reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ooo i to jest super rozwiązanie [emoji6]
Ja też za bardzo na wątku ogólnym o sobie nie będę opowiadać, na zamkniętym to wiadomo, można brnąć w szczegóły, dodawać zdjęcia.
Na grupie mam listopadowych z zeszłego roku robiłyśmy tak, że na początku był założony wątek prywatny, funkcjonował jeszcze ogólny. Dziewczyny czekały chyba trzy czy cztery miesiące. Jak pojawiały się nowe na ogólnym i były dość aktywne to były zapraszane na prywatny. Potem już szans nie było bo wiadomo, że prywatne sprawy się pojawiały itd. w trakcie na prywatnym wątku też była aktualizowana lista dziewczyn. Nickami były wywoływane i jak się nie odzywały to były usuwane z wątku.
Działa wszystko do tej pory :)
 
reklama
Ja się niewiele udzielam, bo po prostu nie wyrabiam się czasowo. A na forum nie wskoczyłam w ostatnim tygodniu tylko już wcześniej. Moje dziecko wkracza chyba w bunt dwulatka...te historie o rozwrzeszczanym, leżącym na podłodze w sklepie małym człowiekiem to będzie też o nas [emoji85][emoji86]

Samopoczucie moje dalej podłe, dziś 9t3d. Oby wraz z wkroczeniem w drugi trymestr się poprawiło, bo oszaleje.
Nooo pozniej bunt 3latka itd xD u mnie cora 3.5r nadal daje do wiwatu jak focha walnie to nie ma zmiluj xD syn 5lat ale on z innymi problemami wiec ogolnie ciezko ale tak naucz sie nie zwracac uwagi na spojrzenia ludzi serio:)
 
Nooo pozniej bunt 3latka itd xD u mnie cora 3.5r nadal daje do wiwatu jak focha walnie to nie ma zmiluj xD syn 5lat ale on z innymi problemami wiec ogolnie ciezko ale tak naucz sie nie zwracac uwagi na spojrzenia ludzi serio:)
Moja córka 4.5l jest na etapie psiego patrolu. Już nawet nie zwracam uwagi na to jak w sklepie pada na kolana i udaje psa 🙈 nie ma sensu 🤷‍♀️ a jak położy się na ziemi i wali rękoma i nogami bo ona chce i już to odchodzę 2m dalej (oczywiście pilnuje jej, żeby nie było) i udaje że to nie moje 🤣🤣 uwierzcie mi, że działa, minuta i po płaczu 🤣🤣
Nie ma sensu z nią walczyć bo zrobi krzywdę nie tylko mi ale też sobie. A tak to zrobi scene, przechodzi jej, wstaje i idzie dalej 🙈

Kurde jak to czytam to wychodzi na to, że mam dziwne dziecko 🤦‍♀️ oczywiście nie ma takich akcji często 😏
 
Moja córka 4.5l jest na etapie psiego patrolu. Już nawet nie zwracam uwagi na to jak w sklepie pada na kolana i udaje psa 🙈 nie ma sensu 🤷‍♀️ a jak położy się na ziemi i wali rękoma i nogami bo ona chce i już to odchodzę 2m dalej (oczywiście pilnuje jej, żeby nie było) i udaje że to nie moje 🤣🤣 uwierzcie mi, że działa, minuta i po płaczu 🤣🤣
Nie ma sensu z nią walczyć bo zrobi krzywdę nie tylko mi ale też sobie. A tak to zrobi scene, przechodzi jej, wstaje i idzie dalej 🙈

Kurde jak to czytam to wychodzi na to, że mam dziwne dziecko 🤦‍♀️ oczywiście nie ma takich akcji często 😏
:D spoko ja to akurat rozumiem syn ma autyzm wiec u nas akcje z waleniem w podloge darciem sie itd sa prawie codziennie. Czesto pomaga tylko jak go sila trzymam aby sobie krzywdy nie zrobil..
Ktos jak ma apokojne dzieci to nie zrozumie nigdy i te spojrzenia ludzi no coz niech sobie patrza. Dziecko reaguje tak a nie inaczej to nie dorosly ze umie sie opanowac w mig
 
To stwierdzam, że mój syn urodził się z buntem, im starszy tym ciężej haha
Nie pamiętam kiedy mu zrobiłam zdjęcie, wszystkie rozmazane, kawałek ucha, ramienia. I właśnie zaczął w ostatnim czasie padać na ziemię z rykiem jakby świat się kończył. Może przez to, że niewiele mówi, a wszystko rozumie? Zaczynam się bać czerwca [emoji53]
Moja córka 4.5l jest na etapie psiego patrolu. Już nawet nie zwracam uwagi na to jak w sklepie pada na kolana i udaje psa [emoji85] nie ma sensu [emoji2368] a jak położy się na ziemi i wali rękoma i nogami bo ona chce i już to odchodzę 2m dalej (oczywiście pilnuje jej, żeby nie było) i udaje że to nie moje [emoji1787][emoji1787] uwierzcie mi, że działa, minuta i po płaczu [emoji1787][emoji1787]
Nie ma sensu z nią walczyć bo zrobi krzywdę nie tylko mi ale też sobie. A tak to zrobi scene, przechodzi jej, wstaje i idzie dalej [emoji85]

Kurde jak to czytam to wychodzi na to, że mam dziwne dziecko [emoji2356] oczywiście nie ma takich akcji często [emoji57]
 
:D spoko ja to akurat rozumiem syn ma autyzm wiec u nas akcje z waleniem w podloge darciem sie itd sa prawie codziennie. Czesto pomaga tylko jak go sila trzymam aby sobie krzywdy nie zrobil..
Ktos jak ma apokojne dzieci to nie zrozumie nigdy i te spojrzenia ludzi no coz niech sobie patrza. Dziecko reaguje tak a nie inaczej to nie dorosly ze umie sie opanowac w mig
Dokładnie. To tylko dzieci. Ja już nie zwracam uwagi na spojrzenia. Nie chce mi się wierzyć, że wszyscy wokół mają idealne dzieci
To stwierdzam, że mój syn urodził się z buntem, im starszy tym ciężej haha
Nie pamiętam kiedy mu zrobiłam zdjęcie, wszystkie rozmazane, kawałek ucha, ramienia. I właśnie zaczął w ostatnim czasie padać na ziemię z rykiem jakby świat się kończył. Może przez to, że niewiele mówi, a wszystko rozumie? Zaczynam się bać czerwca [emoji53]
Też tak może być. Chciałby coś powiedzieć, wytłumaczyć a nie zna słów na opisanie tego co chce. Miejmy nadzieję, że jak przyjdą na świat nasze dzieci to starszaki poczują się starszakami i zrozumieją, że muszą się ogarnąć 🤞
 
No ogolnie nie wiem jak to ogarnac bo w sumie aktywność jest ważna ale jest też kilka dziewczyn, które dopiero do nas dolaczyly i ciężko ocenić ich aktywność jak są tu np od 2 dni :D
Ja może na każdy post z osobna nie odpowiadam, ale staram się w każdej wolnej chwili podczytywać żeby być na bieżąco co u was słychać. [emoji16]
 
No ogolnie nie wiem jak to ogarnac bo w sumie aktywność jest ważna ale jest też kilka dziewczyn, które dopiero do nas dolaczyly i ciężko ocenić ich aktywność jak są tu np od 2 dni :D
Ja może na każdy post z osobna nie odpowiadam, ale staram się w każdej wolnej chwili podczytywać żeby być na bieżąco co u was słychać. [emoji16]
No ja tez podczytuje caly czas ale z odpisywaniem czasem ciezko przy dwojce dzieci dlatego przewaznie odpisuje jak cos wiem itd:D albo jak cos i mnie dotyczy:)
 
Nooo pozniej bunt 3latka itd xD u mnie cora 3.5r nadal daje do wiwatu jak focha walnie to nie ma zmiluj xD syn 5lat ale on z innymi problemami wiec ogolnie ciezko ale tak naucz sie nie zwracac uwagi na spojrzenia ludzi serio:)
Mój 5 latek tak raczej co roku ma bunt . Jest miesiąc ciężki żeby z nim się dogadać. Jest rozemocjonowany, nieusluchany i czasami złośliwy 🤷 przeważnie tak sierpień/wrzesień wypada. Już jestem przyzwyczajona 😂 a w sklepie od zawsze mamy zasadę. Only one 😁 jak jest grzeczny może jedna mała rzecz wybrać ( soczek, słodkość, kredki itp) gdy muszę go upominać więcej niż trzy razy ( u nas zawsze zasada do trzech razy sztuka) traci swój przywilej i wychodzi ze sklepu z niczym. Zawsze go angażuje do pomocy w zakupach, żeby się nie nudził, bo wtedy głupie pomysły są 😂 ale u nas zawsze to działa, konsekwencją, cierpliwość. Tylko to nas uratuje 🙂
 
reklama
Do góry