reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Witam Was dziewczyny. Ja mam datę wyznaczoną na ok 20 czerwca ( z USG) i jestem tu nowa :)
Niestety daty z OM nie wyznaczono ponieważ jej nie zapisałam.
Mam pytanko czy czujecie już ruchy?

P.S. Pozdrawiam cieplutko z Warszawy w ten mroźny wieczór :)
 
reklama
Abelka witaj w naszym gronie. Ja mam termin wyznaczony z OM na 9 czerwca i ruchy maluszka już czuję bardzo wyraźnie. Z usg wyszło że dzidzia jest tydzień większa a mimo wszystko jakoś wcześnie zaczełam czuć ruchy maluszka. Dzisiaj jak mi przywaliło to powietrza mi zabrakło. Ale to sprawa baaardzo indywidualna. Prawda dziewczyny? :-D
 
o rany ale wy piszecie duzo...gubie sie juz w tych tematach :)
Monika_M ja tez mam termin na 9 czerwca :-) Co do ruchow to wydaje mi sie ze czuje Maluszka, ale sama nie wiem...to moje pierwsze dziecko wiec nie wiem jak TO powinno byc i jakie to uczucie :) Ale coraz czesciej czuje taki "bulgot" wiec mysle ze to to...a juz zwlaszcza jak siedze taka skurczona...chyba Fasolka ma wtedy ciasno i sie rozpycha...super uczucie :)
Zdecydowanie musze juz rozejrzec sie za spodniami ciazowymi.
Powrot do pracy byl ciezki, tym bardziej przy tym mrozie ktory jest, na szczescie auto rano odpalilo:-) A wielu mialo z tym problemy...niestety:-) I jutro podobno lepiej nie bedzie. Byle do wiosny.
Ja w mieszkanku caly czas mam jakies problemy...nadal pojawiaja sie mokre plamy na scianach...nigdy wiecej nowego mieszkania a juz tym bardziej ze skosami;-) Ale samo urzadzanie swojego M to jednak wielka frajda i satysfakcja jak przychodzi rodzina czy znajomi i sie zachwycaja:-)
No to milego wieczorku, ja chyba pojde spac o 21 dzisiaj :-)
 
Dziewczyny, które robią lub robiły remonty!
Mam pytanie - jak to jest z meblami kuchennymi:confused: Bardziej opłaca się zamawiać na wymiar, czy samemu sobie dobrać np. w ikei:confused:
Bo ja mam straszny dylemat, a i fundusze niezbyt pokaźne. Ma być prosto, funkcjonalnie, bez szaleństw i raczej skromnie...
Dajcie znać proszę, bo jestem z tego zielona i nie wiem, na co się nastawiać :happy:
 
Cypisia - jesli bedziecie skladac i montowac sami mebele to z Ikei sie oplaca.
A kuchnie sa tam bardzo nowoczesne na wzor najdrozszych na rynku swiatowym. Pomysly rogospodarowania szafek w srodku tez maja rewelacyjne. Musisz byc jedynie pewna, ze wszystkie czesci beda dostepne w dniu odbioru kuchni ze sklepu.
W Ikei czasem maja problem z dowiezieniem brakujacych rzeczy. I czekasz pozniej np. na dzwiczki 5 miesiecy :szok:
Co do innych sklepow to nie mam pojecia.:no:
 
Nanya jeżeli chodzi o pieluchy to moją Justynkę oduczyłam bardzo szybko, bo jak miala 2 latka to już nie nosiła pieluchy tylko na noc, a wieku 2,5 wogóle nie nosiła. Natomiast mały ma teraz 3 latka mi w dzień nie nosi pieluchy tylko na noc, ale czasami mu się zdaża popuścić w dzień, ale ze względ na to że ma kamienie na prawej nerce i już dwa razy rodził. Lekarz mówi, że spokojnie ma czas do 4 lat.

Beata już wiesz co będziesz miała?
Tylko pozazdrościć takiej teśiowej, ja na swoją absolutnie nie mgę liczyć.

Wczoraj byłam z dziećmi w lesie na sankach i powiem szczerze, że dzisiaj to bardzo odczuwam, a to chyba dlatego, że małego ciągnęłam na sankach. Boli mnie podbrzuchem i pod żebrami. Mam nadzieję, że mi to szybko przejdzie, bo się martwię.
:-(
Jutro postaram się wkleić zdjęcie z Usg.;-)
 
a ja dzis musialam wymusic na mezu wizyte w sklepie normalnie az sie rozplakałam na mysl o soku marchwiowym KUBUS naszczescie moj maz aciagnał sie z krzesełka i pojechał a teraz poczułam jak dzidzia sie ruszyła :)) chyba lubi soczek :D
 
No hej dziewczęta, właśnie wróciłam z USG. Maleństwo włożyło sobie między nóżki pępowinę i nie można było stwierdzić płci, lekarz mówił jednak że może być dziewczynka, no zobaczymy:-) Stwierdził że pierwsze ruchy mogę czuć dopiero około 20 tyg. bo to pierwsza ciąża! no i możliwe że będę mieć kamyczki, bo mam zapalenie pęcherza i jakieś liczne składniki mineralne. Mam nadzieję że jednak się poprawi, bo jak nie to będę musiała iść do urologa, a to ponoć cholernie boli:-(Trzymajcie kciuki
 
reklama
Cypisia...ja polecam meble robione pod wymiar....sama mam takie i uwazam ze to swietny wybor. Fakt ze trzeba znalezc dobrego fachowca ktory robi niedrogo bo roznice w cenach sa straszne. Nam facet zrobil kuchnie za 4 tys ale ten sam projekt w firmie robiacej takie meble kosztowal 8 tys...tak wiec roznica znaczna. Plusem mebli pod wymiar jest to ze kazdy kawalek sciany jest sensownie wykorzystany co przy aneksie kuchennym czy malej kuchni ma ogromne znaczenie...wiem to bo my mamy aneks :-) No i kuchnia wyglada tak jak sobie wymyslilismy :-)
No to pozdrawiam, zmykam pod prysznic
 
Do góry