reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Na dawce 0.4 (tylko nie pamiętam czy na neoparin czy clexane) jest informacja że nie należy usuwać pęcherzyka powietrza. Ale fakt, czasem wbijanie powietrza przyjemne nie jest


Ja osobiście miałam na pas i następny na bank będzie z isofixem. Ja z córką mega dużo jeździłam od początku, więc wpinanie i wypinanie tego pasa, który w dodatku był na styk dlugosciowo, to była meczarnia. A tak to tylko klik i będzie ;)
Clexane miałam. Nie kojarzę nic takiego z ulotki. A może i było. Nie wie., Ciekawe dlaczego nie można wybijać tych bąbelków.
 
Ja osobiście miałam na pas i następny na bank będzie z isofixem. Ja z córką mega dużo jeździłam od początku, więc wpinanie i wypinanie tego pasa, który w dodatku był na styk dlugosciowo, to była meczarnia. A tak to tylko klik i będzie ;)
My też dużo jeździłyśmy jak młoda była mała i tym razem mam zamiar kupić fotelik z bazą.
 
Mam pytanie do mam ktore mają już dzieci. Czy polecacie fotelik ten pierwszy 0-9kg z bazą? Dla córki miałam pożyczony Maxi Cosi City montowany pasem. Teraz jak mam córkę w foteliku do 36 kg na isofix wydaje mi się to bezpieczniejszą opcją. Myślę że szybciej się bedzie montować fotelik w samochodzie, ale czy on się bardzo rusza na bazie? Bo montowany na pasach jednak się przesuwa. Jedyny który miałam montowany oasem i ani drgnął to był Maxi Cosi Tobi 9-13 kg.
Te pierwsze sa przewaznie 0-13kg:) my mielismy maxi cosi cabriofix z baza u dwojki bo akurat po sobie mieki i to wygoda bo tylko wpinasz fotelik i juz. Nie zauwazylam aby mi sie ruszal jakos czy latal. Jak baze wepniesz na iso badz dobrze pasami zapniesz to baza bedzie stabilna
 
Mam pytanie do mam ktore mają już dzieci. Czy polecacie fotelik ten pierwszy 0-9kg z bazą? Dla córki miałam pożyczony Maxi Cosi City montowany pasem. Teraz jak mam córkę w foteliku do 36 kg na isofix wydaje mi się to bezpieczniejszą opcją. Myślę że szybciej się bedzie montować fotelik w samochodzie, ale czy on się bardzo rusza na bazie? Bo montowany na pasach jednak się przesuwa. Jedyny który miałam montowany oasem i ani drgnął to był Maxi Cosi Tobi 9-13 kg.
Jakbym miała w moim aucie ixofixy to stanowczo bym taki kupiła. Akurat jeśli chodzi chodzi o foteliki to jestem radykał. Syn ma prawie 140 cm i dalej jedzie w foteliku.
 
reklama
Do góry