reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Hello!!!
Ale sie rozpisalyscie- troche was podczytywalalm w pracy ale po swietach mielismy urwanie glowy i nie mialam czasu nic na pisac.

Basia- 1983 a moja Pani ginekolog twierdzi ze mozna poczuc ruchy wczesniej :tak:a na drogi moczowe i na kamyki - sok zurawinoiwy i rumiankowa herbatka.

Oj alez wy sie macie z tymi pieluchami kochane pamietam jak jako nastolatka opiekowalam sie dziecmi i trzeba bylo zaczac szkolenie z blizniakami- ile to radosci przy pierwszej kupce w nocniku:-D

Co do mieszkanka to ja tez sie zaczynam powoli rozgladac ale trzeba bedzie wylozyc co najmniej 800euro a to mnie przeraza:no: Co prawda za ta cene mozna trafic na bardzo rozny standart ale nie wiem jak damy rade z jednej wyplaty.
 
reklama
Dziewczyny, które robią lub robiły remonty!
Mam pytanie - jak to jest z meblami kuchennymi:confused: Bardziej opłaca się zamawiać na wymiar, czy samemu sobie dobrać np. w ikei:confused:
Bo ja mam straszny dylemat, a i fundusze niezbyt pokaźne. Ma być prosto, funkcjonalnie, bez szaleństw i raczej skromnie...
Dajcie znać proszę, bo jestem z tego zielona i nie wiem, na co się nastawiać :happy:

Ja zajmuje sie projektowaniem mebli kuchennych w jednej z firm meblowych, a własciwie zajmowałam sie bo teraz jestem na L-4 :-) Moim skromnym zdaniem najlepiej bys zrobiła idac do jakiejś firmy, która ma projektanta przyjeżdzajacego na pomiar pomieszczenia. Taka osoba zrobi Ci projekt kuchni w 3D. Oczywiscie to kosztuje kilkaset zł, ale z takim projektem możesz iśc do stolarza, który zrobi Ci meble pod wymiar. Naprawde warto wyłozyć te kilka stówek na projekt, żeby potem zaoszczędzić na meblach robionych w małym zakladzie stolarskim. Tak czy tak bedziesz z kasa do przodu :-)
Zadzwoń do kilku salonów meblii kuchennych i popytaj o koszt pomiaru kuchnii i koszt późniejszego wykupu projektu.
Jak bys miała jakies pytania to pisz na priva, chetnie pomogę :-)
 
Hej

Pozalatwialam dzis co mialam pozalatwiac i czuje sie jakos tak lepiej ;-)
Moze przez ten sapcer bo ostatnio w domu dosc dlugo siedzialysmy.
Troche sie przejmoje strata pracy przez mojego meza. Rodzice nas namawiaja do powrotu i nawet pracy szukaja ale ja sie zapieram rekami i nogami i ani myslimy o powrocie. Tylko troche trudno rodzince wytlumaczyc.

Witam wszystkie nowe mamusie :-)

Dziewczyny, które robią lub robiły remonty!
Mam pytanie - jak to jest z meblami kuchennymi:confused: Bardziej opłaca się zamawiać na wymiar, czy samemu sobie dobrać np. w ikei:confused:
Bo ja mam straszny dylemat, a i fundusze niezbyt pokaźne. Ma być prosto, funkcjonalnie, bez szaleństw i raczej skromnie...
Dajcie znać proszę, bo jestem z tego zielona i nie wiem, na co się nastawiać :happy:
Cypisia rudno mi cos doradzac. Wiem jednak, ze moja kuzynka poprosila kilka firm robiacych meble pod wymiar do zrobienia planu kuchni. Za kazdym razem inna firma robila inny plan (wszystkie byly fajnie), az na koncu ostatnia firma zrobila wszystkiego potrochu w jedno i wyszlo rewelacyjnie. Wyszlo na to, z ekuzynka odmowila firma i pozamawiala sama meble do kuchni tak aby pasowaly do planu, a niektore szafki szczegolnie narozne zamowila. Wiem ze wyszlo jej duzo taniej niz jakby wszystko robila firma od wymiar i nieco tylko drozej jakby kupila bez tych wymiarowych. Fajn ie wyglada bo kazdy kat jest zapelniony i nie ma niepoytrzebnych luk czy dziur. Poszla na taki misz masz i wyszlo wszystko rewelacyjnie. Moze warto sie nad czyms takim zastanowic ;-)

Kolorowych snow mamusie :tak:
 
Martusia nie daj sie kryzys w uk potrwa do polowy przyszlego roku dzis ogladalismy wywiad z ekonomistami w pl dopiero sie zacznie nikt ci w pl nie pomoze tutaj przez jakis czas panstwo ci pomaga a pozniej wszystko sie ulozy i jeszcze cos nasze dzieci po ukonczeniu 10 lat dostaja obywatelstwo .....
 
Byłam dzisiaj z mała u lekarz i okazało sie ze ma ropna angine:no:. Nie było naszej lekarki i ten lekarz ktory nas przyjmował chciał jej zapisac zastrzyki:wściekła/y:. Powiedzałam ze sie nie zgadzam bo od soboty nawet bez antybiotyku jej stan sie duzo poprawił. W koncu zapisał nam antybiotyk w zawiesinie doustnej.
 
Cypisia ja też polecam kuchnię robioną pod wymiar z tych powodów o których piszą dziewczyny:tak: Ja sobie ściągnęłam program do projektowania i sama sobie zaplanowałam kuchnię, teraz tylko pójdę zrobić wycenę, projektant przyjedzie pomierzyć dokładnie i mogę zamawiać:tak:

Nika77 pokaż fotki kuchni i w ogóle fotki mieszkanka, bo chyba jesteś świeżo po remoncie:confused:

irka zdrówka dla córci:tak:
 
Dziewczynki,
jestem troszkę chora, gardło boli, głowa, co można brać na tym etapie ciąży, oprocz mleczka z miodem i herbatki z malinami?? Jakieś syropy, tabletki do ssania?? Czy miałyscie jakieś infekcje do tej pory??
 
Dziewczynki,
jestem troszkę chora, gardło boli, głowa, co można brać na tym etapie ciąży, oprocz mleczka z miodem i herbatki z malinami?? Jakieś syropy, tabletki do ssania?? Czy miałyscie jakieś infekcje do tej pory??

kOCHANA Z TEGO CO WIEM TO Z LEKÓW NIC NIEWOLNO BRAC CHOCIAZ JA PRZEZ TYDZIEN BYLAM NA DUOMOXIE

POZOSTAJE WIZYTA U LEKARZA I TYLKO ON MOZE COS PRZYPISAC AAA PAMIETAM ZE SEPTOLETE BYLO BEZPIECZNE W CIAZY TO OD GARDLA
 
Martusia nie daj sie kryzys w uk potrwa do polowy przyszlego roku dzis ogladalismy wywiad z ekonomistami w pl dopiero sie zacznie nikt ci w pl nie pomoze tutaj przez jakis czas panstwo ci pomaga a pozniej wszystko sie ulozy i jeszcze cos nasze dzieci po ukonczeniu 10 lat dostaja obywatelstwo .....
Agatko prubuje sie nie dawac ;-)
Mam nadzieje, ze sie wszystko pouklada. Tez jestem dobrej mysli :tak:
Tak jak mowisz w PL nikt nie pomoze bo mimo, ze teraz praca moze sie znajdzie, to jak masowo zaczna wszyscy wracac, a potem jeszcze w PL sie kryzys zacznie to wszyscy poleca do zwolnienia, a wtedy wrocic tu to dopiero trudno by bylo.
Dokladnie jak mowisz tutaj chociaz panstwo pomoze bo w PL to zapomniec o tym mozna.
A jak Wy sie trzymacie :confused:
Jak tam u Twojego meza :confused:

irka zdrowka dla Twojej corci :tak:

Paulcia syropek z cebuli, miodu i czosnku jest dobry.
Co do lekow to tantum verde (w areozolu) do gardelka, no i plukanie z szalwi tez pomaga na chore gardlo. A co jeszcze to nie wiem nie pomoge bo nie chorowalam.
 
reklama
dostał czek wlasnie sie realizuje potem kupi sobie na poprawe nastroju nowy aparat fotograficzny a potem zacznie szukac pracy :) Juz kontaktowali sie z nim z job center dostaniemy dofinansowanie do rentu taxu i rachunków jakies dodatek do ogrzewania dzieci dostana darmowe jedzenie w szkole no i zasilek dla bezrobotnych bede musiala zadzwonic do revenua zglosic ze mąż stracil prace a i jeszcze dodatki na mnie wchodza od 24 tygodnia ciazy nie jest źle gorzej z moja cierpliwoscia nie jestem nauczona ze moj mąż siedzi w domu i grzeje fotel ale damy rade Ja sie nigdzie nie wybieram tu moje miejsce na ziemi :D
 
Do góry