reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Nie martw się na zapas :) ja w 2 ciąży do 3 miesiąca nie miałam żadnych objawów, normalnie pracowałam. Tylko brak miesiączki mi przypominał o ciąży I z początku bolały mnie piersi w dniu kiedy miałam dostać @ :D w 3 chyba też żadnych mdłości nie było, dopiero teraz w 4 się zaczęło. Więc co kobieta I inna ciąża inne objawy...
Mi w pierwsze ciąży dało do myślenia, że zawsze przed okresem bolały mnie piersi a w cyklu, w którym się udało nie bolały wcale [emoji16] wymiotowałam 2x. Raz jak pies mi się zerzygal w domu i sprzątałam [emoji23] i raz ze stresu jak stwierdziłam, że mnie nic nie boli [emoji85]
 
reklama
Hej hej. Witajcie w piatek. Odliczam do konca pracy, a ze spokoj to podczytuje cos od rana doszlo. Obawiam sie juz braku objawow. Zero mdlosci, bo nic kompletnie. Mam moze mniejszy apetyt, ale jedyne co doskwiera mi ciągle to cycki. Niemilosiernie nabrzmiale i bola przy kazdym ruchu.

To moja 1 ciąża. Ale miałyście tak, ze nie dowierzacie? Ja wiem ze test pozytywny, hcg przyrost, u lekarza pęcherzyk. A ja chyba dopoki nie zobaczę brzucha albo bijącego serduszka to nie dowierzam 🧐
Mam dokładnie tak samo! Nie dość, że nie odwiedzam, to się naczytalam różnych głupot i się zamartwiam cały czas. No i sama niepotrzebnie doszukuję się problemów, np. 3 dni strasznie bolały mnie piersi, A od 2 dni już nic nie boli. I się nakręcam.
 
reklama
Napisał mi dr taka wiadomość. Czekamy USG za 10 dni . Powiem Wam że wystraszył mnie ... Jakoś tak dziwnie napisał 🥺
Ale nie martw się, ten wynik bety jest okej :) także spokojnie poczekaj na wizytę i nie martw się na zapas :)

Przepraszam, że tak późno, ale zajechaliśmy jeszcze na cmentarz i dopiero jestem w domu.

Jest kropek!! Do tego z bijącym serduszkiem [emoji3590] ciąża kilka dni młodsza według USG 6+1, termin na 24.06. Odetchnęłam, chwilowo jestem spokojna [emoji846] kolejna wizyta 20.11 o 15.30 [emoji846]Zobacz załącznik 1194573
Super wieści :) gratuluję :)
 
Do góry