reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czerwcowe ploteczki :D

Baśka, może jeszcze którąś zgubę znajdziesz? :-D
A co do spotkania- w większym gronie niełatwo je zorganizować, ale może chociaż tych, co są w Warszawie. Do Łazienek chyba każda da radę dojechać na sobotni czy niedzielny spacer?! Może kiedyś wreszcie będzie ciepło.
 
reklama
wlasnie wkleilam, troche starych troche nowych:)
Mi Was tez barkowalo...
jestem w pracy dzisiaj i nic mi sie nie chce robic...
Now idze wlasnie ile bejbikow...
Mateusz to by chcial miec braciszka albo siostrzyczke...opowiada ze chcial sobie kupic ale braciszkowie byli drodzyw sklepie i nie mial tyle pieniedzy....
ja nie pisze sie na drugie....chyba pozostaniemy przy Mateuszu tylko...chociaz zawsze mi sie marzyla coreczka Matylda...
jak to sie nie zanosi...:))czytalam tajny watek....heheheehehh
 
Mati widze ma niezla fantazje :-D :-D Ja tez chcialam jeszcze synka...albo druga coreczke ,ale ja chyba juz sie do tego nie nadaje...za wygodna sie zrobilam...mloda juz praktycznie odchowana...ma to moje dziecko charakterek,ale powiem Ci ze ostatnie czasy naprawde zrobila sie z niej fajna dziewczyna...Ma czasami ataki swoje ale jak gdzies jestem to chwala ja ludzie,ze grzeczna,ze ladnie zawsze dziekuje i poprosi... dla mnie to normalne,ale czasami jak jestem w polsce i widze inne dzieci to faktycznie moje dziecko grzeczne i dobrze wychowane ;-) :-D Ale dzis np.jak walnela tekstem "mama pokaz tacie dupe" to normalnie jakbym obuchem dostala w leb:szok::-D:-D
 
Pati niezła z niej laska co?!!! O rany chyba musiałabym nie jeść z pół roku, żeby tak wyglądać:-):-):-):-):-). A co do tańca. Super
 
Wlasnie ze ta to napewno je...bo ma super dupsko :-)wystajace i okragle jak trzeba... noga tez nie za chuda :-) No takki tyl bym mogla miec ;-):-)
 
Ano ma fantazje ma...ja tez tak mowie ze juz odchowane...a tu znow...pieluchy, karmienie piersia...itp...
I dobrze ze ma charkterek, w zyciu sobie da rade:)
Mlody nasz w miare grzeczny....ale zywe srebro...ciesze sie...:)))dzieki temu kondycje trzymam jak za nim biegam albo w pilke gram....
nie usiedzi w spokoju....

Niezle walnela...:))))aparatka:)
 
Fredka, ja to Cie naprawdę podziwiam. Nie masz lekko...
Pati, filmik oglądnę w domu ;-)
Ania, fajnie że sie odnalazłaś ;-)Wiesz, praca to nie wszystko ;-)
Pati, ja też sobie nie wyobrażam "odejść" z BB... Jednak kupę czasu jesteśmy razem
 
Ostatnia edycja:
mi niestety filmik nie idzie..

Aniu witaj!-wracaj!:)badz z nami;)

a u nas dzien zapowiada sie leniwie...jestem um. z kumpela...zaprosila nas do siebie ...ale moi rodzice popadali:D Dusce obiecalismy wycieczke rowerowa(ma wolne od przedszkola)..a tu babcia spi...dziadzio zalegl w fotelu przed tv :D....nic wyganiam towarzycho by sie przewietrzyli!:)
do wieczorka(ja tez nie wyobrazam sobie zycia bez bb:D
 
reklama
Do góry