reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam! Mam termin na5 czerwiec,wg.moich obliczeń. Mieszkam w Szwecji. Byłam u ginekologa już 2 razy z powodu plamień,miałam robione 2 razy usg i wszystko jest o.k.ale i tak sie martwię. Mam te plamienia już od miesiąca prawie codziennie,bez bólu a ginekolog wciąż mówi że to normalne na początku ciąży i zebym się nie martwiła. Nie dostałam od niej żadnych tabletek.Jutro ide znowu do gin na usg zobaczyc czy serce bije. Mam już 8 letnią córkę którą rodziłam w Polsce. W poprzedniej ciązy też plamilam ale tylko pare dni.Bardzo się ciesze że istnieje to forum i że jest tak dóżo czerwcówek!:-)
 
reklama
A ja jutro ide na USG!!!!!!:-D Juz dosłownie odliczam godziny:-)
Słuchajcie, mam tylko pytanie: bo ja mam to USG takie ginekologiczne, czyli wewnętrzne. Tez takie miałyscie na początku? Według moich wyliczeń to jest 9 tc juz...;-) Zastanawiam sie czy na takim wewnętrznym bedzie cos widac...
 
margarytka ja też jestem w 9 tyg. Na poczatku ciąży zawsze robią usg sondą dopochwową bo dzidzia jest jeszcze malutka i przez brzuch byłoby niewiele widać.Ja widziałam pęcherzyk w 4 tyg od miesiaczki a w 6 tyg OM widziałam już zarodek 4 mm ale jeszcze bez bijącego serduszka.Jutro wieczorem idę jeszcze raz na usg sondą razem z moim mężem.już nie moge się doczekać:-)
 
Bardzo Ci dziekuje :)
Czyli widzę że jutro dla nas obu wazny dzień!! Super że idziesz z mężem, ja niestety nie mam tego szczęścia ze względu na wyjazd męża teraz w delegacje. Zastanawiałam sie czy nie przełożyc tak, abysmy mogli isc razem, ale nie wytrzymam juz i ide jutro sama :-)
 
Witam Słoneczka :happy: Też chciałabym się do Was dopisać :happy: Jestem w 7 tygodniu ciąży- byłam wczoraj u ginekologa i widziałam małą, pulsującą w kuleczce istotkę.. Lekarz był zaniepokojony bo maluszek jest za mały jak na 7 tydzien- ma dopiero 1 cm... Kazał mi być optymistką i za kilka tygodni jeśli nic się nie będzie działo wrócić.. Czy Wy tez sie tak przejmujecie o swoje kruszynki? Bo ja od kiedy sie dowiedziałam zaczełam sie przejmować- czy to ciąża pozamaciczna(tyle sie naczytałam-odetchnełam z ulga dopiero wczoraj) czy badanie toksolazmozy bedzie ujemne (mam w domu zoo ;)).. wierze że wszystko się ułoży i tego samego Wam życzę :-)
 
Hej Onanieona :) witamy w gronie przyszłych mam :) nie martw się ja też tak mam wszystkim się przejmuję, a to antybiotykami, a to ospą, a to złym jedzeniem itd itp :0 to chyba normlane w naszej sytuacji, nie wiem jak dla was, ale dla mnie ten 1 cm mnie jest dla mnie teraz wazniejszy od wszytskiego, wazniejszy odemnie najwazniejszy :) az strach pomyslec co bedzie jak przyjdzie na swiat :) w razie jakichs strachów pisz do nas napewno bedziemy sobie nawzajem pomagać i wspierać sie :) pozdrowienia dla ciebie i aniołka :)
 
Witam Słoneczka :happy: Też chciałabym się do Was dopisać :happy: Jestem w 7 tygodniu ciąży- byłam wczoraj u ginekologa i widziałam małą, pulsującą w kuleczce istotkę.. Lekarz był zaniepokojony bo maluszek jest za mały jak na 7 tydzien- ma dopiero 1 cm... Kazał mi być optymistką i za kilka tygodni jeśli nic się nie będzie działo wrócić.. Czy Wy tez sie tak przejmujecie o swoje kruszynki? Bo ja od kiedy sie dowiedziałam zaczełam sie przejmować- czy to ciąża pozamaciczna(tyle sie naczytałam-odetchnełam z ulga dopiero wczoraj) czy badanie toksolazmozy bedzie ujemne (mam w domu zoo ;)).. wierze że wszystko się ułoży i tego samego Wam życzę :-)

Jeżeli maluszkowi biło serduszko, to wszystko jest w jak najlepszym porządku, przecież każdy dzieciaczek rozwija się indywidualnie, nie ma ściśle określonych norm. Głowa do góry.
 
reklama
agusia2109 ja mam to samo. Aż sama się ganię! Nie wiem, skąd mi się wzięło, ale czuję niepokój, czy aby wszystko ok...
 
Do góry