziesz do sił pisz zaraz co i jak
Pozdrawiam Was serdecznie

Czyli Lublin górą:cool2:;-):tak::-D:-D:-D
 
reklama
Eh.... a za mną chodzą od miesiąca czereśnie.... bylam dzis na targu i widziałam juz pierwsze, ale aż strach sie bać bo pewnie sama chemia... po za tym ładnie je wycenili... bagatela jedyne 37zł za kg ! z czego połowę napewno ważyła pestka bo za duże to one nie były :p
 
Do góry