reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

a z tą tzw.depresją to racja z decyzją o dzidziusiu czekaliśmy 10 lat a teraz jakoś nieumiem się z tego cieszyć - może boje sie uwieżyć że będe mamusia????ale mimo wszystko staram sie myśleć pozytywnie .
dziewczęta a za pare dni święta a tu sniegu brak a dziś u mnie od rana deszcz leje .......pochrzaniło sie coś tej pogodzie.
 
reklama
Ja mam czasmi dni lepsze a czasmi gorsze. Bardzo sie ciesze ale jednoczesnie strasznie marudze i ciezko sie cieszyc kiedy masz mdlosci itp.
 
Pixellko nie rozpaczaj tak nad tym usg. Na pewno wytrzymasz do następnego razu. A nieprawdą jest to, że już wszystkie miałyśmy scany - ja nadal czekam na swój pierwszy...

Martusia, Kluseczka - mi o szkole rodzenia powiedziała GP, że warto byłoby iść na ten kurs (co i tak planowałam). Dowiedziałam się też od niej, że zajęcia zaczynają się w 28 tc. - przynajmniej w mieście, w którym ja mieszkam w Irlandii Północnej. Jeśli więc w IE jest podobnie, to powinnaś zdążyć Kluseczko:tak:

Witam wszystkie nowe Mamusie:-)
 
Wracając do tego zakładania nogi na nogę: właśnie wyczytałam w mądrej książce, że nie tylko może powodować powstawanie żylaków i pajączków na nogach, lecz również zbytnie przeciążenie - przegięcie miednicy w przód, co nasila ból pleców.
O wpływie tego na dziecko nadal nic nie ma.
 
Witam się z Wami z łóżeczka, gorączka naszczęście spadła ale kaszel jest okropny boli mnie całe podbrzusze
Ale widać antybiotyk skutkuje

Co do depresji to wydaje mi się że ciąża dlatego trwa 9 mie abyśmy ze spokojem się przygotowały do bycia mamusiami
Ja już jestem mamusią, ale i ta ciąża przypomina mi to że jak już bedzie kolejny bobas to na wszystko pozwolić sobie nie będę mogła
Tak naprawdę już w ciąży mamy wiele wyrzeczeń a i sił mniej więc i tak przynajmniej w moim przypadku to i ochoty potem brak nawet na wyjście wieczorem do znajomych bo o 9 to ja najchętniej do wyrka bym już poszła

NIe martwcie się tymi złymi dniami tym że możecie sobie nie dać rady..... uwierzcie mi że jak dzidzia się pojawi to matka sama już wie co trzeba robić aby dziecku było dobrze to jest właśnie instynk macieżyński:tak:
 
Pixekla trzymam kciuki za usg i nie martw się tyle choc po wczorajszej wiadomośći o Słodziutkiej dla nas znowu powrócił strach ale tym razem nam sie uda musimy w to wierzyc
 
Ale fajnie poczytac wszytskie nowinki od osob w moim stanie:-)

Witam Was wszystkie jeszcze raz bardzo serdecznie!!!

Jak bede miec jakies ciekawe informacje napewno bede pisac :-D


 
Domonika-Essex pisze:
Martusia - Statutory Maternity Pay to macierzynskie od pracodawcy.
Natomiast Maternity Alowance to zasilek macierzynski jesli nie nalezy nam sie od pracodawcy a zarobki nasze byly wieksze niz 30F tygodniowo np dla samozatrudnionych. ;-)
Aaa czyli trzeba pracowac zeby sie takie cosik starac.

andzia111 trzymam kciuki, zeby wszytsko bylo dobrze.

Co do twojego suwaczka to wklej go sobie w ustawienia(panel urzytkownika), potem w edytuj sygnature i tam wklej linka do suwaczka, daj zapisz i bedzie juz na stale w Twoim profilu.

Kluseczko z tego co slyszalam to mozna sie zapisac do szkoly rodzenia nawet na pare tygodni przed rozwiazaniem. Ja ma wizyte 19 stycznia i wtedy bede sie o to pytac.
 
reklama
To mnie troche pocieszylyscie - bo ja sie czuje troche potraktowana po macoszemu. Kamireszel jest w innym szpitalu w Dublinie i bedzie miala na poczatku stycznia juz 2 wizyte w szpitalu - i mowila ze to wcale nie prawda ze robia USG tylko 3 razy w czasie ciazy.

Ojejku jak leje na zewnatrz- brrrrrr.
 
Do góry