reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2009

reklama
Witam ponownie widze ze sie rozpisalyscie przez caly dzionek :-)
Na pogode to chyba wszystkie narzekamy.
Bylam u lekarza dostalam antybiotyk na 7 dni jakis Duomox.. i wapno probiotyczne pliva, mam nadzieje ze wkoncu mi przejdzie.
Boli mnie glowa nic mi sie nie chce i tylko bym narzekala :-(

Wiece ja nawet nie pomyslalam w czym przetransportowac bobasa do domu hmm.. ale chyba fotelik samochodowy bedzie najlepszym rozwiazaniem.
 
Witam wszystkie Mamy czerwcowe. Jestem totalnie nowa, ale swojej córeczki też oczekuję na początku czerwca. Trochę pózno się zdecydowałam na rejestrację chociaż podglądałam czasami różne tematy z forum :)
 
Witam wszystkie Mamy czerwcowe. Jestem totalnie nowa, ale swojej córeczki też oczekuję na początku czerwca. Trochę pózno się zdecydowałam na rejestrację chociaż podglądałam czasami różne tematy z forum :)

Witaj,
jak to mówią lepiej późno niż wcale :tak:, ja też niedawno dołączyłam do dziewczyn. I stwierdzam, że to forum uzależnia :-D.
 
Wwwwwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrr :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Napisalam posta giganta i mi go wcielo :angry::angry::angry::angry:

Teraz nie mam czasu ani checi pisac tego wszytskiego jeszcze raz :baffled: I wlasnie znajomi do nas jada. Moze wiedzorem skrobne conieco ;-)

U nas w tym szpitalu, w którym ja będę rodziła jednym z warunków wyjścia do domu jest posiadanie fotelika samochodowego- inaczej "nie oddadzą" Ci dziecka

U nas jest tak samo.

Candy4k witaj :tak:
 
Hej kobiety u Mnie pogoda okropna leje wieje sztorm szkoda gadac:tak:dzidzia mi uciska na pęchesz co 10min do toalety poprostu nie wyrabiam w nocy spac nie mogę niech ten maj mija szybciej.Pozdrawiam ;-)
 
reklama
Do góry