reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

A ja mam z innej beczki pytanie: czy ta aplikacja Babyboom ma jakies powiadomienia o nowych postach albo odsyłacz do ostatnio czytanej wiadomości dla danego wątku? Teraz wygłada to tak, ze musze wejsc w obserwowane tematy, wybrac wątek, przejsc do ostatniej strony i się cofać aż znajdę post, który ostatnio czytałam..i dopiero czytam nowe posty. Strasznie to upierdliwe i nieintuicyjne i dodatkowo długo się wczytuje.
Mi przychodza powiadomienia na maila i klikam q link który prowadzi do ostatnio czytanej wiadomości.
 
reklama
Kurcze boli mnie i boli w tym prawym boku. Normalnie jak kolka. Na łopatkę mi idzie. Jak jestem wypoczeta to nic się nie dzieje, tylko trochę pochodzę to od razu czuje. Nie jest to komfortowe juz. Prawie tydzień mi dokucza😭 i wieczorami po całym dniu tak samo. Położę sie i rano jak reka odjal. Pocieszcie 🙏😱
 
Kurcze boli mnie i boli w tym prawym boku. Normalnie jak kolka. Na łopatkę mi idzie. Jak jestem wypoczeta to nic się nie dzieje, tylko trochę pochodzę to od razu czuje. Nie jest to komfortowe juz. Prawie tydzień mi dokucza😭 i wieczorami po całym dniu tak samo. Położę sie i rano jak reka odjal. Pocieszcie 🙏😱
Podobno takie dolegliwosci przechodza ok 12 tyg 😎 Tw uroki ciazy sa extra.
 
reklama
Ja robie w ten sposób że klikam w ostatnie posty ( zdjęcie na dole nr w) i tam mam czerwcowe mamy (lub możesz wpisać w lupkę 2) i pozniej jak klikniesz na te 3 kropki z prawej masz : przejdź do ostatniego posta z ikonka zegaru.
Screenshot_20201008_220048.jpeg
 
Do góry