reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
W Kielcach. Prywatny gabinet, nie klinika. Nie mam pojęcia ile bierze Genomed, wiem że wysyła do nich. Jest jednym z lepszych lekarzy jeśli chodzi o moje miasto, może dlatego ma inną cenę i może też dlatego namawia każdą pacjentkę.
A gdzie to jest? Co to za klinika i lekarz? Bo to trochę dziwne, że u niego jest takiej niż w genomedzie, czy mi się wydaje? ;)
 
No i zgaga ciągle mnie męczy. Wy też macie taką zgagę? Co bym nie zjadła to czuję zgagę i nie wiem czy to z ciążą związane czy znowu mam problemy z zoladkiem
 
Też tak myślę, natomiast on mi podkreślił, że nie namawia tylko w tych chorych czasach jest to jakaś opcja i tyle. Ale raczej się nie zdecydujemy.
To pewnie ma z tego jakiś zysk jak tak namawia.

Ja lubię moją gin i szanuje za wiedzę i w ogóle ale jak mi poleca i zachwala witaminy dla staraczek za 170 zł na 30 dni i sugeruje, że powinnam kupić to trochę mnie to razi. A jak dają ulotki to już wiadomo, że przed chwilą był przedstawiciel handlowy z prezentami.
 
Ja mam po poprzedniej córce Adamexa Barlette. Wielka krowa jak to mówią ale mega ma gondole duża i super się prowadzi mimo, iż jest ciężki.. A drugi mamy muuvo quick i do niego też mogę dokupić gondole. Mega się prowadzi jest lekki szybko się składa i nie kosztuje miliona monet. 😉 Cybex ma świetny design ale nie jestem pewna czy jest to wózek na każdy teren 😉
Ja teraz oglądałam sobie właśnie adamexy i wpadł mi w oko neonex x7😄
 
Przepraszam, że tak późno, ale zajechaliśmy jeszcze na cmentarz i dopiero jestem w domu.

Jest kropek!! Do tego z bijącym serduszkiem [emoji3590] ciąża kilka dni młodsza według USG 6+1, termin na 24.06. Odetchnęłam, chwilowo jestem spokojna [emoji846] kolejna wizyta 20.11 o 15.30 [emoji846]
Screenshot_20201030-154814_1.jpeg
 
reklama
Do góry