reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

moni, na forum BB jest wątek cukrzycy, wejdz na niego, dużo rzeczy sie dowiesz.Jaki miałas wynik na czczo? Teraz musisz miec zrobione badanie krzywej cukrowej z obciżąeniem 75g glukozy. Dopiero ono rozstrzygnie czy to cukrzyca. Ale na wszelki wypadek zafunduj sobie dietę niskoweglowodanową i bezcukrowa. Też sa przepisy na forum. Trzymaj się mocno i będzie wszystko oki.
nadczczo miałam 98 norma (70-110)
 
reklama
Hej My po 3D i 4D nasze Maleństwo ładnie rośnie serduszko ślicznie bije waży 500gram mamy nagraną płytkę małe mało się ruszało spało jak suseł no i mój ginek ostatnio się pomylił bo powiedział, że jednak dziewczynka mąż tak się cieszył on marzył o córce a tu dziś na monitorze takie jajka, że nie da się ukryć pierwsza wersja naszego lekarza jest prawdziwa trochę zamieszania było z tą płcią co wizyta to co innego ale to na 100% synek widziałam jego interes:-):-):-)
 
No to gratuluje synka :-D

Fajnie, że juz masz to USG zrobione. To naprawde wspabiala pamiatka. Szkoda, że za czasów naszych mam czegos takiego nie było bo chętnie bym siebie zobaczyła w łonie matki :-)
 
Moni_ju, ja już jestem po glukozie 75, tej pierwszej z 50 w ogóle nie miałam robionej. Jeżeli wytrzymasz te 4 tygodnie to Ok, ale ja by od razu pobiegła .....
 
reklama
Do góry