reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Beatko współczuję wczorajszych przeżyć, aż mi ciary przeszły jak czytałam:baffled:

Kalina WIELKIE GRATULACJE!!! No zdolniacha z Ciebie:tak: A innością auta się nie przejmuj, ja podobnie zaraz po otrzymaniu prawka wsiadłam w duże, stare auto z automatyczną skrzynią i się po prostu zachwyciłam, już nie chcę nigdy innego niż automat:tak: Co do sztuki to wielką znawczynią nie jestem, ale to co zobaczyłam podoba mi się, natomiast fotki z Tobą w roli głównej zachwycające:-)
 
Hej laseczki :-)

Kalina teraz to odrazu rób papiery na kierowce zawodowego, trzeba iśc za ciosem ;-)A tak na poważnie to GRATULUJĘ !:tak::-) Za jakis czas zobaczysz, że bez prawka to jak bez reki człowiek się czuje ( no ja bynajmniej tak mam :tak:)

Beata - powiem, że ciarki mnie przeszły jak próbowałam wczuć sie w Twoja sytuację. Ja bym spanikowała :baffled: Mam zapędy klaustrofobiczne więc murowana histeria :baffled:

Ja cały dzionek na sprzataniu spedziłam. Wpadł tez do nas malarz i jestesmy umówieni na przyszły weekend na malowanie pokoiku małego i lazienki. Cały czas zastanawiamy sie tez nad sypialnią czy wogóle ja ruszać. W tej chwili mamy cały pokój czerwony i troszeczkę w nim ciemno, ale w końcu tam się przede wszystkim spi więc raczej to nie przeszkadza :-)

Mąż pojechała na mecz, a ja w tym czasie z sasiadka sobie kawkę wypilam. Dobrze mieć taka sasiadkę :tak::-) Teraz czekam na niego bo w drodze powrotnej miał mi debrać wyniki krwi i moczu, które robiłam dzisiaj rano. Ciekawa jestem jak tam moja hemoglobina :baffled: Pytalam babkę w recepcji o test na HIV. Powiedziala, że z tego co wie ma być, albo juz jest rozporządzenie, że wszystkie kobiety w ciązy maja robic te badania. Musze pogadać na ten temat z moim ginem w poniedziałek. Jak cos się dowiem to napiszę bo pamietam, że ten temat był poruszony na forum.

Ide sobie coś przekasić bo młody sie dopomina ;-):-)
 
Kalina Ty kujonko:-D, gratuluje!!:tak: Matko, ja tez bym chciala miec ten stresik za soba, a tu jeszcze do kwietnia musze poczekac:baffled:

U nas sie dzisiaj pogoda troche skiepscila, wprawdzie nie pada, ale sloneczko sie gdzies schowalo, no coz, moze jeszcze sie rozjasni. Pozniej pojdziemy z Erykiem na spacerek, ale na razie jakos nie chce mi sie za bardzo wychodzic. Poczekam na meza:tak:. Jutro mam badanie na cukrzyce. Glukoza juz stoi w pogotowiu, ciekawe, czy tym razem obejdzie sie bez mdlosci:confused:
 
Witajcie

widze, ze pomimo weekendu na forum był ruch.
Kalina gratulacje, jak ja zdalam, egz. ( nie powiem za którym razem) to ze szczęścia nie wiedziałam, w którą stronę do domu iść:-)

wczoraj dokonałam pierwszego osobistego zakupy w postaci pieluch tetrowych i czapeczki, i kilku wiekszych bodziaków, :tak:tak nieśmialo bo tyle jest tych akcesoriów, ze głowa mała ,dalsze zakupy w poniedziałek.

szukalismy drzwi przesuwnych i w Lubllinie znalazłam 1 punkt cena wnosi 1000 zl, troche duzo jak za jedne drzwi, zalamuja mnie te wydatki a jeszcze tyle przed nami...moze dziewczynu z Lublina cos wiecie, gdzie mozna zamowic, ( oprocz Rusałki i ! Maja)









 
Dzień dobry

U mnie dzisiaj studniówka:tak:, jak ten czas leci:confused:.
Życzę Wam spokojnej niedzieli :-)

no to gratulacje- świętuj
truskawki_1.jpg


19Peche_Melba_2_francja_3085.jpg
 
Cześć Piękne Mamuśki :-D

Mąż pojechała na mecz, a ja w tym czasie z sasiadka sobie kawkę wypilam. Dobrze mieć taka sasiadkę :tak::-)

Tricolor, wiem, jak to jest mieć taką sąsiadkę - ja mam za ścianą... Madziumbę :-D Znamy się już ładnych parę lat (chyba ok. 8) i jeszcze na dodatek się okazało, że mamy praktycznie ten sam termin porodu :tak:

Kalina Ty kujonko:-D, gratuluje!!:tak: Matko, ja tez bym chciala miec ten stresik za soba, a tu jeszcze do kwietnia musze poczekac:baffled:

U nas sie dzisiaj pogoda troche skiepscila, wprawdzie nie pada, ale sloneczko sie gdzies schowalo, no coz, moze jeszcze sie rozjasni. Pozniej pojdziemy z Erykiem na spacerek, ale na razie jakos nie chce mi sie za bardzo wychodzic. Poczekam na meza:tak:. Jutro mam badanie na cukrzyce. Glukoza juz stoi w pogotowiu, ciekawe, czy tym razem obejdzie sie bez mdlosci:confused:

Aga, toż kwiecień lada moment! Podobno najważniejszy na egzaminie jest względny spokój. Więc nie trzeba sobie mówić "świetnie jeżdzę i wszystko umiem", tylko "jestem spokojna i opanowana" - u mnie podziałało :-D

A co pogody, to u nas też się popsuła - to wczorajsze słońce to chyba mi specjalnie na egzamin tak zaświeciło optymistycznie! Najważniejsze, że mamy już wiosnę :happy: A że ta wiosna chwilowo nie jest jeszcze doskonała, to jakoś może ujdzie...

jak ja zdalam, egz. ( nie powiem za którym razem) to ze szczęścia nie wiedziałam, w którą stronę do domu iść:-)

Muszę Wam powiedzieć, że przed egzaminem się średnio stresowałam, wzięło mnie dopiero na egzaminie, a dokładniej na samym początku na placu, bo jak wyjechałam na miasto, to już było super. Niestety dopiero teraz odbija się na mnie wczorajszy stres - nie mogłam spać w nocy z wrażenia :-D No i dziś się czuję trochę do bani przez to, ale co tam :sorry2:

szukalismy drzwi przesuwnych i w Lubllinie znalazłam 1 punkt cena wnosi 1000 zl, troche duzo jak za jedne drzwi, zalamuja mnie te wydatki a jeszcze tyle przed nami...

Tacjana, poszukaj może na allegro albo ogólnie w internecie - różnice w cenach są po prostu obłędne!

U mnie dzisiaj studniówka:tak:, jak ten czas leci:confused:.

Madziumba, to teraz już z górki, co? Gratulacje! :-D:-D:-D
 
Hej !:-)

No madziumba to dzisiaj szalejesz :-) Taki wielki deser z truskawkami faktycznie Ci sie należy ( tez bym sobie wszamala ). Gratulacje ! Teraz powinnysmy juz sobie powiesic tak jak w wojsku miarkę krawiecką i odcinać po centymetrze codziennie :-D

U nas pogoda po wczorajszym słoneczku dość podła. Troszeczke popaduje :baffled:

Wczoraj udało nam sie ogarnąć parter, a dzisiaj musimy zabrac się za pieterko. Czeka nas też ustawianie mebli po malowaniu u moich rodziców. Pracowity świateczny dzień nas czeka :-)

kalina to macie z madziumbą podobna sytuację jak ja z moja sąsiadką bo pierwszą ciąże tez razem przechodziłysmy i miałysmy termin dzień po dniu. Nawet rocznicę slubu mamy w odstepie 4-dniowym :-) Róznica jest taka, że znamy sie od 4 lat.

Trzymajcie sie cieplutko. :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam was gratulacje zdania :happy:U mnie dziś pięknie:tak: choć ja dziś umieram na żołądek bolał mnie cała noc aż do rana wczoraj jadłam w Mac donaldzie i chyba mi zaszkodziło.Czy krople miętowe mogę???.:-(
 
Do góry