reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Witajcie dziewczyny mam do sprzedania Zestaw butelek antykolkowych firmy MAM

W zestawie :
2 butelki 260 ml
2 butelki 160 ml
Smoczek
Czyścik do butelek

Butelki są antykolkowe, posiadają odkręcane dno co ułatwia czyszczenie.
Szczerze polecam, może któras się zainteresuje. Mam 3 zestawy.

Cena 90 PLN plus koszt wysyłki
 
reklama
Ja tez po wizycie u mnie niestety wyszly nieco powiekszone miedniczki nerkowe, lekarz powiedzial ze moze sie unormuja ale trzeba kontrolowac. Poza tym mozg serce przeplywy, pepowina, brzuch itp ok. 2 rece sa i 2 nogi i stopy, palce u rak ok, jezyk niepowiekszony, rozszczepow podobno nie ma. Jeszcze niestety wyszlo ze jakies naczynia sa nisko i nie wiem co to zbytnio znaczy ale ze tez trzeba kontrolowac. Tutaj w odniesieniu to lozyska - mam napisane ze lozysko w odpowiednim ulozeniu, nie przoduje ale naczynia nisko polozone do obserwacji.
Troche sie uspokoilam ale ruchow niestety dalej ani troche nie czuje, a juz 19+3. Natomiast na usg podobno normalnie dziecko sie rusza. Badanie bylo u lekarza z certyfikatem fmf a za 8 dni ide jeszcze do ginekologa mojego prowadzacego to podpytam..
 
Ja tez po wizycie u mnie niestety wyszly nieco powiekszone miedniczki nerkowe, lekarz powiedzial ze moze sie unormuja ale trzeba kontrolowac. Poza tym mozg serce przeplywy, pepowina, brzuch itp ok. 2 rece sa i 2 nogi i stopy, palce u rak ok, jezyk niepowiekszony, rozszczepow podobno nie ma. Jeszcze niestety wyszlo ze jakies naczynia sa nisko i nie wiem co to zbytnio znaczy ale ze tez trzeba kontrolowac. Tutaj w odniesieniu to lozyska - mam napisane ze lozysko w odpowiednim ulozeniu, nie przoduje ale naczynia nisko polozone do obserwacji.
Troche sie uspokoilam ale ruchow niestety dalej ani troche nie czuje, a juz 19+3. Natomiast na usg podobno normalnie dziecko sie rusza. Badanie bylo u lekarza z certyfikatem fmf a za 8 dni ide jeszcze do ginekologa mojego prowadzacego to podpytam..
Ale mowil z czym to się może wiazac?ile dzidzia waży?
No i najważniejsze pytanie: czy się uspokoiłaś trochę?:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dzisiaj jest 19+2, od 2 tygodnj powiedzmy czuje ruchy, coraz częściej ale to tak max pare razy dziennie ale czuję je tylko po lewej stronie, nigdy po prawej...czy wy tez tak macie?
 
Dziewczyny dzisiaj jest 19+2, od 2 tygodnj powiedzmy czuje ruchy, coraz częściej ale to tak max pare razy dziennie ale czuję je tylko po lewej stronie, nigdy po prawej...czy wy tez tak macie?
Ja mam pakiet podwójny, a też na początku czułam ruchy tylko z lewej strony. Dopiero od paru dni czuje je również z prawej, a u mnie 21+5😉 także spokojnie, może akurat maluszek tak jest ułożony
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dzisiaj jest 19+2, od 2 tygodnj powiedzmy czuje ruchy, coraz częściej ale to tak max pare razy dziennie ale czuję je tylko po lewej stronie, nigdy po prawej...czy wy tez tak macie?
Ja tez z lewej czuje lub po środku. U mnie to zupełnie normalne. Lekarz powiedział, ze dziecku jest najwygodniej w tej pozycji 😊
 
Ale mowil z czym to się może wiazac?ile dzidzia waży?
No i najważniejsze pytanie: czy się uspokoiłaś trochę?:)
Roznie, w najgorszej opcji jesli to wada izolowana i nic wiecej nie wyjdzie to z operacja ale mowil ze czasem sie ten rozmiar normuje albo w trakcie zycia plodowego albo po narodzinach w ciagu 3 msc ale trzeba kontrolowac. Tak patrze to od ostatniego usg glowka jakos malo urosla wczesniej byla o 4 dni za duza teraz juz jest o 3 dni za mala o_O kosc udowa niby w normie i ramienna. A mase mi podali 290g w 19+2
 
Roznie, w najgorszej opcji jesli to wada izolowana i nic wiecej nie wyjdzie to z operacja ale mowil ze czasem sie ten rozmiar normuje albo w trakcie zycia plodowego albo po narodzinach w ciagu 3 msc ale trzeba kontrolowac. Tak patrze to od ostatniego usg glowka jakos malo urosla wczesniej byla o 4 dni za duza teraz juz jest o 3 dni za mala o_O kosc udowa niby w normie i ramienna. A mase mi podali 290g w 19+2
Nie patrz na to ze glowka kilka dni starsza czy młodsza, bo to może być rownie dobrze błąd pomiaru. Na prawdę niewiele trzeba przesunąć kursor aby zmienil sie "wiek". A waga super. Ja byłam w 18+2 i było 220gr
 
reklama
Do góry