reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

Ja dzis skladalam dokumenty do Hausing Benefit i staramy sie o dofinansowanie do czynszu. Trzeba czekac od 4 do 6 tygodni. W poniedzialek maz ma umowiona wizyte do Job Center w sprawie zasilku. Ponoc mozna sie tez tam starac o bony na owoce i mleko dla dziecka. Wiem, ze moge sie starac o pieniazki ale dopiero pod koniec ciazy. W sumie dla bobaska panstwo daje jakies 700f wiec nie bedzie zle. To czeknie na decyzje mnie denerwuje, chcialabym juz wiedziec co i jak. Aaa noi bedziemy dzwonic do taxcreditow poinformowac o stracie pracy. Ale czekamy na ostatnie pieniazki ;-)
A czy cos jeszcze nam sie nalezy to wlasnie nie wiem. Nikt z naszych znajomych nie jest w poodobnej sytuacji do naszej wiec nie mam porownania.

Jakbys wiedziaal o co mozna sie ejszcze starac to daj znac. Bylabym Ci wdzieczna :-)
 
reklama
Obejrzałam wkońcu ten film z National Geografic-w łonie matki. I jakoś ogarnął mnie lęk,że mogę nie doczekać chwili gdy wezmę swoje dziecko w ramiona.Strasznie się boje,ze cos pójdzie nie tak. W dodatku dziś jestem sama,bo moj S w pracy. Nie wiem jak zasnę.Nie wiem czy kiedyś czułam taki smutek.Wizytę mam dopiero 13.1. A teraz takie zamieszanie na studiach. Tyle musze zrobić a nie mam do tego głowy. Chciałabym wiedzieć,że z dzidzią wszystko w porządku.Czy też miałyście takie czarne myśli. Próbuje się jakoś uspokoić,ale cieżko. Nie powinnam się tak załamywac,bo to szkodzi dziecku. Mam nadzieję,że zasnę szybko i mój S wróci z pracy i mnie przytuli.
 
Ja dzis skladalam dokumenty do Hausing Benefit i staramy sie o dofinansowanie do czynszu. Trzeba czekac od 4 do 6 tygodni. W poniedzialek maz ma umowiona wizyte do Job Center w sprawie zasilku. Ponoc mozna sie tez tam starac o bony na owoce i mleko dla dziecka. Wiem, ze moge sie starac o pieniazki ale dopiero pod koniec ciazy. W sumie dla bobaska panstwo daje jakies 700f wiec nie bedzie zle. To czeknie na decyzje mnie denerwuje, chcialabym juz wiedziec co i jak. Aaa noi bedziemy dzwonic do taxcreditow poinformowac o stracie pracy. Ale czekamy na ostatnie pieniazki ;-)
A czy cos jeszcze nam sie nalezy to wlasnie nie wiem. Nikt z naszych znajomych nie jest w poodobnej sytuacji do naszej wiec nie mam porownania.

Jakbys wiedziaal o co mozna sie ejszcze starac to daj znac. Bylabym Ci wdzieczna :-)

Marta to nie tak o pieniadze na maluszka mozesz starac sie 11 tygodni przed porodem do 3 miesiecy po porodzie i jest to odpowiednik becikowego do tego od kwietnia weszlo ze dostajemy zasilek na zdrowy tryb zycia 190 funtów -to napisała Dominika
Mi polozna powiedziala ze po ukonczeniu 24 tygodnia dostajesz zaswiadczenie od poloznej i idziesz z tym do job center i dostaniesz formularze wszystko wypelnic i wyslac co sie bedzie nalezalo to dostaniemy co nie to powiedza ze nie nalezy sie
Trzeba zawiadomic revenua od zasilków na dzieci ze mąż stracil zasilek czesc zabiora reszte dolożą bo dochody sa niskie do tego talony na jakąś zywnosc dla dzieci Do tego housing benefit i dodatek do taxu i dodatek do ogrzewania za kazdy tydzien gdzie temp. jest nizsza niz -1 tyle wiem reszte sie dowiemy jak mój dostanie papiery Moj mąż nie chodzi do job center moze dlatego ze zwolnienia byly grupowe w trzech fazach i utworzyli dla nich specjalny numer telefonu i strone internetową mają mase kursów i przekwalifikowań tak czy siak lepiej tu niz w pl bo z opiki dostaniesz 20 zl a o dodatku do czynszu mozesz zapomniec ....
 
Obejrzałam wkońcu ten film z National Geografic-w łonie matki. I jakoś ogarnął mnie lęk,że mogę nie doczekać chwili gdy wezmę swoje dziecko w ramiona.Strasznie się boje,ze cos pójdzie nie tak. W dodatku dziś jestem sama,bo moj S w pracy. Nie wiem jak zasnę.Nie wiem czy kiedyś czułam taki smutek.Wizytę mam dopiero 13.1. A teraz takie zamieszanie na studiach. Tyle musze zrobić a nie mam do tego głowy. Chciałabym wiedzieć,że z dzidzią wszystko w porządku.Czy też miałyście takie czarne myśli. Próbuje się jakoś uspokoić,ale cieżko. Nie powinnam się tak załamywac,bo to szkodzi dziecku. Mam nadzieję,że zasnę szybko i mój S wróci z pracy i mnie przytuli.

Lenka nie denerwuj sie kochana napewno wszystko jest w najlepszym porzadku a twoje obawy sa calkowicie normalne niewiem dlaczego kobiety w ciazy widza wszystko w czarnych barwach minał nam czas strachu reszta to tylko w rekach tego na górze idz spac bo wypoczeta mama to zadowolone dziecko ...

kurcze czemu na mnie to nie dziala fajnie sie radzi komus gorzej ze soba samym :D
 
Dziękuje bardzo za wsparcie. Dobrze,że jest takie forum jak to. Wlasnie się wykąpałam i troszkę uspokoiłam.To taki atak paniki był. Dalej mam nie zaciekawe myśli,ale już nie szlocham.Jestem tak zmęczona,że pewnie dziś zasnę wcześniej(wczoraj to było ok4).Chciałabym już się przytulić do mojego S.
Dobranoc.
 
najlepiej zeby ktos bez uprawnien do niego sprawdził czy napeno jest zamkniety bo wiem ze na majowym były jakies problemy i niby był zamkniety a wszyscy mogli czytac
 
najlepiej zeby ktos bez uprawnien do niego sprawdził czy napeno jest zamkniety bo wiem ze na majowym były jakies problemy i niby był zamkniety a wszyscy mogli czytac

kochane działa Ania-admina nasza przeniesie tylko watki ktore zdecydowałysmy zeby tam sie znalazły :)


Lenka poczekaj ze zdjeciami na zamknietym bo narazie nie ma tematów .....
 
Ostatnia edycja:
Lenka87 uszy do gory..stres nie wskazany w naszym stanie. Musisz podchodzic do wszystkiego spokojnie :-)
Sunniva postaram sie wieczorem wkleic jakies fotki mieszkania, ale na watek zamkniety. Caly czas jest tam jeszcze cos do zrobienia ale czekam ze maz wroci to wykonczy :-) No i caly czas mam problem z mokrymi plamami na scianach....na wiosne okaze sie ze na nowo sciany trzeba malowac...ehhh. A developer oczywiscie ma czas...
Paulcia mnie tez rozklada, gardlo boli coraz bardziej, ale poniewaz wrocilam dopiero ze zwolnienia to musze troche popracowac;-) Jutro po pracy ide do swojego lekarza pierwszego kontaktu zeby mnie chociaz osluchal czy to tylko gardlo czy cos wiecej. Ogolnie czuje sie dobrze. Na gardelko biore Isla Moos - jak bylam chora na poczatku ciazy to lekarka powiedzialam ze jest bezpieczny wiec teraz tez je biore, chociaz poprawy na razie nie widze niestety. Ale byle do jutra ;-)
Autko ladnie znowu dzisiaj odpalilo...ufff. I jak tu sie nie stresowac...niech te mrozy sie w koncu skoncza! Milego dnia, biore sie za robote :-)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Mieszkanko kupione, lae jeszcze przed nami pełno urzędowych spraw do załatwienia, przepisanie wszystkich umów o media. A później to już wymiana okien nas czeka na początek i drzwi wejściowych, dalej zobaczymy ...:-):-)
 
Do góry