reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja o tym wymogu fotelika slyszalam jak bylismy jeszcze w UK, ale tutaj nie slyszalam zeby to bylo wymagane, raczej jak komu pasuje.Ale warto sie upewnic w szpitalu jakie maja wymogi.
 
reklama
No kochane brzuchatki to ode mnie by bylo na tyle dzis bo juz mi sie oczy kleja :-)
Spijcie dobrze :) malo sikajcie :p
Dobranocc :*
 
Ale mi nie o to chodziło :zawstydzona/y:, samochód jest i fotelik również oczywiście i nie podlega dyskusji, że inaczej Malucha nie można przewozić. Tylko wcześniej myślałam, że Go tak zapatulę w rożek i fru do fotelika, a tu klops. No bo przecież jak Go wtedy zapnę :-(. I teraz już wiem ubieramy wyjściowo, w fotelik a potem opatulamy kocykiem. Nie był to pewnie jakiś wielki problem, no ale już wszystko wiem :tak:.

Oj, ale mi też nie o Ciebie chodziło.... chyba :baffled: bo już zgłupiałam.
Któraś z dziewczyn pisała, że nie bierze fotelika, bo nie ma auta, a tata po nią przyjedzie. Dlatego napisałam, że warto się zorientować i może pożyczyć fotelik na ten przejazd, bo inaczej w szpitalu może być przykra niespodzianka.
Ja sobie nie wyobrażam, że mieli by mi nie pozwolić wyjść z dzieckiem, bo nie mam fotelika. Bo przecież Dzieciątko musi być bezpieczne :-)
 
Witajcie wieczorkiem

Pogoda byla dzis do kitu i nic mi sie nie chcialo. Nic nie robie i sie mecze :-p
Dobrze, ze cala wyprawka skompletowana, poprana i poprasowana bo nie wiem jakbym teraz dale rade to wsyztsko zrobic ;-)

Dzis maz dostal niespodziewany tel w sprawie pracy :-D:-) Pojechal na rozmowe i dostal ta prace :-D:tak::-) Zaczyna jutro :-) Ale sie ciesze :-D:-) Musze tylko teraz korek w duppke wsadzic i czekac z porodem do weekendu ;-)

Moja rodzinka juz kima, ja wlasnie koncze pic mleczko z czosnkiem i miodzikiem bo cos mnie cholerka chyba bierze :baffled: i tez zmykam do lozezka. Tak wiec kolorowych snow mamuski :-)
 
Martusiu, gratulacje że się męzowi udało :-) życzę szybkiego powrotu do zdrówka!!!! a nie wyskakujmy przed szereg jako wyścigówki bo nas Aga i Inja stłuką hehehehe
 
Wszystkim chorym życzę błyskawicznego powrotu do zdrowia! :-)

...
A teraz was troche podenerwuje....mama zrobila mi wczoraj ogoreczki malosolne....mniaaaami:-D Dzisiaj zjadlam 2 ale jutro caly sloik wszamie bo dzisiaj jeszcze sa za slabe:-) A zagryzlam je....truskawkami...hehe
...ogóreczki :happy2: małosolne...:-p...ja też bym zjadła :-)

Czyli nie sama w miejscach publicznych sikam w majtki :-D ufff... co za ulga, a szczerze mowiac drazni mnie to bo juz nawet smiac sie nie moge bo zawsze cos mi tam skapnie.

Oj dziewczynki mam nadzieje ze mi szybko przejdzie bo jeszcze nic nie mam poprane ani poprasowane, torba do szpitala tez nie spakowana i jeszcze musze jechac do Inowroclawia po moj akt urodzenia bo podobno jest potrzebny jak sie chce zarejestrowac dzidzie. ???
Nie sama, nie... :zawstydzona/y:
Co do skróconego odpisu aktu urodzenia, to nie wiem jak jest i czy jest potrzebny... ale jakby coś, to nie musisz jechać ....
Kiedyś to załatwiałam.... trzeba zadzwonić do urzędu stanu cywilnego w mieście gdzie masz akt...i poprosić o wysłanie do miasta, w którym mieszkasz.... oni podają Ci numer konta i przelewasz opłatę skarbową i wysyłają... i tyle:-)

Ja dziś prasowałam, w końcu udało mi się zmobilizować... ale też miałam o czym dumać, bo wcześniej pojechałam zdiagnozować autko... 2 tysie trzeba wyłożyć jak nic...no i nie wiem co teraz...., bo kaski nie będziemy mieli :dry:...tylko tylko tak dumałam...
 
Dzieńdobry wszystkim Mamusiom,

U mnie znów deszcz, poza tym przyjeżdża moja mama i pomoże mi wyprasować tą stertę ciuszków, co zalega w łóżeczku.
Pewnie przez kilka dni będę rzadziej do Was zaglądać.
Miłego dzionka życzę i proszę się nie rozpakowywać zanim nie wrócę, bo chciałabym zdążyć z gratulacjami:-).
 
Dzień dobry :-)

u mnie za oknem słoneczko ale zimno chyba. Ja dzisiaj w planach mam kolejną partię prasowania i prania (ale to już końcówka).

Idę poczytać co napisałyście wieczorem.

Miłego dnia!!!:-)
 
reklama
a nie wyskakujmy przed szereg jako wyścigówki bo nas Aga i Inja stłuką hehehehe

i to jak:-D:-D:-D, na kwasne jablko:-D:-D:-D

U nas dzis pogoda sie poprawila i nie pada. Ma byc ok. 20 stopni i slonecznie. Poczekamy, zobaczymy.

Kobitki, po wyjsciu ze szpitala po porodzie, chyba nie bedziecie musialy az tak bardzo ubierac dzieci, wiekszosc z Nas urodzi w czerwcu, wiec bedzie cieplutko. Lepiej cieniej ubrac niz przegrzac:tak:. Jak widze czesto latem takie "ogacone" dzieciatka i poprzykrywane do tego cieplymi koldrami lub kocami, to az mi ich szkoda. Najlepiej ubrac troche cieplej niz siebie, bo male leza i nie sa jeszcze tak aktywne jak my.:tak:

Dzisiaj po poludniu idziemy z Erikiem na przyjecie urodzinowe. Jeszcze nie zakupilam prezentu, ale wyskocze za jakis czas do sklepu, to sie rozejrze:tak:
 
Do góry