reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Normy zależą od laboratorium chyba....
dzwoniłam do lekarza i powiedział że 160 to za dużo ale kazał nie panikować i następne badanie 75g kazał zrobić za 4 tygodnie...
sama nie wiem czy na własną rękę nie zrobić tego badania w poniedziałek..jak myślicie??

Ja bym zastosowała dietkę i poszła za te 4 tygodnie:tak:
 
reklama
Sunniva ma racje ogranicz słodkości i kontroluj cukier w spożywanych posiłkach a badanie powtorz za 4 tygodnie - i niezamartwiaj sie djetka powinna pomóc:tak:

Sunnia była w domku już dyskusja nad imionkiem dla synusia????:-)
 
Tau, Czytałam przed chwilą ten artykuł i w pierwszej chwili pomyślałam że to żart.... :-)

Generalnie szok, no ale mówi się, iż młodzież teraz szybciej dojrzewa :baffled:
 
moni, na forum BB jest wątek cukrzycy, wejdz na niego, dużo rzeczy sie dowiesz.Jaki miałas wynik na czczo? Teraz musisz miec zrobione badanie krzywej cukrowej z obciżąeniem 75g glukozy. Dopiero ono rozstrzygnie czy to cukrzyca. Ale na wszelki wypadek zafunduj sobie dietę niskoweglowodanową i bezcukrowa. Też sa przepisy na forum. Trzymaj się mocno i będzie wszystko oki.
 

toż to dziecko nic w gatkach jeszcze niema :no::no: i jakim cudem? A ciekawe ile lat ma to dziewcze?

Drogie panie życze wam aby jutrzejszy dzień był wyjątkowy , abyście i wy i wasze brzuszki były rozpieszczane na maksa - UDANYCH WALENTYNEK.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moim skromnym zdaniem dobrze by było kupić glukometr. Ja kupiłam go w aptece za 50 zł. Łatwo mozna oznaczyc poziom cukru w warunkach domowych. :-)
 
Do góry