reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja dzis po połówkowym.
20+2, mała waży 350g... Wszystko wporzadku tylko niestety ułożenie uniemożliwiło sprawdzenie buźki a po tych słabych Pappa przydałoby się to sprawdzić.
Tak czy siak szyjka 4cm.
Wieczorami podkurcza mi się macica więc mam brać magnez :-)
A dlaczego trzeba sprawdzić buzie?? Super, że wszystko w porządku [emoji3526]
 
reklama
Łożysko na przedniej ścianie to absolutnie nie to samo co łożysko przodujące. Chyba się troszkę mylicie 😊
Wiem, wiem. Mimo wszystko dużo większe ryzyko odklejenia przy uderzeniu czy upadku a pracuje jako przedstawiciel. Wprawdzie już praktycznie nie jeżdżę, właśnie ze względu na to. Pani dr mówi, że obserwujemy żeby nie zeszło niżej na bliznę po cc i operacji i na ujście. Póki co jest zaraz nad blizną nisko z przodu.
 
Mi lekarka przedluzyla USG bo dziecko obracalo glowe i nie dalo sie zmierzyć kości nosowej. W końcu po 30 min sie udało ale musiałam wstać, pochodzić, żeby się obróciło.
Tak tak to wiem, ale koleżanka wyżej była na badaniu połówkowym i jest po teście Sanco więc wie, że Dzidziuś nie ma ZD więc dlatego pytałam o tą buzie ale to pewnie rzeczywiście chodzi o rozszczep wargi.
 
reklama
Tak buźkę ogladaja zeby sprawdzic wargi i podniebienie. Nam na prenatalnych lekarz stwierdził niestety rozszczep jednostronny wargi gornej 2 mm, na szczęśćcie tylko wargi
 
Do góry