reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Badań na ciężarnych nie będzie, bo nie mogą robić na kobietach w ciąży badań. A poza tym, nawet jeśli byłoby bezpieczne, to i tak do końca ciąży zwykli ludzie nie będą się mogli szczepic, bo nie będzie ich kolej jeszcze. Ja osobiście nie zamierzam się szczepic dopóki nie skończę karmić malucha :)
Jeśli zgłoszą się ochotniczki to pewnie, ze mogą: Link do: Szczepionka przeciw SARS-CoV-2 dla kobiet w ciąży? Trwają badania przedkliniczne
 
reklama
Tak mam z tego wszystkiwgo zapomnialam wstawic.
Już zerknę na swoje, bo też mi się kojarzy niska, i zaraz Ci napiszę :)

No na chętnych pewnie tak, ale i tak nie sądzę żeby zebrali grupę. Chociaż kto wie, może :) ale dla nas to nic nie zmieni, bo nawet jeśli, to w pół roku nie będziemy się mogły jeszcze zaszczepić
 
Ja jednak miałam wyższa, bo 5.84 czyli 2.427 MoM. Ale ryzyka masz gdzieś tam podane? Bo widzę tylko że jet napisane że wyszły niskie
Wyzej jest napisane, ze na podstawie badan biochemicznych i usg nie stwierdzono podwyzszonego ryzyka wystapienia trisomii. Lekarz mnie oswiecił, ze ponozej 0,5 mom jest zle a tutaj nie ma sie czym przejmowac bo wyniki sa dobre. Ale dziekuje, ze sprawdzilas jak to wygladalo u Ciebie ☺️ bo jak zobaczylam to niskie bialko i zaczelam czytac to az mi sie nogi ugiely.
 
Wyzej jest napisane, ze na podstawie badan biochemicznych i usg nie stwierdzono podwyzszonego ryzyka wystapienia trisomii. Lekarz mnie oswiecił, ze ponozej 0,5 mom jest zle a tutaj nie ma sie czym przejmowac bo wyniki sa dobre. Ale dziekuje, ze sprawdzilas jak to wygladalo u Ciebie ☺️ bo jak zobaczylam to niskie bialko i zaczelam czytac to az mi sie nogi ugiely.
Wierzę, człowiek się martwi o zdrowie malucha. Najważniejsze że jest okej :)
 
Wolałam zadzwonic do lekarza i wyslac mu te wyniki niz przetrzasnac pol internetu i martwic sie do wizyty w piatek. Lekarz zakazał czytania internetu bo mogłoby sie okazać, ze reka do amputacji i co wtedy? 🤣
No bo taka prawda 🤣 jakikolwiek ból wpiszesz w Internet to zawsze wyjdzie że to rak.....
 
reklama
Nie ma za co kochana kazda ciaza jest inna trzymaj się i mysl pozytywnie. Powodzenia

Nie dziękuje :)
Staram się oszczędzać bardziej niż w poprzedniej, mam od początku włączona luteinę, lekarka jest bardzo przeze mnie wyczulona na potencjalny problem z szyjka, wiec trzyma rękę na pulsie ;)
 
Do góry