reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Martwi mnie ten progesteron że spadł, mam nadzieję, że nie będzie to nic poważnego, jutro wizyta. A myślicie że przy takiej becie będzie widać już zarodek ?
 
Dziewczyny macie apetyt teraz? Ja jestem prawie w 8 tygodniu ciąży i nie mam smaku na nic. Nawet nie mogę patrzeć na jedzenie. Jem bo wiem, że muszę a nie, że mi smakuje lub potrzebuje. Staram się jeść mniej A częściej, ale nie mogę bo zaraz mnie mdli jak zjem.
Mam podobnie. Tzn ja niby jestem głodna, ale na nic nie mam ochoty, nawet moje ulubione rzeczy mi nie smakują
 
Zrobiłam dzisiaj bo lekarz kazał bo plamienie było z tydzień temu zrobiłam co dwa dni i było 313 A po dwóch dniach 970
Troche lepiej by to wygladalo jak sie robi bete co drugi dzien bo wtedy dokladnie widac przyrost no ale chyba miesci sie w normie:) ale jak progesteron spadl to raczej trzeba luteine badz duphaston
 
U mnie wyszlo bardzo podobnie 🙈 nie wiem czy mam robic grupe krwi, bo mam karte dawcy krwi z grupa wyrobiona i niby lekarz mi nie znanaczył, ale rozmawialam z kolezanka i mowila, ze musi byc podpieta kartka do tej ksiazeczki ciazowej, wiec chyba zrobie 🤔
Właśnie mnie uświadomiłaś ile też będę musiała wydać.. Masakra idę po wypłacie 😅😂
 
Woda nie może przekraczać 37 stopni podobno :) ja biorę kąpiel czasem ale leję chłodniejszą wodę niż przed ciążą:)
Jeju... dla mnie woda 37° to jak zimna... przestałam brać swoje mega gorące kąpiele, ale chyba od dzis przerzuce sie na prysznic 😭😭😭😭 o rany... gleboka depresja mnie czeka, bo nienawidze prysznica... 😉
Właśnie mnie uświadomiłaś ile też będę musiała wydać.. Masakra idę po wypłacie 😅😂
No nie? Ja ostatnio zostawilam w alabie 320zl i myslalam, ze to duzo 🤣🤣 glupia ja hahahaha
 
reklama
Dziewczyny macie apetyt teraz? Ja jestem prawie w 8 tygodniu ciąży i nie mam smaku na nic. Nawet nie mogę patrzeć na jedzenie. Jem bo wiem, że muszę a nie, że mi smakuje lub potrzebuje. Staram się jeść mniej A częściej, ale nie mogę bo zaraz mnie mdli jak zjem.
Ja tak mam. Rano nie umiem się zmusić do jedzenia, to co uwielbiałam w ogóle mi nie smakuje. Ja jestem typowym mięsożerca a teraz nie tkne :/
 
Do góry