reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja jednak miałam wyższa, bo 5.84 czyli 2.427 MoM. Ale ryzyka masz gdzieś tam podane? Bo widzę tylko że jet napisane że wyszły niskie
Ja mialam podobnie: 5,92. Nic Ci lekarz nie mowil, ze za wysokie? Mi wyszło przez to wyższe ryzyko ale po usg duzo się obniżyło. Panikowałam strasznie 🤦‍♀️
 
reklama
A czym się różnią te ryzyka? Chodzi mi o ryzyko podstawowe i skorygowane? Podstawowe jest wyliczane na podstawie wieku a skorygowane na podstawie badan?
 
Podstawowe są głównie z wieku a skorygowane z wyników usg i pappa:)
Dziekuje tak własnie myslalam. Nie wiem dlaczego ale dla mnie to badanie jest bez sensu. Od wczoraj chodze nabuzowana nawet zapewnienia lekrza, ze jest ok nic mi nie pomogly. To chyba te slynne wahania nastrojow bo inaczej tego nie umiem wytlumaczyc 🤔
 
Dziekuje tak własnie myslalam. Nie wiem dlaczego ale dla mnie to badanie jest bez sensu. Od wczoraj chodze nabuzowana nawet zapewnienia lekrza, ze jest ok nic mi nie pomogly. To chyba te slynne wahania nastrojow bo inaczej tego nie umiem wytlumaczyc 🤔
ja mialam podobnie. Ostatecznie uspokoil mnie doliero test NIFTY
 
ja mialam podobnie. Ostatecznie uspokoil mnie doliero test NIFTY
Juz mi powoli przechodzi. Lekarz wie najlepiej. Zreszta przetrzepalam pol internetu i nic zlego nie wyczytalam wiec nie ma sensu dokladac sobie kolejnym testem i oczekiwaniem na wynik. Jednak ciesze sie, ze akurat Tobie test pomogl sie uspokoic ☺️ niech juz bedzie czerwiec bo widze, ze od tego siedzenia w domu stwarzam sobie niepotrzebne problemy. Ale los tak chcial wiec odsiedze swoje 😉 musze sobie znalezc jakies kreatywne zajecie zeby nie wymyslac glupot 😋
 
Właśnie dzisiaj umówiłam się na usg 3d na luty. Takie terminy, że szok. Rozglądam się powoli za komoda. Może polecacie jakiś konkretny model z przewijakiem? 🙂
Coś czuję, że jak będzie komoda to wpadnę w szał zakupów 🤣
 
Dziekuje tak własnie myslalam. Nie wiem dlaczego ale dla mnie to badanie jest bez sensu. Od wczoraj chodze nabuzowana nawet zapewnienia lekrza, ze jest ok nic mi nie pomogly. To chyba te slynne wahania nastrojow bo inaczej tego nie umiem wytlumaczyc 🤔
Powiem Ci tak - samo badanie krwi to czysta statystyka. Im jesteś starsza, masz jakieś choroby w rodzinie, jakieś poronienia na koncie, to te wyniki się zmieniają. Jeżeli na usg jest wszystko okej, widoczna kość nosowa, ładna przeziernosc karkowa, wszystkie narządy widoczne, to nie ma się czym martwic ;)

Właśnie dzisiaj umówiłam się na usg 3d na luty. Takie terminy, że szok. Rozglądam się powoli za komoda. Może polecacie jakiś konkretny model z przewijakiem? 🙂
Coś czuję, że jak będzie komoda to wpadnę w szał zakupów 🤣
Te zakupy są super :) ja uwielbiałam wybierać wszystko dla córki :)
 
reklama
Powiem Ci tak - samo badanie krwi to czysta statystyka. Im jesteś starsza, masz jakieś choroby w rodzinie, jakieś poronienia na koncie, to te wyniki się zmieniają. Jeżeli na usg jest wszystko okej, widoczna kość nosowa, ładna przeziernosc karkowa, wszystkie narządy widoczne, to nie ma się czym martwic ;)


Te zakupy są super :) ja uwielbiałam wybierać wszystko dla córki :)
Bardzo ładne komody sa w agacie. Zalezy jakiej szukasz. Kupilam sobie do wypialni co prawda bo na pokoj dzieciecy mam troszke inny pomysl ale szczerze polecam. Biały polysl bez zadnych uchwytow super sie sprawdza 💪
 
Do góry