reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Kilka lat temu byłam przez rok nianią... i ten mały miał ten aspirator do nosa co się buzią zasysa. Jak Boga kocham, nie jestem wrazaliwa, a mialam cholerny odruch wymiotny... 😅😅 z wlasnym dzieckiem pewnie jest inaczej, ale i tak masakra 😜 chcialam katarek, ale nie mam "normalnego" odkurzacza haha a nawet jakbym miala to sobie nie wyobrazam wyciagac go za kazdym razem. Ja zatrzymalam sie na gruszkach do nosa hahahaha 🙈🤣
Ja zapomniałam ... Michał miał jeszcze taki aspirator na baterie i był super! Boziu ile rzeczy się zapomina 😜😂
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-10-16-14-33-38-18.jpg
    Screenshot_2020-10-16-14-33-38-18.jpg
    115 KB · Wyświetleń: 49
Czy któras z Was bierze Clexanez wzgledu na mutacje MTHFR? Wiem, ze czekaja mnie te zastrzyki, ale poki ciaza zagrozona to lekarz nie moze ich przepisac.

Ile zastrzyków dziennie sobie robicie i czy jest jakies dofinsnowanie bo 10szt. kosztuje ok. 110 zł..
 
Ja się męczę sama ze sobą. Czuję się źle, mdłości, nic nie mogę jeść do tego boli mnie brzuch. Już nie wiem czy to żołądek czy rozciąganie macicy. Chyba to i to. Jestem tym tak zmęczona, ze nie potrafię funkcjonować :(
 
reklama
Do góry