reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Vingag ja chyba też zdecyduje się na Nifty pro pomimo różnych opinii
Dziewczyny mnie jajniki dość często pobolewają zwłaszcza prawy tak myślę że to jajniki no chyba że po bliznie po cc dodatkowo te wzdecia to jakaś masakra myślę że przez nie te jajniki mogą nas pobolewac
No ja czytałam ze jajniki bola w ciąży tym bardziej w pierwszym trymestrze :)
 
reklama
Boże dziewczyny rozkręciło się 😞 Dzisiaj nudności jak cholera, walczę ze sobą żeby nie wymiotować, na pewno wypróbuje wasze rady, które wcześniej dawalyscie dziewczynom odnośnie nudności... a wcześniej tak chciałam objawy... Boże masakra jakaś
 
Boże dziewczyny rozkręciło się 😞 Dzisiaj nudności jak cholera, walczę ze sobą żeby nie wymiotować, na pewno wypróbuje wasze rady, które wcześniej dawalyscie dziewczynom odnośnie nudności... a wcześniej tak chciałam objawy... Boże masakra jakaś
Łączę się z Tobą w bólu, od rana wiszę na wiaderku, bo nawet nie mam siły i nie zdążyłabym do łazienki 🙈 w sumie to już tydzień tak mnie męczy, przez całe dnie mdłości i wymioty... Dzisiaj obudziłam się o 7 i w nerwach do narzeczonego, że chyba coś jest z dzidzią nie tak, bo przeszły mi mdłości 😯 Powiedział, że mam nie wymyślać i iść spać. Jak obudziłam się o 10, tak pierwsze co zrobiłam, to przytuliłam się z wiaderkiem, i tak bujamy się razem do teraz 😂
 
Czesc dziewczyny, mnie też pobolewaja jajniki, a może to więzadła macicy ( po bokach nad pachwinami). Jak kichne to mnie tak skręca z bólu że masakra. Na początku ciąży podbrzusze prawie cały czas bolało mnie skurczowo, teraz już nie. To chyba normalne na początku.
Mdłości też mi się rozkręcają coraz bardziej, najgorzej jak zaczyna mnie ssać w żołądku, normalnie mam wtedy helikopter w głowie i odlatuje. Od wielu rzeczy mnie odrzuca, w ogóle dziwnie jem, wczoraj cały dzień jadłam tylko zupe pomidorowa. Kanapki tylko z pomidorem i jabłka jeszcze jem albo gruszki. Generalnie najlepiej wchodzą mi rzeczy soczyste i mokre. Jakoś mniej mnie po nich mdli.
Jutro dzwonię do lekarza po wyniki badań z krwi, ten pierwszy ciążowy zestaw + progesteron i bhcg. Wcześniej nie robiłam.
Po południu jestem też umówiona prywatnie na pierwsze USG. Nie mogę się doczekać, mam nadzieję że jutro zobaczę już serduszko i dojdzie to do mnie tak na 100% że naprawdę maluszek tam w środku siedzi😊
 
reklama
Ja czekam właśnie na to wizytę, a po niej od razu umowie nifty. Nie chce wcześniej rezerwować terminu, gdyby coś miało pójść nie tak. Ale widzę, że terminy sa dostępne praktycznie z dnia na dzień, więc nie powinno być problemu
A też musisz do nifty przynieść wydruk USG?
 
Do góry