reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

czerwcowe ploteczki :D

reklama
oj przykro mi Mamoocik...;/...wiec czekamy;/

ja to dzisiaj jestem nie w sosie..jedna reka pocieta, druga ma jakies bole reumatyczne...chyba na to sie Zosia nie pisze;)
 
Dziewczyny, jesteście niemożliwe i przekochane zaazem. Tak Grupa Wsparcia to nie byle co. Rechocze tak, że zaraz się przewrócę. :-) :-)
Ale o majowych poniedziałkach nie chcę nawet słyszeć!!!! Nie czytam postów na ten temat!!! ;-)
 
reklama
... nic nie myślę..... :-D

A tak serio, to mam już tak długo skurcze przepowiadające, że juz kilka razy myślałam, że rodze. Przeczuć brak.
 
Do góry