reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

reklama
Cześć dziewczyny! Dawno nie pisałam ale wszystko jest ok. Na wątek zamknięty niestety nie mogę wejść (chyba za mała ilość postów). Troche lekturki nadrobilam i życze wam duzo zdrówka, bo teraz tak zimno i o przeziębienie nie trudno! Poza tym mam pytanie, czy któraś z was czuje już ruchy swojego maleństwa, bo ja już chyba tak! buziaczki
 
dziewczynki te ktore dostaja dostep automatyczny -jezelim którąs pominełam a ma wiecej niż 25 postów i jest wpisana na liste mamus prosze o wiadomość

DominikaEssex,Monika_M,aga29,sylwiaa28,pixella77,AnsiaM,cypisia,Nanya,Kalina_malina,
Nika77,Kasia Irlandka,KluseczkaS,,beata 1980,basiaw1983_23,tricolor,lenka87,Carmi,martusia_78,ell,Sunniva,margarytka,
irka252,Tau,Magni,milkada,tusienka,dilajla,agata077


dziewczyny ktore dzis zostały zgloszone do Adminki o dostep

regina_fallangi , Meva , zielona2909, Anetka80 ,andzia111 , MałaM , KasiaIrlanadka , tusienka ,

czy kogoś pominełam??
 
Dzien dobry :-)

Ale u nas dzis mrozik zlapal. Wszedzie bialo, ale bez sniegu.

Chyba przebukuje bilet do Polski. Mialabym leciec 25 stycznia a wrocic 5 marca.
Moj maz natomiast ma kupiony na 27 lutego i wraca z nami 5 marca. Nie moze jechac z nami na caly meisiac bo stara sie o zasilek i szuka pracy. Miesiac to dlugo a musi sie chodzic do urzedu podpisywac. Nie chce go zostawiac na tak dlugo samego. Za duzo czasu do myslenia. Zastanawiam sie czy nei przebukowac naszych biletow na 22 lutego do 5 marca. Razem bysmy lecielii razem wracali, ale w Pl bylibysmy tylko 2 tygodnie. Cholerka ciezka decyzja, najlepiej to chcialabym byc w dwoch miejscach jednoczesnie.


Lenka fajny ten film no nie ;-)
Ja ogladalam tez tak sam ale o ciazach mnogich blizniaki, trojaczkii czworaczki. Cos niesamowitego.
Nie denerwuj sie i nie mysl o tym. Glowa do gory wszystko bedzie dobrze ':tak:

agata pisze:
Marta to nie tak o pieniadze na maluszka mozesz starac sie 11 tygodni przed porodem do 3 miesiecy po porodzie i jest to odpowiednik becikowego do tego od kwietnia weszlo ze dostajemy zasilek na zdrowy tryb zycia 190 funtów -to napisała Dominika
Tak tak o to wlasnie mi chodzilo, tylko zle ujelam w slowa ;-)
agata pisze:
Mi polozna powiedziala ze po ukonczeniu 24 tygodnia dostajesz zaswiadczenie od poloznej i idziesz z tym do job center i dostaniesz formularze wszystko wypelnic i wyslac co sie bedzie nalezalo to dostaniemy co nie to powiedza ze nie nalezy sie
Ja mam wizyte u poloznej dopiero 19 stycznia i wtedy jej sie o wszystko wypytam. Oby byla dobrze zorientowana bo roznie z nimi tu bywa.
agata pisze:
Trzeba zawiadomic revenua od zasilków na dzieci ze mąż stracil zasilek czesc zabiora reszte dolożą bo dochody sa niskie do tego talony na jakąś zywnosc dla dzieci
Tak tak wiem czekamy tylko na zalegla kaske i zaraz bedziemy dzwonic.
agata pisze:
Do tego housing benefit i dodatek do taxu i dodatek do ogrzewania za kazdy tydzien gdzie temp. jest nizsza niz -1 tyle wiem tak czy siak lepiej tu niz w pl bo z opiki dostaniesz 20 zl a o dodatku do czynszu mozesz zapomniec ....
Nie wiedziaalm, ze daja dofinansowanie do ogrzewania.
Masz racje tak czy siak lepiej i latwiej tutaj niz w Polsce.

agata pisze:
Martusia specjalnie dla Ciebie :)
Benefity, zasiłki w UK
Dziekuje bardzo :*:*:*

Milego dzionka :-)
 
Dzien Dobry Paniom,

W koncu mam chwile zeby cos napisac. Szefowa wywialo na chwile wiec kiedy kota nie ma... :D
U nas dzisiaj bardzo zimno a mamy tylko jeden beznadziejny grzejnik na cale biuro tak wiec siedze sobie w bluzie meza i czapce na glowie i mam w nosie co kto powie bo mi jest zimno a o dzidzie trzeba dbac. Zreszta wczoraj juz sie czulam jakbym lapala katar.

MArtusia- mam nadzieje ze sie wszystko ulozy z praca Twojego meza. My czekamy teraz do lutego z decyzja i musze przyznac ze od kad jestem w ciazy to moj J jakos lepiej to znosi i sie nie przejmuje- ja natomiast wlaczylam myslenie i czasami zamartwiam sie za nas oboje.

Zielona
- fajnie z tym mieszkaniem nie ma to jak wlasny kat:)

Malutenka- sporo ziewczyn na tym etapie juz czuje ruchy.

Lenka- glowa do gory praawie kaza z nas ma takie obawy. Ja zyje teraz od USG o USG.
 
kluseczka ale ty tez sie nie martw masz male dzidzi panstwo dba o nie tymbardziej jezeli powtarzasz ze zostajecie ich przyrost naturalny jest niewielki a do tego w wiekszosci z rodzin ktore zerują na zasilkach od pokoleń ....
 
Tez tak mysle tyle tylko ze znajac mojego meza to on na zasilku dlugo nie wysiedzi bedzie wolala wrocic o POl i miec marna prace i place niz siedziec w domu. Druga sprawa jaka mnie martwi najbarziej to to ze beziemy musieli wynajac mieszkanie w Pol i nie barzo wie jak to powiedzie mojej mamie. BOje sie ze serce jej peknie :(
 
nie denerwuj sie narazie przeciez nic sie niedzieje dacie rade a lepiej siedziec tutaj na zasilku niz w pl wierz mi My w pl sprzedalismy wszystko mieszkanie samochod sprzety agd rtv nie mamy do czego wracac wiec nie ma opcji Moj siedzi drugi tydzien juz dostaje szalu ale to impuls ze bedzie mu zalezalo na szybkim znalezieniu pracy a w pl tez nieciekawie wierz mi ;(
 
Wiem ze w Pl nie ciekawie bo nasi znajomi wrocili po za tym my tez probowalismy jakies 2 lata temu i wrocilismy po 3 miesiacach.Ceny takie same jak tutaj a zarobki nadal Polskie :(
 
reklama
Zielona..gratuluje mieszkanka i powodzenia w remontach :-)
A ja zaraz zasne przy biurku...taka mnie spioza zlapala ze cos strasznego...kawa by sie przydala;-) Podczytuje Was troche co rusz bo jakos pracowac mi sie nie chce:-) Pozdrawiaki
 
Do góry