reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja muszę się dowiedzieć jak to jest z tym wydaniem dziecka w moim szpitalu, bo naprawdę mnie zaskakujecie.
 
reklama
Co za róznica jakie wymagania mają szpitale, logika wskazuje, że skoro wieksze dzieci wozimy w samochodzie w foteliku to tym bardziej takiego bezbronnego noworodka nalezy chronić i tak samo przetransportowac bezpiecznie do domu :tak:Fotelik to uwazam sprzet niezbedny !:tak:

Pogoda troszeczke sie u nas poprawiła i mam nadzieje, że jutro faktycznie juz słoneczko będzie :-) Wam oczywiście tez zyczę słonecznego dnia jutro i lepszych humorków od rana.

No jeszcze na zakończenie dnia pozdrowionka od Kaliny :-)
 
Witam wszystkie Mamy czerwcowe. Jestem totalnie nowa, ale swojej córeczki też oczekuję na początku czerwca. Trochę pózno się zdecydowałam na rejestrację chociaż podglądałam czasami różne tematy z forum :)

Witaj i rozgość się :-)

Ja dzisiaj w ramach przygotowań poprasowałam kolejną partię rzeczy dla Córuni i poprałam (tzn. pralka) kolejną partię :tak:. Ponieważ na żelazko już patrzeć nie mogę to cieszy mnie, że już mi niewiele zostało tego prasowania.

Dobrej nocy !!!
 
ari1997 - ja planuję przewieś Dzieciątko w beciku, bo niestety fotelika do samochodu nie kupuję, bo nie mamy auta, a przywiezie mnie ze szpitala mój tata. A co do ubranka to zgadzam się z Tau wszystko zależy od pogody w co będzie ubrane.

U nas w tym szpitalu, w którym ja będę rodziła jednym z warunków wyjścia do domu jest posiadanie fotelika samochodowego- inaczej "nie oddadzą" Ci dziecka


U nas tez bez fotelika nie wydadza ci malucha ze szpitala ..

No właśnie! U mnie to samo.
Dlatego może warto się zorientować w szpitalu, żeby nie było przykrych niespodzianek przy wyjściu.
A jeśli nie macie samochodu, to może za wczasu się zorientujcie, skąd by tu na chwilę pożyczyć :happy2:
 
Witam wszystkie Mamy czerwcowe. Jestem totalnie nowa, ale swojej córeczki też oczekuję na początku czerwca. Trochę pózno się zdecydowałam na rejestrację chociaż podglądałam czasami różne tematy z forum :)

Witaj wsrod nas:-)

A ja po wizycie u lekarza (opisalam na odpowiednim watku) zestresowalam sie i teraz mam wrazenie ze wszystko mnie boli....ehhh. Zaczynam rozwazac czy do rodzicow sie nie przeniesc bo tak to siedze sama i jakby cos sie zaczelo dziac to nie wiem co bym zrobila:-( A maz dopiero w przyszlym tygodniu bedzie:szok:
A teraz was troche podenerwuje....mama zrobila mi wczoraj ogoreczki malosolne....mniaaaami:-D Dzisiaj zjadlam 2 ale jutro caly sloik wszamie bo dzisiaj jeszcze sa za slabe:-) A zagryzlam je....truskawkami...hehe
 
No kochaniutkie wzielam ten okropny antybiotyk oby mi pomogl bo jak nie to sie wsciekne...
Mam zgage ale taka najgorsza :-( dzwonil moj tatko powiedzial ze mnie odwiedzi w sobote (strach sie bac hihih...) jakos spac mi sie nie chce nie wiem dlaczego... i mam taki ucisk na pecherz ze co zakaszle albo psikne to popuszczam:confused: wy tez tak macie???
candy4k- witaj :-) ja tez calkiem niedawno dolaczylam do grona czerwcowek :-) i zgadzam sie z ari1997, ze to forum uzaleznia :-)
 
U nas nie dosc ze nie puszczaja ze szpitala bez fotelika,to jeszcze przed wyjsciem sprawdzaja czy dzidzia jest dobrze zapieta i odpowiednio ubrana,naogladalam sie teraz w szpitalu jakie sa wymogi bo lezalam 5 dni na oddziale z dziewczynami i ich maluszkami,tak ze jak co to juz napewno sie nie zgubie:-D:-D
 
reklama
Minutko, wracaj mamuśko do zdróweczka...
Nika, jak jesteś taka mądrala, to się podziel świntucho tymo ogórkami... chociaż za mną chodzi kiełbaska z grilla masakra :-p:-p ale bym se zjadła....mmmmmmmm
 
Do góry