reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Tyle pisałyscie o McDonald's i KFC, że dziś zrobilam domowe Burgery 💪 jeszcze chodzą mi po głowie Hot dogi 😉 co do witamin poki co biorę Valvit Mama. Jak Wyniki wyjdą źle to zmienię.
 
Trzymam kciuki by wszystko się ułożyło [emoji3531]
Hej. Chyba będę musiała się z wami pożegnać. Dzisiaj rano zaczęłam bardzo krwawić. Umówiłam się na wizytę lekarz powiedział że dzidziuś jest pęcherzem idealny niestety bardzo wolne bicie serduszka obecnie jestem w 6w2d a bicie serduszka wynosi jedynie 56. Dostałam luteine lekarz powiedział że jest jeszcze nadzieja ze wszystko będzie ok tylko u mnie jej już brak[emoji20]
 
Sporo masz tych wizyt na listopad 😲
Mi akurat TSH wyszło za wysokie jak lekarz we wrześniu zlecił mi większą część badań więc szybko musiałam zacząć działać.
Wiem, aż strach myśleć :p na szczęście większość mam super rano albo wieczorem, tylko 30.11 koliduje mi z pracą, więc będę musiała wziąć wolne.. albo poinformować wcześniej pracodawcę o ciąży, dać zaświadczenie i wyjść na badania w trakcie pracy.
Oby na tym lista wizyt/badań na listopad się skończyła ;)
 
Dziewczyny chciałabym poruszyć tematy sexu ;) czy odważyłyście się już od momentu dowiedzenia się o ciąży? Ja mam te drobne plamienia i mam ogromną blokadę i obawy...jak to wygląda u Was?
Podjęliśmy decyzję, że na wszelki wypadek do pierwszego USG się wstrzymamy. Ale szczerze mówiąc, nawet nie mam ochoty.. :(
 
My normalnie się kochamy, od dowiedzenia się o ciąży ze 4 razy było. Gin mimo poronienia nie wspomniała o jakimkolwiek zakazie.
Dziewczyny chciałabym poruszyć tematy sexu ;) czy odważyłyście się już od momentu dowiedzenia się o ciąży? Ja mam te drobne plamienia i mam ogromną blokadę i obawy...jak to wygląda u Was?
 
reklama
Do góry