reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Mam do Was pytanie,dzis robiłam krzywa cukrową,na czczo mam 75,po godzinie i 50 glukozy mam 71-jak uważacie czy to nie za mało?:confused::confused::confused:Męczy mnie to,a wizyta dopiero w środę.

Gumisia, mnie się zdaje, że problem jest wtedy, gdy cukier jest za wysoki - wówczas mamy do czynienia z cukrzycą. Moim zdaniem Twoja trzustka działa wzorowo i daje sobie radę nawet porządnie dociążona :-D


Ollutka, witaj po urlopie :-D
 
reklama
A ja byłam sobie na USG, dzidzia zdrowa, śliczna i proporcjonalna i co najważniejsze nie była wstydliwa:-)
Więc jak mówi pan dr. na 100% będzie chłopak!!!:-):-):-):-D:-D:-D Zdjęć niestety nie mam, tylko filmik cudny. No to teraz mogę zacząć szaleć na allegro i nie tylko:-)

martusia w takim razie trzymam kciuki za dziewuszkę:tak::-)

gumisia nie zamartwiaj się na zapas, pewnie wszystko będzie dobrze:tak:

Ollutka witaj z powrotem:-)
 
Oj i dopadlo nas. Ja smarkam, kicham i kaszle moja Majeczka zapalenie oskrzeli i antybiotyki. Oby tylko szybko nam minelo, juz mam dosc tych wirusow. Bez znaczenie co robimy i tak lapiemy przeziebienie co miesiac :wściekła/y: juz mam dosc :wściekła/y:
 
reklama
Do góry