reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny🙂
Ja kawy nie pije od jakiś 2 tyg bo odrzuciło mnie totalnie 🤢 teraz to od większości potraw i to jest problem. Bo nie mam co jeść ☹️ a jak myślę o gotowaniu to już w ogóle 🤢🤢🤢 miałam ochotę na ser własnej roboty ale jak myślę o kuchni to już nie chce... Chciałabym tylko zjeść 🤦
Dzisiaj moje dziecko dostało smarki więc siedzi w domku a ja staram się trzymać 🤦😂
Wizytę mam w piątek na 13 , już myślę co tam zobaczę, czy wszystko będzie ok... Już lęki mam. Przez to sny głupie całą noc.
Do tego u nas jest bardzo zimno 6 stopni tylko i powietrze takie mroźne...
Jesteś tez taka wrażliwa na zapachy? Ja otwieram lodówkę i az mnie dźwiga :/
 
Oj tak, w drugiej zazwyczaj szybciej widać, bo mięśnie są w gorszej kondycji niż przed pierwszą.
W pierwszej ciąży pod koniec 4 miesiąca był widoczny dla otoczenia, a teraz może być szybciej...Najchętniej bym pracodawcę poinformowała po skończonym 12 tygodniu, ale właśnie boję się, że wcześniej będą domysły.
U mnie brzuch się pojawił dopiero pod koniec 5 miesiąca, dlatego nie było problemu z milczeniem, mówiliśmy jakoś w okolicach Wielkanocy. Teraz odizoluje się od świata do Bożego Narodzenia :p
 
Te ciążowe sny sa masakryczne 😂

Oj tak, mi się ciągle śniło, że np jechaliśmy do szpitala na poród, a tu noworodek już w foteliku, bo zapomniałam, że już urodziłam.
Albo nie wiedziałam czy jestem w ciąży czy po prostu brzucha nie wciągnęłam i pytałam koleżanki, jak ona sądzi :D
 
Mam rozwiązanie. Ja tak zrobiłam w poprzedniei ciąży, żeby zdrowo się odżywiać i nie głodować. Wzięłam catering, opcje dla mam. Wychodzi co prawda 2000 miesięcznie, ale o nic się nie martwię i jem naprawdę pyszne rzeczy :)
Niestety gotować i tak bym musiała bo mam już jednego syna i partner też musi jeść 😉 więc muszę dbać o moich mężczyzn 🙂 a do tego dla mnie to dużo pieniędzy wydane tylko na mnie ... W to miejsce wolę coś dla rodziny kupić . A do tego ciążę prowadzę prywatnie więc to też duży wydatek.
Mam nadzieję że w drugim trymestrze będzie lepiej, tak jak w ciąży z synem.🙂
 
Ja powiem tylko siostrom, bo by mnie zabiły, jakbym tyle milczała. Ale rodzicom i reszcie w święta i po świętach. To będzie i tak dopiero około 15-16 tygodnia, więc nie tak strasznie późno. Bardziej się boje, że mi brzuch wywali za wcześnie i nie będę mogła ukryć. U siostro było widać dużo wcześniej niż w pierwszej ciąży.
A mąż już wie?😉 Jak mu powiedziałaś?
 
Takiego gbura jak Twój szef to bym nie informowała wcześniej tylko wzięła L4 i w nosie go miała 😜
Generalnie masz racje , bo i tak nie wroce juz do tej pracy po macierzynskim. No ale chodzi mi o dziewczyny, zeby mialy czas przeorganizowac grafik beze mnie, bo na pewno od razu nie dostana dodatkowej osoby, kiepsko z chetnymi do pracy... A szefowi to az nie moge sie doczekac, zeby powiedziec, zatrudnia same kobiety, a jak ktoras zachodzi to szok nie z tej ziemi 😂😂😂
 
Generalnie masz racje , bo i tak nie wroce juz do tej pracy po macierzynskim. No ale chodzi mi o dziewczyny, zeby mialy czas przeorganizowac grafik beze mnie, bo na pewno od razu nie dostana dodatkowej osoby, kiepsko z chetnymi do pracy... A szefowi to az nie moge sie doczekac, zeby powiedziec, zatrudnia same kobiety, a jak ktoras zachodzi to szok nie z tej ziemi 😂😂😂
No sorry ale zatrudniając kobiety chyba mozna sie spodziewac 😂🙈
 
reklama
Do góry