reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

A ja byłam sobie na USG, dzidzia zdrowa, śliczna i proporcjonalna i co najważniejsze nie była wstydliwa:-)
Więc jak mówi pan dr. na 100% będzie chłopak!!!:-):-):-):-D:-D:-D Zdjęć niestety nie mam, tylko filmik cudny. No to teraz mogę zacząć szaleć na allegro i nie tylko:-)
Gratuluje!!! :-D

Dominika, zycze szybkiego powrotu do zdrowia
Kwiatek...fajnie ze wszystko w porzadku

No a dzisiaj mamy 13 i to piatek...grr oby nic zlego sie nie wydarzylo. Niby przesadna nie jestem ale gdzies tam podswiadomie ta mysl mnie nie opuszcza:wściekła/y:
Milego i spokojnego dnia Czerwcoweczki
 
reklama
Ollutka witamy po urlopie :tak:
Sunniva gratuluje chlopaczka :tak::biggrin2:
Dominika duzo zdroweczka dla Was, wiem co to znaczy bo moja najmłodsza znowu chora (bła tydzien tylko zdrowa).
Kwiatek84 super ze wszystko ok.
A u nas sniegu pełno ,mroz brry. JA CHCE LATO!!!
 
dzien dobry :)

Kobiety wy spac nie mozecie ? Kurcze coraz gorzej mi sie z łóżka zwleka normalnie mogłabym spać i spac... A dziś 13 to mój szczęśliwy dzien zawsze załatwiam sprawy wszystkie i wszystko wychodzi tylko kurcze tutaj nie mam nic do załatwiania ale może jakieś dobre wieści przyjdą typu przydział na mieszkanie :) albo wreszcie decyzja mojego M od zasiłku dla bezrobotnych hehehe
 
dzien dobry :)

Kobiety wy spac nie mozecie ? Kurcze coraz gorzej mi sie z łóżka zwleka normalnie mogłabym spać i spac... A dziś 13 to mój szczęśliwy dzien zawsze załatwiam sprawy wszystkie i wszystko wychodzi tylko kurcze tutaj nie mam nic do załatwiania ale może jakieś dobre wieści przyjdą typu przydział na mieszkanie :) albo wreszcie decyzja mojego M od zasiłku dla bezrobotnych hehehe

Agatko a możesz uznać, że naprawa mojej lodówki to Twoja sprawa? Bo od 5 stycznia mi facet naprawia i dzisiaj znowu przyjeżdża. A skoro dzisiaj jest Twój dzień to może w końcu ją naprawi!!!!;-)
 
Witam dziewczyny 13 - tego w piątek, u nas dzień zacząl się bardzo miło. Śnieg sypie, biało naokoło, przed przedszkolem Madzię powoziliśmy na sankach, dziecko dotlenione i uszczęśliwione my też OK.. Mąż pojechal do pracy a ja wróciłam do domu i mam zamiar popracować... tzn jak wyjdę z forum;-):-D
Błogi spokój i cisza:tak: kawka na rozruch i do dzieła:-)
Życzę Wam aby nikt Wam tego dzionka nie zepsuł niekorzystnymi wieściami i żeby sprawy same się załatwiały... brzmi abstrakcyjnie? ale czasami tak jest, dlaczego nie dziś???:-D.
 
Hej dziewczyny:-)
Dzisiaj od rana się denerwowałam wizytą u lekarza.:baffled: I jak się okazało nie potrzebnie. :-DTym razem byłam z męzęm. Wizyta byla bez badania gin. Tylko sprawdzenie wynikow krwi i moczu i badania usg ktore robila mi wczesniej inna babka na osobnej wizycie tylko z usg o ktorej juz pisalam. Bardzo dlugo byliśmy w gabinecie. Chyba babki za mna z kolejki mnie juz wyzywaly. :rofl2:Ale ja musialam sie o wszystko wypytac a lekrza byl bardzo mily i na spokojnie porozmawialismy sobie o wszystkim co mnie interesowalo i niepokoilo.
Ogolnie mowiac to ciaza jest niemal ze idealna.
Data porodu wg usg na 28 czerwca (wg ostatniej miesiaczki na 29 czerwca):-)
szerokosc glowki w 189 tyg c 4cm dlugosc kosci udowej 2,5 cm




mocz mi sie poprawil i jest bez zastrzezen
tylko hemoglobina mi spadla troszke poza norme ale to nic niepokojacego

kolejne usg za 3 tygodnie juz sie nie moge doczekac
jestem taka szczesliwa:-)
Cieszymy się razem z Tobą :-):-):-):-):-)
 
Witam bardzo ciepło , choc za oknem szaro, buro i ponuro:-(
Zima znów, śnieg pada a za chwilkę będzie topniał i znów wszędzie pełno wody ech...jak ja nie lubię takiej pogody.
Póki co siedzę sobie sama w domku , dzieci w szkole mój mężulek pojechał służbowo do Krakowa a ja zostałam się samiuteńka w domku.Już prawie posprzątałam , pranie się pierze dokończę kawusie i obiadek trzeba gotowac jednym słowem jak się w domku siedzi to prawie każdy dzień taki sam.
Mimo brzydkiej pogody życze wam miłego dnia :-)
 
Sunniva gratuluje synusia :-)

my dopiero jak dobrze pójdzie będziemy wiedzieli we wtorek, wiec i ja zacznę szaleć na allegro:-D wczoraj sobie zamówiłam spódnice ciążowa,z takim pasem, mam nadzieje ze bedzie dobra, bo jak sie zrobi cieplo to akurat i jakie buty wsuwki, zeby latwo bylo zalozyc i dlugo po sklepach ;) :-D

m.linijka.i.200.jpg
[/URL]


 
reklama
Hej dziewuszki :-)

13 piatek - eeeeeeeetam, dzień jak dzień :-) Nigdy tak na 100% nie wierzyłam w przesady, mam nadzieje, że dzisiaj zdania na ten temat nie zmienię :-D Jak na razie to tylko tyle sie wydażyło, że maz zaspal do pracy po wczorajszej imprezce urodzinowej mojej mamy. Powiem Wam, że było naprawde super i obrzarlam sie jak bestia. Muszę Wam podraznic troszeczke kubki smakowe;-) Na poczatek wzięłam sobie poledwiczki w sosie kurkowym z zapiekanymi ziemniaczkami i gotowanymi warzywami, potem lody z bita smietana i malinami na ciepło + czekolada na goraco tez z bita smietana, na koniec tort capucino, soczki i herbatki w miedzy czasie, a jeszcze przed tym wszystkim chlebek ze smalcem i ogórki kiszone. Niebo w gebie !:-)

Podobno po Fenoterolu to normalne. Ja biorę jeszcze Isoptin,. bo bez tego to ręce mi się trzęsą, serce wali i nie ma mowy o spaniu. A jaką dawkę dostałaś?

Jak na razie biorę 3 tabletki Fenoterolu. Po jednej tabletce rano i wieczorem,i dwie połówki w ciagu dnia. Dodatkowo biore Staveran ( zamiast Isoptinu ) 1 tabl dziennie. Tez mi ręce lataja, serce wali, puls mam zazwyczaj powyżej 100 ( wczoraj mialam 125 siedząc spokojnie przed kompem ). Myślalam, że dziecko bedzie bardziej pobudzone po tych lekach, a jest wręcz odwrotnie. Ruchy czuje od tygodnia bardzo rzadko co mnie dośc niepokoi, ale jak sprawdzam dopplerem to est wszystko ok. Za tydzień mam wizytę to przekonam sie czy wszystko jest dobrze.

Więc jak mówi pan dr. na 100% będzie chłopak!!!

GRATULACJE !:-)

Oj i dopadlo nas. Ja smarkam, kicham i kaszle moja Majeczka zapalenie oskrzeli i antybiotyki. Oby tylko szybko nam minelo, juz mam dosc tych wirusow. Bez znaczenie co robimy i tak lapiemy przeziebienie co miesiac :wściekła/y: juz mam dosc :wściekła/y:

Strasznie dużo osób teraz choruje. Ja panicznie sie boję grypy. Tez miałam momenty, zreszta nie raz pisałam, że juz myslałam, że mnie dopadło, ale dzieki Bogu jakos sie trzmam choć ciągle jestem zakatarzona, kaszlaca i psikajaca.
Trzymaj sie dzielnie i zdrowiejcie jak najszybciej !:-):tak:
 
Do góry