reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

o dzieki Andzia, to cena przystępna, ciekawe jak po praniu, a ja mam do biedronki kawałek drogi, tzn, niby blisko a le w tym stanie to bym szla i szla, moze jakos maz mnie podrzuci, ale jak wzory niefajne, to na razie nie mam takiego cisnienia







 
reklama
mnie ostatnio tez lapia takie kurcze, ale nie mowilam nic lekarzowi ale teraz chyba powiem bo zaczyna mnie to wkurzac czasami ide jak kaczka :-(
Mi bardzo ulżyło po Asparginie, no ale biorę już 3x dziennie i więcej nie mogę. Muszę wytrzymać do porodu.

U mnie dalsza część pechowego tygodnia:wściekła/y:. Zamawiałam w aptece internetowej rzeczy potrzebne do szpitala i specjalnie czekałam , aż będą majtki siatkowe w rozmiarze 38. I dziś mało się nie popłakałam, jak już się doczłapałam do apteki, wyczekałam jak głupia w kolejce żeby to wszystko odebrać, a okazało się iż przesłali mi majtki rozmiar 44 :wściekła/y:! I jakieś pieluchy szt. 20 zamiast wkładów poporodowych. Właśnie napisałam reklamację i kilka słów o niekompetencji...
Ja normalnie noszę rozmiar 36, a te majtki siateczkowe też mam w rozmiarze 44 i są idealne. Przymierzałaś je? A co się tyczy wkładów, to to są właśnie pieluchy dla dzieci (przynajmniej tak jest napisane na opakowaniu), ale wszędzie sprzedają je jako wkłady poporodowe. Ale z tą reklamacją dobrze zrobiłaś - trzeba walczyć o swoje prawa :tak:

Ja dziś na obiad zrobiłam łazanki i właśnie pożarłam 2 kopiate talerze :zawstydzona/y: U nas banany po 6 zł, truskawki po 9 zł, a ogórki (szklarniowe) po 4,50 :-) Pomidory (szklarniowe)... po 9 zł :-(

Spaaaać mi się chce... a niestety młody mi na pewno nie da :-( Czasami mam ochotę wyjechać gdzieś sama na parę dni i odciąć się od wszystkiego. Wy też tak macie?
 
tacjanko mi sie niepodobały , no ale kazdy ma swój gust , ale gatunkowo naprawde dobre myśle ze pranie im niezaszkodzi cena też bardzo dobra bo osobiście płaciłam więcej za 1 sztuke! A co do tych wzorków i kolorków to być może u mnie w biedronce było już przebrane bo niezawiele tego było , idz isprawdz sama , a nuż ci spasują:tak:

Nanya ja bym tylko na kanapie leżała jak tylko sobie pomyśle by gdzieś wyjść to już jestem zmęczona :)
 
Ostatnia edycja:
Tacjanko, w biedronie 3paki bodziów za 14,99 zł :-) a Twój mąż? osłabiłaśmnie z tym jego zapłonem hehehehe
Gonia, zawsze to lepsze niż ... czerwiec... na razie pozostaje ci cieszyć się wolnym popołudniem ;-)
 
Cześć dziewczynki.
Dawno mnie nie było prawie 2 tygodnie i chyba nie zdążę nadrobić zaległości :-( Mam pytanko czy mamy juz jakiegoś dzidziusia na forum?? Znaczy chodzi mi o czerwcówki?
 
Cześć dziewczynki.
Dawno mnie nie było prawie 2 tygodnie i chyba nie zdążę nadrobić zaległości :-( Mam pytanko czy mamy juz jakiegoś dzidziusia na forum?? Znaczy chodzi mi o czerwcówki?

Monika mozesz byc pierwsza :) Nikt nie urodzil jak narazie trzymamy sie w kupie pisz co u Was :)
 
Monika mozesz byc pierwsza :) Nikt nie urodzil jak narazie trzymamy sie w kupie pisz co u Was :)
He he no i jestem pierwsza :-D
Drogie dziewczynki oficjalnie informuję iz 1 maja 2009 r o godzinie 16.05 na świat przyszedł mój synek Filip.
Jak odpocznę to opiszę co i jak narazie po 11 dniach w szpitalu jestem padnięta :-D
 
Witanko

Maz dzis pierwszy dzien w pracy, a ja sie z niczym wyrobic nie moge :sorry2:
Pogoda dzis fajna wiec pranie za praniem robie i wieszam ;-)


Dziekuje za gratulacje dla meza :tak::-) Oby sie tylko dlugo w tej pracy utrzymal :tak:

Dziewczyny jak to jest z ta nospa bo nigdy nie bralam wiec nie wiem. Nospa dziala rozkurczowo i przechodza male skorcze. A co bedzie gdy zacznie sie porod tez nospa rozgoni ?? Tak sie zastanawiam wlasnie bo jedyne wyjscie teraz to rodzic to tylko na weekend ;-)

Tricolor pisze:
A Ty sie kuruj bo głupio tak chorowac jak prawie lato już ;-):-)
Kuruje kuruje :tak: juz mi przeszlo :-) Chyba przez to mliko z czosnkiem i miodzikiem :-D

Nanya pisze:
Z tym niewydawaniem dziecka, jeśli nie mamy fotelika to takie trochę.. jakby godzące w wolność :biggrin2: ale mi się napisało :-D Jak mogą przetrzymywać twoje własne dziecko?? To nie jest już porwanie? Oczywiście jestem jak najbardziej za tym, że gdy przewozimy dziecko do domu autem (obojętne czy naszym, kogoś z rodziny, czy taksówką), musi być one przewożone w foteliku. No ale jeśli chcemy pojechać do domu wózkiem, bo mamy 5 min spacerkiem? Jak rodziłam Mikusia (grudzień 2006), to nie było problemu, że nie mamy fotelika,a położna wręcz sama "pakowała" go w to nosidło. Ciekawa jestem, jak jest teraz.. no ale fotelik mam, więc i tak sprawy nie ma.
Nanya no mnie sie wydaje, ze gdy rodzic przyjezdza wozkiem po dzieciatko to ok. I nie robia problemow. Z tym nie wydaniem dziecka bez nosidelka chodzilo o to ,z e rodzic przyjezdza autem, a chce dziecko wiezc w gondolce badz na rekach. I wtedy moga byc problemy, ale nie wiem jak to jest do konca. Ja mam i to i to wiec sie nie martwie ;-)

Ewka 0202 witam serdecznie :tak:

He he no i jestem pierwsza :-D
Drogie dziewczynki oficjalnie informuję iz 1 maja 2009 r o godzinie 16.05 na świat przyszedł mój synek Filip.
Jak odpocznę to opiszę co i jak narazie po 11 dniach w szpitalu jestem padnięta :-D

Ale szok dla mnie,:szok::szok: Ale sie pospieszyl Filipek :cool2::-D
Super wiesci :tak::-D Jak sie czujecie ????????

No i moje GRATULACJE :*:*:*:*:*:**:
Buziole dla Was :*:*:**::*
Opisz jak odpoczniesz co i jak bo ciekawosc mnie zzera ;-)
 
No koniecznie 2 nowe watki sie przydadza :tak:

Lista czerwcowych maluchow :-) i Wspomnienia z porodowki :-)Czy cos z tym stylu ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kobieto ja ci tylko mówię po ile są u mnie :-D więc na razie obchodzę się smakiem i jem jabłuszka i bananki :-) truskawki będą jak będą chociaż po 4 zł kurde wrrrr :-)

Jak beda po 4 zl to mozesz juz ich nie moc zjesc:-D No chyba ze karmic piersia nie bedziesz :-D Ja kupilam wczoraj w Tesco 400g za jakies 5 zl ale takie sobie sa...nie ma to jak nasze gruntowe:-)

wuyu08 wspolczuje przejsc z apteka, oby tylko szybko sie zreflektowali i problemow zadnych Ci nie robili z wymiana towaru :-)

Dziewczynki, ostatnio miałyście wiele pytań o badania potrzebne do porodu ( w PL) i inne rzeczy. Wpadła mi w ręce gazeta "M jak mama" z maja i muszę powiedzieć, że to jest bardzo fajny numer. Właśnie na ten temat ( między innymi ) jest artykuł : Jakie badania, jakie dokumenty, jakie procedury itp. Oraz parę innych fajnych i przydatnych artykułów. Jak któraś ma możliwość poczytania, to polecam.

Tez polecam ta gazete, czytam ja od poczatku ciazy chyba, duzo fajnych i przydatnych informacji:tak:

He he no i jestem pierwsza :-D
Drogie dziewczynki oficjalnie informuję iz 1 maja 2009 r o godzinie 16.05 na świat przyszedł mój synek Filip.

Gratuluje!!! Ale sie pospieszyl ten Twoj synalek:-D Powodzenia i dawaj znac co i jak:-D
 
Do góry