reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja staram się funkcjonować ale wymiotowalam juz dzis całym śniadaniem, po myciu zębów i po zjedzeniu kawałka cebuli przy robieniu obiadu. Ciągle mi slabo
Mi też właśnie słabo... Inne rzeczy dosyć ale mdlosci i zawroty to tragedia. Nigdy tak nie miałam ale też przy żadnej ciąży nie miałam leków i zastrzyków.. Może to też powoduje, sama nie wiem
 
Ja kawę to piję od święta także teraz tym bardziej nie. Ogólnie samopoczucie fatalne nie dość że mdłości i odruchy wymiotne to jeszcze zaparcia [emoji26][emoji26] normalnie dramat, jako pasażer w aucie wyrobić nie mogę bo choroba lokomocyjna mi się włączyła[emoji23]
 
Chwile mnie nie było a tu jakoś nerwowo 😳 luz dziewczyny.

Moje dziecko nie spało ze mną gdy było małe i kolejne tez nie będzie spalo. Tylko jak był chory i wymiotował to brałam go do siebie żeby od razu podstawiać miskę. Tez uważam ze łóżko rodziców to łóżko rodziców a dzidziuś ma łóżeczko 🥰
Jeśli chodzi o przedszkole to syn chodzi i chodził będzie normalnie, póki nie zamkną z powodu covida oczywiście 😂 No albo jeszcze z powodu powodzi, bo Odra u nas tak wylała, że hoho.

Ja po wizycie. Pojawił się pęcherzyk No ale na razie tylko tyle. Musiałam mieć później owulacje. Serduszka jeszcze nie ma. Przesunęłam wizytę z 20.10 na 27.10. Trzeba czekać 🙃
L4 wystawiła mi do tego 27 właśnie .
A który masz tydzień według OM? ☺️ Ja też mam wizytę następną na 27.10 🙈
 
Kiedy masz następną wizytę? może warto sprawdzić w szpitalu abyś była spokojniejsza? z wszelkimi bólami i krawieniami w ciąży można się zjawiać na izbie przyjęć

A ja znowu w stresie bo dzisiaj w ciągu dnia miałam 4 razy mocne kłucia na srodku brzuchu (kłuje tak po 2-5 razy i przestaje). Boje się, że to zły znak [emoji17]
 
Domi tak bolało???
Dodulina ja tez uwielbiam,ale u nas juz nie ma. Z reszta leje cały czas.

Ale pogoda do D...
Dziewczyny z mdłosciami biedatwa tak mi Was szkoda :frown: Jak zeby myje to mam odruch wymiotny dzis tez mi sie odbijalo wymiotami mam nadzieje ze to tylko jednorazowo. Mdłosci mialam w drugiej ciazy to tylko cole pilam odbijalo mi sie i bylo ok... a teraz nie moge patrzec na slodkie napoje
 
Hej. U mnie dopiero dzisiaj termin @ ale wg testów wiem o ciąży już od 5 dni[emoji85]
Od wczoraj mam czasem takie bóle brzucha jak w trakcie miesiączki... Latam do łazienki sprawdzić czy wszystko ok i mam w środku mokro ale bez plamienia. W 2018 urodziłam córkę a o ciąży dowiedziałam się ponad tydzień po terminie @ bo przez 12 lat nie zaszłam w ciążę haha. W maju twgo roku miałam biochemiczną ciążę i przeczucie mi mówi że będzie tak samo teraz... Nie chce za bardzo się udzielać bo nie wiem na jak długo zawitam... Poziom hcg rośnie bo mam coraz ciemniejsza kreske na teście ale już sama nie wiem. W maju w ciągu 3 dni kreska była coraz bledsza a nie ciemniejsza a teraz od 5 dni coraz mocniejsza. Bety nie mam jak zrobić bo mieszkam na pipidowie...
Też macie takie pobolewania? Jak poleze to jest ok ale przy mojej 2 i pół latce to nierealne by leżeć caly czas tym bardziej ze nikt nie wie ze jestem w ciąży...
 
reklama
Domi tak bolało???
Dodulina ja tez uwielbiam,ale u nas juz nie ma. Z reszta leje cały czas.

Ale pogoda do D...
Dziewczyny z mdłosciami biedatwa tak mi Was szkoda :frown: Jak zeby myje to mam odruch wymiotny dzis tez mi sie odbijalo wymiotami mam nadzieje ze to tylko jednorazowo. Mdłosci mialam w drugiej ciazy to tylko cole pilam odbijalo mi sie i bylo ok... a teraz nie moge patrzec na slodkie napoje
No tragedia. Jeszcze obok mam 4latka i tym bardziej psychicznie mnie to dobija że nie mam siły się z nim pobawić..
 
Do góry