reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja mam dziś spadek formy. Pierwszy raz. Wstałam rano, zrobiłam śniadanie dla wszystkich, nawet nie dokończyłam. Zrobiło mi się słabo, zakręciło w głowie i zemdliło. Pierwszy raz mam mdłości 8t+5. Leżę w łóżku i nie żyję.
A miało być tak pięknie. Dziś córka nie poszła do przedszkola bo kuchnia na kwarantannie. Tylko kanapki, obiadu nie będzie. Ładna pogoda, słońce świeci i miałyśmy iść na spacer. A ja wlasnie miałam spotkanie z porcelaną. Masakra.
 
reklama
Hahaha ja to nazywam ciążowy orzeszek zamiast mózgu. Ile ja już miałam takich sytuacji gdzie zachowałam się irracjonalnie albo palnęłam głupotę 😁😂
Ja mówię na to kalafior :p

Tym razem nie mogę zrzucić na ciążę. Takim debilem jestem od początku tamtej ciąży, byłam po ciąży cały rok i znowu jestem tym samym debilem. Tzn. nadal :p
Mało tego, mąż też na to nie wpadł i mówię mu, czy wiesz, jakimi debilami jesteśmy? Mogę iść do innego labo...
A mąż na to: owmorde, naprawdę jesteśmy debilami!
Dobre, uśmiałam się :D
Ale powiem Ci że mi kalafior ciążowy został po ciąży i już się to nie zmieniło....
 
Ja rano przy śniadaniu ok. 7-8.00 czuje sie najlepiej , potem jest coraz gorzej a wieczory to jest masakra [emoji85][emoji85][emoji85] jestem na granicy wymiotów ale nie mogę wymiotować, po prostu nie jestem w stanie funkcjonować [emoji85]
Mam tak samo. Rano jest ok, a wieczorem najgorzej.
 
Oj dziewczyny ja od dwóch dni średnio się czuje ciągle jestem na gumie do żucia, jestem drażliwa i w ogóle do tego nic mi się nie chce a kurcze od poniedziałku muszę pogodzić pracę że zdalnym nauczaniem mojego starszego 😭 ciężko mi nawet was nadrobić nie chce mi się nawet ręki podnieść a co tu porobić cos w domu
 
Ja dziś robię obiad i co chwilę uciekam z kuchni. Śpiąca jestem mega miałam się dziś z synkiem pobawić to nie mam sił... wczoraj było podobnie, ale przynajmniej bez problemu naczynia umylam A dziś jak stoję to kręci mi się w głowie. Jestem w 7 tygodniu+5dni. Kiedy to się skończy...
 
Zrobiłam dziś oszulane zrazy [emoji85] boczku w domu brak a że godziny dla seniora to wpieprzylam kielbase [emoji23][emoji23][emoji23]
O dziwo zjadłam obiad [emoji23]
Dzisiaj ciut lepiej
 
Lalki będę nadrabiać wieczorem 😂
Jest i Junior 😍 6t2d 😍 serduszka nie słyszałam ale widziałam, że pieknie bije.
Ze względu na poronienie 2 lata temu, dostalam duphaston.

Ale jestem szczesliwa ❤ 0.54cm szczescia
 

Załączniki

  • 20201105_162438.jpg
    20201105_162438.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 94
Na usg mam wpisane, że termin porodu na 11.06 ktoś ze mną:D
Ja chyba :D

Na l4 masz liczona średnia z całego roku w tym wszystkie premie i dodatki jesli byly ozusowane :)
Ja na poprzednim l4 tez sie zdziwiłam bo doatalam ok 600 zl więcej niż podstawa a to dlatego że robilam premie i to się też wliczalo :)
A do tego wliczają się wczasy pod grusza i dodatki świąteczne? :)

Piszecie tu tyle, ze nie jestem w stanie nadążyć :O

Czy można jeszcze jakoś dołączyć do wątku prywatnego?

co do krztuśca, ja się zaszczepiłam przed wyjazdem na Bali, bo to było obowiązkowe i się cieszę... moja znajoma, która się nie zaszczepiła, urodziła córkę i ta malutka złapała krztuśca, coś strasznego

Ja tez już 2 razy widziałam bijące serduszko, ale chyba lekarz nie sprawdzał jak mocno bije, to normalne?
 
reklama
Do góry