reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Mikołaja rodziłam w zimie i przewoziłam go opatulonego w rożek w takim specjalnym nosidle z wózka (lekko usztywnianym), gdzie dziecko leży płasko. Teraz będę przewozić w foteliku samochodowym, najwyżej opatulę kocykiem.

U nas w tym szpitalu, w którym ja będę rodziła jednym z warunków wyjścia do domu jest posiadanie fotelika samochodowego- inaczej "nie oddadzą" Ci dziecka

??? WOW!!! :szok::szok::szok::szok:
 
reklama
Mikołaja rodziłam w zimie i przewoziłam go opatulonego w rożek w takim specjalnym nosidle z wózka (lekko usztywnianym), gdzie dziecko leży płasko. Teraz będę przewozić w foteliku samochodowym, najwyżej opatulę kocykiem.

U nas w tym szpitalu, w którym ja będę rodziła jednym z warunków wyjścia do domu jest posiadanie fotelika samochodowego- inaczej "nie oddadzą" Ci dziecka
tu to samo!!
 
kamireszel- oj dalas ukochanemu popalic...ale spoko oni biora na nas poprawke w tym szczegolnym czasie, mi sie tez takie akcje zdarzaja i to dosyc czesto :-)
beata1980- ciesze sie ze u Ciebie lepiej, juz wiecej takich niespodzianek nie rob! i wracaj do zdrowia :-)
Kluseczka- a nie da rady bys ta skladke zaplacila? bo wiem ze tutaj tak jest ze jak masz przerwe czy cos ci brakuje to mozesz skladke wyrownac i miec normalne swiadczenia...no i probuj, probuj...odwoluj sie ...nie popuszczaj!

Ja juz sie wyzalilam troche na watku zdrowie...bylam dzis u poloznej i dzidzia wciaz w ulozeniu posladkowym:-:)-:)-( ahhh szkoda gadac- ma dola!!!
Musze miec wizyte za 2 tyg z polozna i jak sie okaze ze ona wciaz w tej samej pozcji wowczas bede miala USG i wizyte u doktorka, ktory przegada ze mna temat obracania dzidzi z zewnatrz recznie i rodzaje porodu czyli posladkowy albo cesarka!
A co najgorsze to najadlam sie dzis nerwow bo nie maja miejsc dla mnie na wizyte za 2 tyg z polozna!!!! normalnie patologia w tej zasranej przychodni:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
najblizsze terminy na 2 czerwca a ja mam termin na 15-stego! Bosko!!!
nie cierpie tej przychodni, z nimi zawsze sa jakies problemy. Dali mi numer to biura poloznych a tamte daly mi numer do innej poloznej ktora mowi ze ona sie moim rejonem nie zajmuje ale sprobuje wymusic na przychodni wizyte dla mnie! szok!!!
w ogole od poczatku ciazy co wizyta to widze inna polozna! bo ta przypisana tej przychodni jest na dlugoterminowym chorobowym!
A tak w ogole nawiazujac do przeslosci to kiedys mialam maly wypadek i spadla mi paczka kafelek na stope poszlam do lekarza a ten mi dal skierowanie na przeswietlenie na za 2 tyg....ha! gdyby kosc byla peknieta to 2 tyg pozniej moge sie w tylek pocalowac!
Postanowilam wziasc sprawe ze wlasne rece, dzis zaraz po pracy biegusiem lece do innej przychodni sie zarejestrowac, dzwonilam do nich i mowili ze maja wolne miejsca na wizyty na za 2 tyg... a zreszta od dawna kolezanka mi ja polecala wiec mam nadzieje ze bedzie OK
kurcze naprawde nie potrzebuje dodatkowej dawki stresu szczegolnie gdy mam dola myslac o cesarce :wściekła/y::-(


nie wiem czy moge ta skladke doplacic bo to 2007 rok. A Ty goniu nie przejmuj sie tak zbytnio ta cesarka bo jeszcze nie warto, mamy troche czasu a po za tym niunia zeczywiscie moze sie obrocic w ostatniej chwili.
 
nie wiem czy moge ta skladke doplacic bo to 2007 rok. A Ty goniu nie przejmuj sie tak zbytnio ta cesarka bo jeszcze nie warto, mamy troche czasu a po za tym niunia zeczywiscie moze sie obrocic w ostatniej chwili.

Kluseczko, ale zawsze masz takie cos jak odwołanie!!!!
Gonia, napisałam ci małe co nieco na zdrowiu, poczytaj i się nie stresuj, kochana!!! złość i stres piekności szkodzą tyle dodam :-D
 
Kluseczka- a co za caly 2007 rok? czy tylko jakas czesc?
Mysle ze fakt ze to bylo jakies 2 lata temu nie robi roznicy jakbys chciala zaplacic...moja kumpela byla w UK w 2006 roku pozniej przyjechala w 2008 i pytali ja czy nie chce zaplacic za caly 2007 by miec kontynuacje platnosci...idz pytaj, nie odpuszczaj...przeciez to nie twoja wina
 
Kluseczka- a co za caly 2007 rok? czy tylko jakas czesc?
Mysle ze fakt ze to bylo jakies 2 lata temu nie robi roznicy jakbys chciala zaplacic...moja kumpela byla w UK w 2006 roku pozniej przyjechala w 2008 i pytali ja czy nie chce zaplacic za caly 2007 by miec kontynuacje platnosci...idz pytaj, nie odpuszczaj...przeciez to nie twoja wina

Nie wiem Gosiu dowiem sie w pon bo wtedy mam szkole a teraz mi juz troche szkoda zwalniac sie z pracy- najgorsze jest to ze brakuje mi 1 skladki za 2007 czyli oplaty za 1 tydzien- paranoja:zawstydzona/y:
 
reklama
Agatka i Dilajla, otóż to... my tu gadu gadu o oleju rycynowym, a przecież jest jeden i to dosyć przyjemny sposób na rozpoczęcie akcji porodowej - nasi męzowie!!!
 
Do góry